Jonoforezė

Jonoforezė: kas tai?

Tai procedūra, kuomet organizmu reikalingos medžiagos yra suleidžiamos į odą, taip padedant joms suteikti jaunatviškumo, elastingumo užtektino drėgnumo kiekį ir taip toliau. Pagal kiekvieno žmogaus odos tipą pasirenkamos konkrečios jonoforezės procedūros, kurios padeda sustabdyti laiką. Procedūra atliekama naudojant specialius aparatus. Jie jau seniai naudojami profesionalių kosmetologų. Visgi, retas gali sau leisti reguliariai lankytis specialistą, kadangi tai reikalauja nemažai laiko ir pinigų. Alternatyva – jonoforezės aparatas. Namuose juo naudotis gali visi, kadangi nereikia jokių specialių žinių. Pagal savo poreikius pasirinksite intensyvumą, galėsite naudoti Jums patogiu metu. Nauda pamatoma jau po pirmos procedūros, oda tampa kur kas gražesnė ir lygesnė.

Jonoforezės procedūra: nauda

  1. Jonoforezės procedūra pamaitina odą reikalingomis medžiagos, kad ji tampa sveika ir spindinti.
  2. Oda yra drėkinama, o tai garantuoja, kad ji atrodys jaunatviškai ir švelniai.
  3. Atjauninama odos būklė, suteikiama regeneraciją.
  4. Aparatas skatina kalogeno gamybą, tad pavyksta išvengti raukšlių. Tiesa, ne tik užkertamas kelias odos senėjimui, tačiau taip pat ir pavyksta panaikinti jau dabar atsiradusias raukšles.
  5. Oda tampa kur kas skaistesnė ir gražesnė.
  6. Oda išvaloma labai giliai, pašalinami visi giluminiai spuogai.
  7. Skatinama kraujotakos cirkuliacija, o tai irgi naudinga gražiai ir sveikai atrodančiai odai.
  8. Tai nuostabus masažas, kuris ne tik leis odai gražiai atrodyti, tačiau tuo pačiu ir padės žmogui atsilaiduoti. Elektrifikacija teigiamai veikia žmogaus psichiką, ji gali padėti pamiršti nemigą.

Procedūra sėkmingai atliekama namuose, aparato naudojimas labai paprastas ir neturi jokių žalingų įpročių. Procedūros turi būti kartodamos reguliariai, kad pavyktų pasiekti ilgalaikį rezultatą.

Procedūra nerekomenduojama

Nors šio tipo procedūra yra labai saugi ir neturi jokių pašalinių poveikių, visgi, tam tikri žmonės turėtų pasitarti su savo gydytoju, ar jiems galima palikti procedūras, kurios daromas naudojant elektrostimuliacijas. Jeigu asmuo skundžiasi sutrikusia skydliaukės veikla, tokiu atveju jonoforezės procedūros yra nerekomenduojamos. Taip pat jos dažniausiai ir nerekomenduojamos nėščioms moterims. Būtina pasitarti su gydytoju, kad jis įvertinęs būklę ir poreikį galėtų patarti. Epilepsija sergantys asmenys, turintys širdies stimuliatorius, sergantis įvairiomis odos ligomis arba vartojantys vaistus nuo uždegimo taip pat neturėtų bandyti šios procedūros nepasitarę su gydytoju.

Jonoforezės aparato naudojimas

Kiekvieno žmogaus organizmas yra skirtingas, tad reikalingas ir individualus procedūros atlikimas. Skirtingi aparatai veikia skirtingu intensyvumu ir padeda per konkretų laikų tarpą – kuris gali būti ilgesnis arba trumpesnis, pasiekti konkretų rezultatą. Būtina detaliai išanalizuoti instrukciją, kad būtumėte tikras, jog įranga naudojatės tinkamai.

Skirtingi aparatai gali turėti ir skirtingą elektrodų kiekį (dažniausiai nuo 4 iki 8). Suprantama, kad kuo daugiau elektrodų – tuo įranga yra veiksmingesnė, padeda per trumpesnį laiko tarpą pasiekti geresnius rezultatus. Viena procedūra turi trukti mažiausiai dvidešimt minučių, tad kai planuojate mėgautis šuo malonumu -  apsiskaičiuokite laiką. Daugelis taip pasiilsi, kad kuomet elektrostimuliacija jau yra baigta – vis tiek guli. Verta paminėti, kad šios procedūros naudingos ne tik grožiui, tačiau ir žmogaus psichologinei sveikatai, kadangi pavyksta atsipalaiduoti, kai kurie tikina, kad dingsta ilgai kankinusi nemiga, net psichologinės problemos, stresas tampa nebe toks intensyvus. Taigi, planuodami procedūras pasiskirkite sau daugiau laiko. Kadangi dažniausiai po procedūros juntamas malonus dilgčiojimas – nereikia skubėti keltis ir imtis darbų. Svarbu poilsio rėžimas, kad organizmas pailsėtų po šios procedūros. Atlikti ją rekomenduojama kartą arba du per savaitę. Ir tai daryti reguliariai, tad pavyks džiaugtis puikiai atrodančia oda bei gera nuotaika. Per dažnas procedūrų atlikimas taip pat gali būti žalingas, tad šiuo atveju svarbu saikas. Kadangi pačios procedūros yra labai malonios, kai kurie nori jas atlikti dažniau, tačiau specialistai nerekomenduoja.

Vienas aparatas turintis labai daug privalumų, kurie gali pakeisti Jūsų gyvenimą. Pamirškite brangius kremus ir brangias priemones, kurios skirtos tik paviršiniam odos tvarkymui. Norėdami gauti akivaizdžius rezultatus turėtumėte ieškoti efektų priemonių, kurios iš pagrindų tvarko odos problema ir tuo pačiu suteikia jai daugiau gyvybės.