Reduced price! Oro drėkintuvas Vicks V-5200S

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Oro drėkintuvas Vicks V-5200S

Garantija: 24mėn.
Sudrėkintas oras palengvins kvėpavimą, sudrėkins nosies gleivinę, pašalins sausų akių ir odos diskomfortą. Prietaisą galite naudoti su kvapiaisiais Vicks padukais.

Detalus aprašymas

More details

VICKS
51,90 €
Kaina:45,15 €
-13%
Išparduota

Prekės aprašymas
Oro drėkintuvas Vicks V-5200S

Ultragarsinis oro drėkintuvas Vicks gali padėti jums ir jūsų šeimai likti sveikais šaltuoju metų laiku.

    
Prevencija: žiemą oras jūsų namuose gali tapti itin sausu dėl šildymo ir šalto oro lauke.
Tai gali sukelti gerklės ir nosies ertmių sudirginimą, todėl padidina susirgimo riziką. Drėkintuvas drėkina orą, kuriuo jūs kvėpuojate, ir padeda kovoti su peršalimu.
    
Palengvina kosulį ir atkemša nosį: drėkintuvas gali padėti sušvelninti kosulį ir atkemšti užgulusią nosį, o tai leidžia jums ramiai miegoti ir greičiau pasveikti.
  
Mažina virusų gyvybingumą: išlaikant 40-60 procentų drėgmės lygį, gali sumažėti virusų gyvybingumas. Tai reiškia, kad jie turi mažiau galimybių daugintis ir apkrėsti kitus šeimos narius.
  

Oro drėkintuvą Vicks lengva pritaikyti bet kurioje aplinkoje. Jis suteiks pakankamą drėkinimo lygį ir jūs greit pajusite jo teikiamą naudą. Puikiai tinka vaikų kambariui.

Saugus ir tylus
Ultragarso technologija skleidžia į orą šaltą dulksną, todėl nėra jokio nudegimo pavojaus. Prietaisą saugu naudoti. Itin tylus darbas netrikdo miego.

Didelė talpa ir reguliuojama dulksna
5L talpa užtikrina 20 valandų veikimą, todėl prietaisas gali veikti visą naktį, be porekio papildyti talpą. Galite nustatyti dulksnos stiprumą, kad gautumėte drėgmės kiekį, kurio jums reikia, priklausomai nuo kambario dydžio ir oro sausumo. Šis produktas yra rekomenduojamas patalpoms iki 50m2.

Oro drėkintuvas suderinamas su Vicks VapoPad kvapiaisiais padukais prisotintais eterinių aliejų. Tiesiog įdėkite vieną paduką, kad kambarys prisipildytų aromatiniais garais, kurie padės jums lengviau kvėpuoti.
Vienas padukas yra komplekte.
Atsiliepimai apie prekę
Superinis
Karina G. - 2021-04-21Kokybiškas drėkintuvas. Didelė talpa. Patinka!