Reduced price! Elektrinis pientraukis Medela Swing

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Elektrinis pientraukis Medela Swing

Garantija: 24mėn.
Patogus ir tyliau veikiantis, nei kitų gamintojų analogai. Dėl reguliuojamo traukimo režimo, juo galima nutraukti daugiau pieno per tą patį laiką, nei su rankiniu pientraukiu.

More details

Medela
169,00 €
Kaina:149,00 €
-20,00 €

Pristatysime
balandžio 20d. - 21d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Nemokamai
Pristatymas į namus
Nemokamai
Mokėkite:
 • Bankiniu pavedimu
 • Elektronine bankininkyste
 • Kortele pristatymo metu
 • Lizingu
Lizingo bendrovės:

Prekės aprašymasElektrinis pientraukis Medela Swing

Medela Swing elektrinis viengubas pientraukis yra patogus ir tikrai tyliau veikiantis, nei kitų gamintojų analogai. Jis turi patentuotą 2-PHASE EXPRESSION technologiją. Dėl reguliuojamo traukimo režimo, juo galima nutraukti daugiau pieno per tą patį laiką, nei su rankiniu pientraukiu. 

Jis ergonomiškas ir labai komfortiškas - „PersonalFit“ krūties gaubtelis švelniai ir veiksmingai stimuliuoja krūtį, o kas svarbiausia - galima parinkti ir pritaikyti kito dydžio PersonalFit gaubtelį priklausomai nuo individualaus poreikio. Kitų dydžių PersonalFit krūtų gaubteliai parduodami atskirai.

Kaip išmatuoti ir pasirinkti tinkamiausią gaubtelį:

Gaubtukas.jpg

Pientraukis labai patogus - jame mažiau sudedamųjų dalių, nei kituose rankiniuose pientraukiuose. O jei kuri nors dalis susidėvėtų - yra galimybė įsigyti atskirai, taigi Medela pientraukis tikrai tarnaus labai ilgai.

Moksliniais tyrimais pagrįsta, kad pieno traukimas Medela pientraukiu yra artimas kūdikio žindymui. Šiuos pientraukius rekomenduoja žindymo konsultantai ir slaugos specialistai, kai reikalinga skatinti laktaciją gimus neišnešiotam naujagimiui, sergančiam naujagimiui, kūdikiui su nesuaugusiu gomuriu ar esant kitoms aplinkybėms, dėl kurių nėra galimybės žindyti.

Mamos, maitinančios išimtinai nutrauktu pienu, teigia, kad Medela pientraukiai yra vieni kokybiškiausių.

Privalumai:

 • Swing pietraukis turi įdiegtą Medela 2-Phase Expression technologiją. Medela 2-Phase Expression technologija – naujas standartas natūralumui, komfortui ir veiksmingumui. Tai puikiai suderinta gamtos ir mokslo pasiekimų technologija. Vienintelė tyrimais paremta pientraukio technologija mėgdžiojanti natūralų kūdikio žindymo ritmą. Pradžioje intensyvus stimuliavimas, o vėliau lėtas traukimas. Stimuliavimas, tai greitas pumpavimo tempas, kad pienas pradėtų tekėti. Nutraukimas - lėtesnis pumpavimo tempas, kad pienas būtų ištrauktas švelniai ir efektyviai. Stimuliuojamas pieno išskyrimo refleksas.
 • Swing yra stilingas, tylus ir diskretiškas
 • Natūralus. Jausmas panašus į tikrą maitinimą krūtimi.
 • Patogus. Švelnesnis nei kiti pientraukiai.
 • Veiksmingas. Sumažina traukimo laiką, nes nutraukia greitai ir maksimaliai. Įrodyta, kad nutraukiate daugiau pieno per trumpesnį laiką.
 • Idealiai tinka naudoti tiek namuose, tiek išvykoje. Lengvai telpa į rankinę ar lagaminėlį, taigi visada galite jį pasiimti su savimi.
 • Komfortiškas. „SoftFit“ krūties gaubtas švelniai ir veiksmingai stimuliuoja krūtį.
 • Paprastai naudojamas. Paprastai pareguliuokite, kad Jums būtų patogu ir leiskite pompai atlikti visą darbą.
 • Sukurtas remiantis naujausiais tyrimais. Įrodyta, kad jausmas panašus, lyg žįstų kūdikis. MEDELA pientraukius rekomenduoja laktacijos konsultantai ir akušerės visame pasaulyje ir palaiko prailgintą maitinimą krūtimi.
 • Motinoms, kurios mėgaujasi savo kūdikiu ir motinyste – Swing yra idealus nusitraukti pienui namuose ir išvykoje. Pientraukis yra mažas, lengvas ir modernus, todėl visada galite jį pasiimti kartu su savimi. Greitam, švelniam nutraukimui, koks Jums labiausiai tinka.

Rinkinį sudaro: CALMA žindukas, PersonalFit krūties gaubtelis (24 mm), pieno buteliukas 150 ml su dangteliu, atsarginė vožtuvo membrana, buteliuko stovelis, maitinimo tinklo adapteris, maišelis pientraukiui laikyti.

Pagaminta Šveicarijoje.

Kaip naudotis elektriniu pientraukiu Medela Swing (anglų k.):Elektrinio pientraukio Medela Swing valymas ir priežiūra (anglų k.):

Atsiliepimai apie prekę
Pasiteisines pirkinys
Dovilė P. - 2019-12-11Artimas naturaliam zindymui, gal kiek triuksmingas.
Kokybe
Ieva E. - 2019-02-12Kokybiskas produktas. Darbuotojai nustebino savo maloniu bendravimu ir greita reakcija apie iskilusius klausimus del prekes pristatymo. Rekomenduoju drasiai pirkti.