Tarpdančių valymo taisyklės

Burnos irigatorius SoWash Hydrojet

Apsaugo nuo dantenų ligų, dantų akmenų, kavos, vyno ar nikotino apnašų. Puikiai išvalo tarpdančius ir sunkiai pasiekiamas vietas. Prisukamas prie vandens čiaupo.

34,90 €
Burnos irigatoriaus SoWash Hydropulser + Hydrojet komplektas

Komplektas su pulsuojančia ir linijine galvutėmis. Apsaugo nuo dantenų ligų, dantų akmenų, kavos, vyno ar nikotino apnašų. Puikiai išvalo tarpdančius ir sunkiai pasiekiamas vietas.

39,90 €
Rekomenduojame
Burnos irigatorius Waterpik Ultra WP-100

Padeda atlikti kasdieninį burnos valymą, pašalina maisto likučius ir likusį apnašą iš tolimiausių burnos vietų, iš tarpdančių, už breketų, iš po tiltų, protezų, implantų.

82,00 € 93,00 €
Burnos irigatorius Aquapick AQ-300

Pulsuojančia vandens srove masažuoja dantenas, išvalo susidariusias kišenes, pašalina maisto likučius tarp breketų ar iš tarpdančių, net ir tuos, kurie liko po naudojimosi tarpdančių siūlu.

94,99 € 99,99 € -5%
Burnos irigatorius Aquapick AQ-210

Pašalina maisto likučius, net ir tuos, kurie liko po naudojimosi tarpdančių siūlu, bakterijas, masažuoja dantenas, išvalo susidariusias kišenes, padeda prižiūrėti dantų implantus. Burnos irigatorius turi net 3 veikimo režimus.

99,99 €
Pakaitiniai antgaliai Aquapick AQ-300 burnos irigatoriui (4vnt.)

Pakaitiniai antgaliai Aquapick AQ-300 burnos irigatoriui. Komplekte 4 skirtingų spalvų - 4vnt. antgalių.

12,00 €
Standartinis antgalis JT burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt.)

Standartinis antgalis JT burnos irigatoriams Waterpik. Efektyviai valo tarpdančius ir masažuoja dantenas.

6,00 €
Dantų šepetėlio antgalis TB burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt.)

Dantų šepetėlio antgalis TB burnos irigatoriams Waterpik. Tradicinis dantų šepetėlis. Galima naudoti su dantų pasta. Rekomenduojama keisti kas 3 mėn.

6,00 €
Antgaliukas Pik Pocket PP burnos irigatoriams Waterpik

Antgaliukas Pik Pocket PP burnos irigatoriams Waterpik. Praplauna dantenų kišenes. Dėmesio! Naudoti tik silpną srovę!

6,00 €
Antgalis Plaque Seeker™ Tip PS burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt.)

Antgalis Plaque Seeker™ Tip PS burnos irigatoriams Waterpik. Trys ploni šerelių pluoštai išvalo dantų apnašas iš sunkiai pasiekiamų vietų ir ypač tinka implantų priežiūrai.

6,00 €
Ortodontinis antgalis OD burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt).

Ortodontinis antgalis OD burnos irigatoriams Waterpik. Išvalo sunkiai pasiekiamas vietas aplink breketus ir kitus protezus.

6,00 €
Liežuvio valiklio antgalis TC burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt).

Liežuvio valiklio antgalis TC burnos irigatoriams Waterpik. Pašalina blogą kvapą sukeliančias bakterijas nuo liežuvio paviršiaus.

6,00 €
Rekomenduojame
Burnos irigatorius Waterpik Complete Care WP-861

Dantų šepetukas ir burnos irigatorius viename. Sumažina dantų apnašas, dantenų uždegimus ir dantenų ligas. Puikiai tinka nešiojantiems breketus, turintiems implantus, karūnėles, tiltelius ir laminates.

