Oro valytuvas WINIX P300 - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Oro valytuvas WINIX P300

Garantija: 24mėn.
Oro valytuvas su trigubo filtravimo technologija valo orą nuo dulkių, žiedadulkių, pelėsio sporų, bakterijų, toksinų ir nemalonių kvapų. Skirtas aptarnauti patalpas iki 68m². Komplekte nuotolinio valdymo pultas.

More details

Winix

Prekės aprašymas


manufacturer_70.jpg

Oro valytuvas WINIX P300


Aukščiausios kokybės oro valytuvas WINIX, su trigubu filtravimu ir “auto” funkcija.

WINIX P300 tiks nedidelei patalpai – vaikų kambariui, darbo kambariui, miegamajam. Oro valytuvas aprūpintas patogiu nuotolinio valdymo pulteliu, tad juo naudotis yra dar patogiau.

Oro valytuvas WINIX P300 veiksmingai valo orą nuo: dulkių, žiedadulkių, pelėsio sporų, toksinų, kvapų.

Prietaisas naudoją trijų lygių filtravimą: anglies filtras, HEPA filtras ir patentuota WINIX Plasma Wave technologija. Oras tampa švarus ir gaiviai kvepia. Oro valytuvas WINIX puikiai tinka alergija sergantiems žmonėms.

- Oro valytuvas WINIX P300 turi įmontuotą oro kokybės jutiklį, kuris nuolat tikrina oro kokybę ir paleidžia programą vos tik aptinka nepageidajamas daleles ore. Taigi tiesiog įjunkite prietaisą ir pamirškite, jis viską atliks pats.

- Oro valytuvas turi 4 greičio lygius: žemą, vidutinį, greitą ir turbo.

- Aktyvuotos anglies filtras (Activated Carbon Pre-Filter) – valo orą nuo nemalonaus kvapo, pvz. cigarečių dūmų ir stabdo dujinius oro teršalus, pvz. sieros dioksidas, azoto oksidai ir kt.

- HEPA filtras (99,97% True-HEPA Filter) – dezinfekuoja orą ir pašalina dulkių daleles, pėlėsių sporas, žiedadulkes, virusus, bakterijas. Sunaikina iki 99,97% kenksmingų medžiagų, net iki 0,3 mikronų dydžio.

- Technologija WINIX Plasma Wave generuoja neigiamus ir teigiamus jonus, kurie susijungus su vandeniu sukuria hidroksidus, o jie naikina virusus, bakterijas, chemines medžiagas, blogą kvapą ir kenksmingas dujas.

Šis prietaisas pagerins sveikatą ir užtikrins, kad Jūs ir Jūsų artimieji kvėpuoja saugiu ir švariu oru.Techniniai parametrai:
- Paskirtis: namai, biuras, masažo kabinetas, SPA, miegamasis, vaikų kambarys.
- Max plotas (m²): 68
- Nuotolinio valdymo pultelis
- Technologija: aktyvuotos anglies filtras, HEPA filtras, Plazma Wave technologija 
- Energijos suvartojimas (W): 4-60
- Maitinimas: 220V
- Triukšmo lygis (dB): 26-55 
- Matmenys (mm): 415x220x550
- Sertifikatai: CE, RoHS, Energy Star, AHAM CADR, ECARF, UK Alergy certification
- Valymo efektyvumas: 99,97%
Atsisiuntimai

Atsisiųsti