Ultragarsinis dantų šepetėlis Emmi-dental PROFESSIONAL

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Ultragarsinis dantų šepetėlis Emmi-dental PROFESSIONAL

Garantija: 24mėn.
Idealiai tinka jautriems dantims, breketams ar implantams valyti ir prižiūrėti. Efektyviai suardo apnašas, sunaikina mikrobus ir bakterijas burnoje bei užkerta kelią dantenų ligoms.

More details

Emmi-dent
Kaina:189,00 €

Pristatysime
rugpjūčio 27d. - 28d.
Pristatymas į namus
Nemokamai
Pristatymas į siuntų terminalą
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:

Prekės aprašymas


manufacturer_35.jpg

GERESNĖ DANTŲ HIGIENA ULTRAGARSO PAGALBA

EMAG AG inžinierių sukurtas ir Vokietijoje pagamintas 100% ultragarsinis dantų šepetėlis "Emmi-dental PROFESSIONAL".


ŠVELNUS VALYMAS BE JUDESIŲ,
DANTŲ BRŪŽINIMO IR TRYNIMO.

IDEALIAI TINKA IMPLANTAMS, BREKETAMS,
JAUTRIEMS DANTIMS VALYTI !!!Šepetėlis naudoja ultragarsą, veikia nejudėdamas, be trinties ir be spaudimo skleisdamas
96.000.000 virpesių per minutę. "Emmi-Dental" šepetėlio skleidžiamos ultragarso bangos (0,2 MHz) yra visiškai nekenksmingos (leistina norma - 50 MHz). "Emmi-Dental" yra rekomenduojamas ir mažiems vaikams, o taip pat "Emmi-dental" yra nekenksmingas žmonėms turintiems širdies stimuliatorių.

Naudojama speciali "Emmi-dent" dantų pasta, kurioje nėra abrazyvinių dalelių (RDA=0). Ji nežaloja dantų emalės bei dantenų. 

Veikiama ultragarso pasta skyla į milijonus mikroskopinių burbuliukų. Jie prasiskverbia į visus tarpdančius, tolimiausias dantenų kišenes, suardo apnašas, sunaikina mikrobus ir bakterijas burnoje. Užkerta kelią dantenų ligoms (periodontitui, gingivitui, ...)

"Emmi-Dental" naikina bakterijas per audinį iki 12 mm gylio ir apsaugo pvz. Jūsų implantus. Suaktyvina kraujotaką, skatina gijimo procesą.

Kodėl ir kaip Emmi-Dental PROFESSIONAL padeda implantus turintiems pacientams: 
1) dantų valymas pirmas 4-6 savaites po implantavimo tradiciniais šepetėliais neįmanomas dėl infekcijų ir dirginimo. Valyti dantis Emmi-dental ultragarsu galima iš karto po implanų įsodinimo (iš karto po operacijos, kadangi bakterijos užmušamos be judesių). Tyrimai rodo, kad su implantais susijusių problemų, pvz. dantenų kišenių formavimosi, pūliavimo ir t.t., daugeliu atveju galima išvengti. Tai naudinga tiek pacientams, tiek implantologams. 

2) mikroplyšiai, t.y. tarp implanto ir karūnėlės liekantis mažas plyšys. Paprastai šis plyšys yra labai mažas (dažniausiai 2µ - 45µ, priklausomai nuo implanto kokybės). Į šį plyšį gali patekti purvas ir bakterijos bei sukelti pūliavimą. Bakterijos greitai dauginasi ir sukuria bakterijų kolonijas. Tik ultragarsiniu mikrovalymu galite nužudyti šias bakterijų kolonijas ir saugiai jas pašalinti.

Emmi-Dental PROFESSIONAL trejopas poveikis: 
1) Švelniai ir be trynimo išvalomas dantų paviršius, tarpdančiai, dantenų kišenės ir plyšiai. 

2) Prafilaktinis poveikis - antibakterinės ultragarso savybės užtikrina apnašų ir akmenų šalinimą, užkertamas kelias uždegimui. 

3) Gydomasis poveikis. Kuomet pacientui atsiranda uždegimas (pvz. periodontitas, aftinės opos ir pan.) per kelias dienas jis gali būti sumažintas ar išgydytas sunaikinus infekciją sukėlusias bakterijas.

Emmi®-Dent yra švelnesnis Jūsų dantenoms ir dantų emaliui. 
Emmi®-dent dantų pastoje su nano burbuliukais nėra jokių abrazyvinių dalelių. Ji patikimai apsaugo dantų emalį visą pastos naudojimo laikotarpį.


Naudojimas. Pradžioje išsivalome tarpdančius dantų siūlu. Po to speciali Emmi-dent pasta užnešama ant dantų. Toliau šepetėlis laikomas virš dantų ar dantenų 5-10 sekundžių, tada perkeliamas prie sekančių dantų ar dantenų ir vėl palaikomas 5-10 sekundžių. Dantų valymas trunka 2-5 minutes.