135,00 € 150,00 €
Burnos irigatorius Waterpik Ultra WP-112

Tarpdančių valymas pulsuojančia vandens srove. Komplekte yra šešių rūšių antgaliukai. Waterpik Ultra daugiau kaip 3x kart efektyviau šalina apnašas negu dantų siūlas.

82,00 € 93,00 €
Burnos irigatorius vaikams Waterpik WP-260

Efektyvesnis ir smagesnis būdas vaikams valytis dantis. Skirtas 6 metų bei vyresniems vaikams. Šis irigatorius puikiai tinka bet kuriam vaikui, nešiojančiam breketus arba negalinčiam naudoti dantų siūlo.

85,00 €
Rekomenduojame
Bevielis burnos irigatorius Waterpik WF-02

Puikus sprendimas norintiems patogaus belaidžio irigatoriaus tarpdančių valymui. Belaidis - valdomas baterijomis - puikiai tinka naudoti mažesniuose vonios kambariuose ar keliaujant.

55,00 € 65,00 €
Rekomenduojame
Balinantis burnos irigatorius Waterpik WF-06 Whitening

Balinimui skirtas burnos irigatorius užtikrina dantų balinimą valantis vandens srove, šalina pigmentines apnašas ir kitus nešvarumus.

105,00 € 115,00 €
Rekomenduojame
Balinantis irigatorius Waterpik WF-05 Whitening Professional

Balinimui skirtas burnos irigatorius valo dantis vandens srove, balina dantis, šalina pigmentines apnašas ir kitus nešvarumus.

125,00 €
Burnos irigatorius Panasonic EW-1411

Su pertrūkiais purškiamas galingas ir švelnus vandens ir oro mišinys švelniai išvalo maisto likučius iš tarpdančių ir dantenų kišenių. Be to, vandens čiurkšlė švelniu spaudimu masažuoja dantenas.

80,00 €
Burnos irigatorius Panasonic EW-1611

Galingu burnos irigatorius, kuris užtikrina aukštą vandens slėgį ir išplauna maisto likučius iš periodonto kišenių, pašalina daugiau maisto likučių nuo dantų ir tarpdančių net lyginant kitais su to paties vandens slėgio modeliais.

99,90 €
Pakaitiniai antgaliai Vitammy Wave burnos irigatoriui (4vnt.)

Pakaitiniai antgaliai Vitammy Wave burnos irigatoriui. Komplektą sudaro 4 vnt.

10,99 €
Pakaitiniai antgaliai Panasonic EW-1611 irigatoriui

Pakaitiniai antgaliai Panasonic EW-1611 burnos irigatoriui. Komplektą sudaro 2 vnt.

10,30 €
Standartinis antgalis WJT burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06 (1 vnt.)

Standartinis antgalis WJT burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06. Efektyviai valo tarpdančius ir masažuoja dantenas.

6,00 €
Ortodontinis antgalis WOD burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06 (1 vnt.)

Ortodontinis antgalis WOD burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06. Išvalo sunkiai pasiekiamas vietas aplink breketus ir kitus protezus.

6,00 €
Antgalis Plaque Seeker™ Tip WPS burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06 (1 vnt.)

Antgalis Plaque Seeker™ Tip WPS burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06. Trys ploni šerelių pluoštai išvalo dantų apnašas iš sunkiai pasiekiamų vietų ir ypač tinka implantų priežiūrai.

6,00 €

Tarpdančių valymas galimas pasirinkus kelis skirtingus metodus. Aišku, visada galima suderinti kelis, tačiau kur kas paprastesnis, galintis padėti džiaugtis kokybe, rinktis visapusišką ir efektyvią priemonę tarpdančių valymui. Trumpai aparsime kelias, kad būtų paprasčiau apsispręsti, kuri labiausiai tinka Jums.

