„Waterpik“ irigatorius – tobuliems dantims

Burnos irigatorius Waterpik Ultra WP-100

Waterpik Ultra – tarpdančių valymas pulsuojančia vandens srove. Komplekte yra šešių rūšių antgaliukai.

89,00 €
Standartinis antgalis JT burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt.)

Standartinis antgalis JT burnos irigatoriams Waterpik. Efektyviai valo tarpdančius ir masažuoja dantenas.

6,00 €
Dantų šepetėlio antgalis TB burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt.)

Dantų šepetėlio antgalis TB burnos irigatoriams Waterpik. Tradicinis dantų šepetėlis. Galima naudoti su dantų pasta. Rekomenduojama keisti kas 3 mėn.

6,00 €
Antgaliukas Pik Pocket PP burnos irigatoriams Waterpik

Antgaliukas Pik Pocket PP burnos irigatoriams Waterpik. Praplauna dantenų kišenes. Dėmesio! Naudoti tik silpną srovę!

6,00 €
Antgalis Plaque Seeker™ Tip PS burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt.)

Antgalis Plaque Seeker™ Tip PS burnos irigatoriams Waterpik. Trys ploni šerelių pluoštai išvalo dantų apnašas iš sunkiai pasiekiamų vietų ir ypač tinka implantų priežiūrai.

6,00 €
Ortodontinis antgalis OD burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt).

Ortodontinis antgalis OD burnos irigatoriams Waterpik. Išvalo sunkiai pasiekiamas vietas aplink breketus ir kitus protezus.

6,00 €
Liežuvio valiklio antgalis TC burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt).

Liežuvio valiklio antgalis TC burnos irigatoriams Waterpik. Pašalina blogą kvapą sukeliančias bakterijas nuo liežuvio paviršiaus.

6,00 €
Dantų šepetėlio antgalis STRB 3 skirtas Waterpik WP-861/ST-01 (1 vnt.)

Dantų šepetėlio antgalis STRB 3 skirtas burnos irigatoriui Waterpik WP-861 ir elektriniam dantų šepetėliui ST-01. Tradicinis dantų šepetėlis. Galima naudoti su dantų pasta. Rekomenduojama keisti kas 3 mėn.

7,50 €
Burnos irigatorius Waterpik Ultra WP-112

Tarpdančių valymas pulsuojančia vandens srove. Komplekte yra šešių rūšių antgaliukai.

82,00 € 90,00 €
Burnos irigatorius vaikams Waterpik WP-260

Lengvas, efektyvesnis ir smagesnis būdas vaikams valytis dantis. Burnos irigatorius skirtas 6 metų bei vyresniems vaikams. Mažo dydžio ir paprastas dizainas palengvina dantų valymąsi. Šis irigatorius puikiai tinka bet kuriam vaikui, kuris nešioja breketus arba negali naudoti dantų siūlo.

85,00 €
Balinimo tabletės Waterpik

Balinimo tabletės skirtos naudoti kartu su Waterpik WF-05 ir WF-06 irigatoriais. 

15,00 €
Balinantis burnos irigatorius Waterpik WF-06 Whitening

Dantų balinimui skirtas burnos irigatorius padedantis balinti dantis naudojantis burnos irigatoriumi.

99,00 € 115,00 €
Balinantis irigatorius Waterpik WF-05 Whitening Professional

Balinimui skirtas burnos irigatorius padeda balinti dantis kol užsiimate įprasta burnos higiena.

115,00 € 125,00 €
Standartinis antgalis WJT burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06 (1 vnt.)

Standartinis antgalis WJT burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06. Efektyviai valo tarpdančius ir masažuoja dantenas.

6,00 €
Ortodontinis antgalis WOD burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06 (1 vnt.)

Ortodontinis antgalis WOD burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06. Išvalo sunkiai pasiekiamas vietas aplink breketus ir kitus protezus.

6,00 €
Antgalis Plaque Seeker™ Tip WPS burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06 (1 vnt.)

Antgalis Plaque Seeker™ Tip WPS burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06. Trys ploni šerelių pluoštai išvalo dantų apnašas iš sunkiai pasiekiamų vietų ir ypač tinka implantų priežiūrai.

6,00 €

Irigatoriai skirti tiems, kurie savo burnos higienai skiria itin daug dėmesio. Labiausiai rekomenduojami nešiojantiems breketus bei linkusiems į burnos uždegimą. Tiesa, Waterpik aparatas turėtų būti rekomenduojamas gydytojo, kadangi tik jis gali patarti, koks reikalingas ir koks labiausiai tinka konkrečiai Jūsų atveju.

Biomed.lt siūlo kelis skirtingus modelius:

  1. Ultra WP-100
  2. Complete Care WP-861
  3. Ultra WP-112
  4. „Waterpik“ WF-02
  5. Ir kiti.

Burnos irigatorius vaikams „Waterpik“ WP-260 yra kur kas labiau rekomenduojama nei ultragarsinis arba elektrinis dantų šepetukas. Žinoma, abu minėti įrankiai yra geresnis pasirinkimas nei standartinis dantų šepetukas, tačiau būtent šie aparatai gali padėti vaikui kur kas geriau rūpintis savo burnos ertme. Vaikai labai dažnai nenoriai valosi dantukus. Likusius bakterijos sukelia ėduonį, kuris vėliau tampa danties sugedimo priežastimi. Jeigu atsirado skylutė – tai dar nėra taip blogai, kadangi ją galima sutvarkyti, tačiau dažnai dėl prastos burnos higienos krenta nuosavi dantys. „Waterpik“ burnos irigatorius gali padėti užkirsti tam kelią, kadangi puikiai pašalina bakterijas net ir tokiose vietose, kurios yra sunkiai pasiekiamos dantų šepetukais.

Bevielis burnos irigatorius „Waterpik“ yra pakraunamas (bevielis), tad nereikia greta kriauklės turėti rozetę, kuri tiekia energiją. Greitas pakrovimas užtikrina ilgą naudojimo laiko tarpą, o skirtingi antgaliai garantuoja, jog skirtingos burnos vietos bus puikiai išvalytos. Juk svarbu valyti ne tik dantukus, tačiau ir žandus bei liežuvį. Waterpik antgaliai turi būti reguliariai keičiami. Jie, kaip ir dantų šepetukai, dėvisi. Skirkite laiko jų priežiūrai.

Burnos irigatoriaus „Waterpik“ kaina yra nedidelė, kadangi tinkamai prižiūrint savo dantukus galite pamiršti apsilankymus pas stomatologą. Akcija leis pirkti dar pigiau, tad sekite informaciją ir būtinai ja pasinaudokite. Užsisakykite internetu ir jeigu gyvenate Vilniuje – atsiimkite Biomed.lt biure. Sutaupykite ne tik pinigų, tačiau ir laiko.

Atsiliepimai apie irigatorius yra Biomed.lt prekių puslapiuose yra palikti klientų, kurie jau įsigijo įrankį ir užsitikrino, kad jų burnos ertmės priežiūrai bus skiriama kur kas daugiau dėmesio.

Atsiliepimai apie „Waterpik“ irigatorių ULTRA WP 100 – tik teigiami. Ne tik patogumas, tačiau ir greitis bei paprastas naudojimas paskatino vis daugiau žmonių išbandyti, o vėliau ir reguliariai naudoti šią burnos ertmės priežiūrą. Šypsotis gražia ir sveika šypsena šiuo metu yra paprasta kaip niekada.