Emmi-Dental PROFESSIONAL komplektą sudaro:

1 vnt. - įkroviklis (220 voltų);

1 vnt. - Ultragarsinio šepetėlio rankena (generuoja 96.000.000 virpesių per minutę);

2 vnt. - Ultragarsinio šepetėlio antgaliai;

1 vnt. - Emmi-Dent dantų pasta (75 ml);

1 vnt. - Antgalis minkštam dantų apnašui nuimti;

2  vnt. - Dantų apnašas dažančios tabletės.

Dažančios "Miradent" tabletės padeda nustatyti ar gerai išvalyti dantys

Miradent tabletės dantų apnašą nudažo violetine spalva, todėl matome ar liko nenuvalyto apnašo ant dantų.

Naudojimas. Įdėkite vieną "Mira-2-Tone" dažymo tabletę (pusę tabletės vaikams) ant liežuvio ir jai ištirpus, liežuvio pagalba, paskleiskite su seilėmis burnoje ant dantų. Po to išspjaukite - atlikta! Vėliau atspalvį galima nuplauti paprasčiausiai valant dantis.

Kaip veikia Emmi-Dental PROFESSIONAL

Ypatinga švara Jūsų burnoje su naujuoju 100% ultragarsiniu mikrovalymo procesu 
Ultragarsinio prietaiso Jūsų dantims ir burnai valyti - tai tikra revoliucija dantų higienos ir profilaktinio gydymo srityje. Iki šiol dantys galėjo būti valomi tik abrazyviniais metodais, naudojant dantų pastas su abrazyvinėmis dalelėmis. Šepetėlis valė tik tas vietas, kurias pasiekdavo šepetėlio šereliai. 
Naujojo Emmi-Tech proceso, kurio metu naudojami ultragarsiniai burnos valymo prietaisai, pagalba išvalomi ne tik dantys, bet ir tarpdančiai, dantų plyšiai ir dantenų kišenės. Visa tai daroma netrinant, neatliekant jokių šepetėlio judesių ir nenaudojant jokių abrazyvų , galinčių pakenkti emaliui. 

Mokslinis pagrindimas: kaip ultragarsas užmuša bakterijas 
Pirmieji ultragarso poveikio bakterijoms tyrimai buvo pradėti dar 1953-iais metais, kuomet dr. Hartwick (Freie Universität in Berlin/Germany) publikavo savo studiją apie ultragarso poveikį bakterijoms. 1978-iais du mokslininkai - Sajas ir Gorbatow - sugebėjo galutinai įrodyti ir užfiksuoti, kaip ultragarsas sunaikina bakterijas. 1992-iais Schütt, Abraham ir kitų publikuotos naujos įžvalgos byloja apie bakterijos lastelių ir enzimų skilimą. Antibakterinis ultragarso poveikis (Emmi-dent atveju 96 mln. virpesių per minutę) atsiranda dėl itin staigaus slėgio padidėjimo ir sumažėjimo (tuštumos principas) lastelės mikroorganizme. Taip yra veikiama organizmo membrana ir galiausiai sunaikinama pati lastelė. 

Triguba Emmi-dent Ultraclean nauda - padeda užkirsti kelią burnos ligoms arba jas sumažinti, naikindamas bakterijas (kurios dažniausiai ir yra burnos problemų priežastimi)
Bakterijos ant dantų paviršiaus ir dantenų bei kitos medžiagos, tokios kaip cukrus ar krakmolas, suformuoja lipnias apnašas, kurios tampa pagrindine dantenų dirglumo ir uždegimo priežastimi. Bakterijos apnašose išskiria metabolinius šalutinius produktus, sukeliančius uždegimą dantenų kraštuose (gingivitas). Nepalaikant tinkamos higienos, šis procesas gali progresuoti ir sąlygoti dantų recesiją. Gali būti sunaikinti pluoštai, audiniai ir kaulai aplink dantis. Gingivitas gali sukelti periodontitą. Kraštutiniais atvejais dantys gali prarasti sukibimą ir iškristi arba turi būti pašalinti.

Dantų valymas ir burnos higiena, naudojant burnos valymo ultragarsu prietaisą (tokį kaip Emmi-dent) turi trejopą poveikį: 
1) Švelniai išvalomas dantų paviršius, tarpdančiai, dantenų kišenės ir plyšiai. Išvalius dantis ultragarsiniu prietaisu, perbraukite liežuviu per dantis - dantų paviršius yra glotnus, kadangi apnašos ir kiti teršalai buvo pašalinti. 
2) Profilaktinis poveikis - antibakterinės ultragarso savybės užtikrina apnašų ir akmenų šalinimą, užkertamas kelias uždegimui. 
3) Gydomasis poveikis. Kuomet pacientui atsiranda uždegimas (pvz. periodontitas, aftinės opos ir pan.), per kelias dienas jis gali būti sumažintas ar išgydytas sunaikinus infekciją sukėlusias bakterijas. Emmi-dent burnos higienos sistemos su ultragarsu poveikis matomas jau po pirmo naudojimo. Jūsų dantys bus lyg ką tik profesionaliai išvalyti.