Rankų šildytuvai


Atliktas tyrimas rodo, kad daugiau nei 45 % lietuvių nuolatos skundžiasi atšalusiomis galūnėmis. Ką komentuoja gydytojai? Šąlančių galūnių priežasčių yra labai daug. Jų neatradus galima savo sveikatai ir net gyvybei sukelti kur kas rimtesnį pavojų nei tik juntamas diskomfortas. Juolab, šiuo metu yra tiek daug priemonių, kurios gali panaikinti nemalonų šąlančių rankų pojūtį. Svarbiausia pasirinkti Jums tinkamiausią priemonę.

Rankų šildytuvas – inovatyvus būdas galintis padėti pamiršti nemaloniai šąlančias rankas. Vis daugiau klientų, kurie jau išbandė įrangą, džiaugiasi, išsprendę šąlančių rankų problemas.

Dažnai sakoma, kad kokybiškam gydymui svarbu ieškoti priežasčių, kodėl susiduriame su tam tikromis problemomis, o ne bandyti sumažinti simptomus. Šildytuvas rankoms yra prietaisas skirtas ne tik simptomų slopinimui, tačiau ir problemos, kuri sukelia atšalusias galūnes, mažinimui. Labai dažnai rankose juntamas nemalonus šaltumas atsiranda dėl sutrikusios kraujotakos. Suaktyvinti kraujotaką galima ne tik kontrastingu dušu ar kitomis natūraliomis priemonėmis, kurios reikalauja laiko bei pastangų, tačiau rankų šildytuvais, kurie veikia efektyviai, o naudojimas labai paprastas.

Šildyklė rankoms – efektyvus būdas kovoje su atšilusiomis galūnėmis.

  • Stimuliuojanti šiluma gerina kraujotaką, taigi ne tik panaikina nemalonų rankų atšilimą, tačiau ir mažina problemą, kuri sukelia diskomfortą.
  • Rankų šildytuvai stimuliuoja mūsų galūnes. Pirštų galiukai – pati jautriausia kūno vieta, tad juos masažuojant juntami labai malonūs pojūčiai, padedama atsilaiduoti. Šie masažuokliai leis susikurti nuosavą SPA namuose.
  • Rankų šildyklė tiesiogiai didina ir deguonies įsisavinimą kraujyje. Norint, kad mūsų organizmas tinkamai funkcionuotų – svarbu organizmą aprūpinti deguonimi. Masažinės priemonės padeda atsipalaiduoti, pagerinti kraujotaką ir tuo pačiu padeda organizmui gauti daugiau deguonies. Tai sumažina nemalonius galvos skausmus, net migreną, prislopina lėtinius skausmus.
  • Rankų šildytuvo kaina yra nedidelė, o pati įranga Jums tarnaus ilgai. Kadangi jos dydis yra universalus – vienu įrenginiu gali naudotis visa šeima, jis gali būti skolinamas draugams. Tai pigiausias namų SPA, kuris leis po dienos darbų atsipalaiduoti ir pamiršti kasdieninius rūpesčius.
  • Elektrinis rankų šildytuvas „ima“ mažai elektros energijos, tad sąskaitose nepamatysite jokio skirtumo net ir tokiu atveju, jeigu daugkartinis rankų šildytuvas bus naudojamas kiekvieną dieną.
  • Tinkamai prižiūrima rankų oda atrodo gražiai, yra elastinga. Daugelis pastebi, kad atšalusios rankos keičia savo spalvą, tampa pilkšvos, melsvos. Rankų šildyklės ramina bei gražina Jūsų odą.
 
Rankų šildytuvai yra labai įvairūs, tad jeigu pačiam sunku nuspręsti, kuris tinka labiausiai – susisiekite su mūsų konsultantais. Pirkimas internetu labai palengvina paieškas, leidžia paprasčiau ir greičiau palyginti skirtingas alternatyvas ir rasti tai, kas Jums labiausiai tinka tiek kainos, tiek kokybės santykiu.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir pats pirmas sužinokite apie siūlomas akcijas, kurios leis kokybiškas šildykles įsigyti mažesnėmis kainomis. Pamirškite atšalusias galūnes, kurios trukdo atlikti įprastus darbus. Jeigu Jums šąla galūnės ištisus metus, jeigu ieškote įrangos, kuri leistų palaiduoti po dienos darbų, jeigu žiemos vakarais juntate nemalonų rankų dirginimą – įsigykite sertifikuotas šildykles.
Daugiafunkcinis šildytuvas Beurer HK55

Lengvai užsideda ant pilvo, nugaros ir sąnarių. Suvyniojus galima naudoti kaklui. Malonus odai, orui pralaidus apvalkalas.

42,00 € 46,67 € -10%