Vidaus termometrai

Termometras - drėgmės matuoklis Medisana HG 100

Termometras - drėgmės matuoklis Medisana HG 100 parodo kambario temperatūrą bei drėgmės lygį patalpoje, turi komfortiškos zonos indikatorių.

12,00 € 15,00 € -20%
Skaitmeninis termometras - drėgmės matuoklis VICKS 2in1

Nešiojamas drėmės matuoklis-termometras leidžia patikrinti drėgmės lygį visose patalpose, taip žinosite, ar reikalingas papildomas drėkinimas ar vėdinimas.

14,31 € 15,90 € -10%
Skaitmeninis termometras - drėgmės matuoklis VITAMMY Hygro

Nešiojamas drėmės matuoklis-termometras leidžia patikrintį drėgmės lygį visose patalpose, taip žinosite, ar reikalingas papildomas drėkinimas ar vėdinimas.

9,68 € 12,90 € -25%
Tinkama temperatūra patalpose itin reikšmingai prisideda prie bendros savijautos, energijos, darbingumo, net nuotaikos! Todėl jei dar neturite kokybiško, stilingo ir funkcionalaus vidaus termometro, verta pagalvoti apie jo įsigijimą. Prietaisas nedidelis, kompaktiškas, į akis beveik nekrenta, bet suteikia labai reikšmingos informacijos ir yra itin svarbus veiksnys, reguliuojant temperatūrą namuose bei darbe.

Vidaus termometrų tipai

Rinkoje termometrai esti dvejopi – vidaus ir lauko termometrai. Abiejų rūšių prietaisai yra funkcionalūs, informatyvūs ir verti įsigyti. Trumpai aptarkime kelis vidaus termometrų tipus:
  • Paprasti kambario temperatūrai matuoti skirti termometrai. Daugeliui žinomas ir tikrai matytas paprastas vidaus termometras, dažniausiai kabinamas ant sienos. Toks yra skirti tik temperatūrai matuoti.
  • Vidaus termometrai su papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, drėgmės matuokliu. Tinkamam patalpų mikroklimatui reikšmingi du aspektai – oro temperatūra ir oro drėgmė, todėl abu šiuos rodmenis turintys termometrai padės užtikrinti idealų mikroklimatą namuose ar darbo patalpoje. Kompaktiški, nešiojami skaitmeniniai termometrai-drėgmės matuokliai leis nustatyti temperatūrą ir drėgmės lygį bet kurioje patalpoje.
  • Du viename – vidaus ir lauko termometrai. Jie tiks temperatūrai matuoti ir namuose, ir lauke. Pastarieji gali būti paprastai arba skaitmeniniai. Skaitmeninis termometras užtikrins maksimalų patogumą, informatyvumą ir geriausią naudojimosi patirtį.

Kokį vidaus termometrą rinktis?

Pasirinkimas pirmiausia priklauso nuo Jūsų poreikių. Jei norite vieno prietaiso, matuojančio ir vidaus, ir lauko temperatūrą, rinkitės universalų termometrą „du viename“. Jei norite termometro, matuojančio tik patalpos temperatūrą, rinkitės paprastą kabinamą ant sienos arba skaitmeninį. Jau kuris laikas skaitmeniniai vidaus termometrai pelno labai daug naudotojų simpatijų dėl tikslumo, aiškaus informacijos pateikimo, patrauklaus kainos ir kokybės santykio.

Norintys maksimalaus funkcionalumo turėtų prioritetą teikti termometrams su papildomomis funkcijomis – toks prietaisas ne tik tiksliai matuos vidaus patalpų temperatūrą, bet ir drėgmės lygį, rodys laiką, leis užfiksuoti aukščiausią bei žemiausią temperatūrą drauge su data ir laiku.

Kadangi šiuolaikiniai vidaus termometrai yra stilingi, dailūs, vizualiai estetiški, tai nereikia baimintis, kad šis naudingas prietaisas gadins bendrą interjero koncepciją ir tarytum „iškris“ iš konteksto. Platus asortimentas net suteikia galimybes pasirinkti pagal formą, spalvą, kitus dizaino sprendimus tai, kas puikiai įsilies į bet kokį interjerą: nuo klasikos iki retro ar kt.

Optimali temperatūra patalpoje: kokia ji?

Kalbant apie optimalią temperatūrą patalpose įprasta apžvelgti tik rekomendacijas gyvenamosioms patalpoms, ypač miegamojo zonai. Tačiau nepelnytai pamirštamas ir mikroklimatas biure, kur daugelis praleidžia didžiąją dienos dalį.

  • Rekomenduojama temperatūra gyvenamosiose patalpose. Optimali oro temperatūra namuose yra 18–22 laipsniai. Tam tikrose patalpose, pavyzdžiui, miegojimo, intensyvaus darbo, sporto ir pan., ji gali būti keliais laipsniais žemesnė. Tačiau nerekomenduojama namuose palaikyti aukštesnės kaip 23 laipsniai temperatūros. Nors, kaip sakoma, šiluma kaulų nelaužo, bet per didelė temperatūra namuose neigiamai veikia darbingumą, energingumą, koncentraciją ir pan.
  • Rekomenduojama temperatūra miegamajame. Miegojimo zonoje temperatūra turėtų būti apie 18–19 laipsnių. Esant tokiai temperatūrai pavyks išsimiegoti kur kas geriau, nei tada, kai termometro stulpeliai šokteli aukščiau. O mėgstantys įsisupti į daugiau ir storų antklodžių miegamajame gali palaikyti dar žemesnę temperatūrą, t. y. apie 16 laipsnių.
  • Rekomenduojama temperatūra darbo patalpose. Anot specialistų, optimali temperatūra darbui yra 21–22 laipsniai šilumos. Tiek didesnė, tiek ir žemesnė neigiamai veiks darbingumą.

Jei ir Jums reikalingas naujas, tikslus vidaus termometras kambario temperatūrai matuoti, pasižvalgykite po Biomed.lt asortimentą – neabejojame, jog rasite Jums tinkamiausią.