Tarpdančių šepetėliai. Taisyklingas tarpdančių valymas specialiais šepetėliai yra geras būdas sumažinti maisto likučius, kurie lieka po valymo paprastu šepetėliu. Tiesa, tokie šepetėliai reikalauja kur kas daugiau ako. Juolab, gali tekti įsigyti net kelis skirtingus šepetėlius, kadangi tarpai tarp dantų gali labai skirtis: nuo itin siauro iki labai plataus tarpelio. Taigi, prižiūrėti dantų tarpus su specialiais šepetukais yra geras pasirinkimas, tačiau tam teks kasdien skirti nemažai laiko. Deja, daugelis greitai pasiduoda ir galiausiai šie šepetukai nebe atlieka jokios funkcijos.

Tarpdančių valymas vandens srove. Waterpik, Aquapick tarpdančių valymas vandeniu – inovacija, kuri tampa išsigelbėjimu daugeliui žmonių. Jeigu žmogus nešioja breketus arba plokštelę – dantų higienai reikia skirti kur kas daugiau dėmesio nei tiems asmenims, kurie jų neturi. Paprasčiausiai juose kaupiasi apnašos, kurios vėliau virsta akmenimis. Ypač aktyviai jos  kaupiasi tarpdančiuose, kuriuos pasiekti per breketus yra kur kas sudėtingiau. Tarpdančių valymas vandens srove yra tikra inovacija, kuri padeda maksimaliai pašalinti nešvarumus. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad įranga padėjo atsikratyti nuolatos kankinusio dantukų uždegimo. Svarbiausia naudoti reguliariai, geriausia – kiekvieną dieną. Pastebima, kad šis tarpdančių valymas vandens srove gali pakeisti profesionalią burnos higieną, kuri turėtų būti atliekama kartą per pusę metų, o kai kuriems pacientams net dažniau. Kadangi maksimaliai pašalinami nešvarumai – nelieka apnašų, kurios virsta akmenimis. Apsilankymas pas specialistą bus malonus kaip niekada.

Tarpdančių valymas siūlu.  Galiausiai, pats pirmasis tarpdančių valymo būdas buvo siūlas, kurio tikslas pašalinti nešvarumus ir maisto likučius. Visgi, tarpdančių siūtas šiuo metu tikrai nebėra dažnas pasirinkimas. Paprasčiausiai valymas juo užima nemažai laiko, pašalinti nešvarumus ne visada pavyksta, kadangi per dideli tarpai tarp dantų tam trukdo. Aišku, geriau tarpdančių siūlas nei jokia valymo priemonė, tačiau verta pagalvoti, ar užtektinai gaunate naudos investuodami savo laiką.

Kol vieni supranta, kad taisyklingas tarpdančių valymas yra būtinas, tuo tarpu kiti galvoja, kad paprastas dantų šepetukas išvalys burnos ertmę. Jeigu neskiriate papildomo dėmesio tarpdančiams, tokiu atveju bent jau naudokite elektrinį dantų šepetuką, o ne paprastą, kadangi jis mažina labai mažai apnašų kiekį. Netinkamai išsivalius tarpdančius galite sulaukti labai daug dantų problemų. Pirmiausia, žinoma, dantis padengia minkštosios apnašos. Vėliau jos virsta kietosiomis ir jas pašalinti gali tik profesionalumas. Galiausiai kietosios panašos sukelia pačias įvairiausias dantų ligas, kaip kad parodontozė, o tai baigiasi dantų netekimu. Netekus dantų gali kilti skrandžio problemos, kadangi sukramtyti maistą bus sunkiau. Juolab, toje vietoje, kur trūksta danties, dažniausiai deformuojasi kaukolė, tad keičiasi žmogaus veido forma.

Akivaizdu, kad dantų problemos gali daryti įtaką visai mūsų sveikatai, visam organizmui. Tokia smulkmena kaip tinkamas tarpdančių išvalymas leis džiaugtis ne tik gražesne ir sveikesne šypsena, tačiau tuo pačiu ir garesne sveikata.