Lauko ir vidaus termometras — du viename!

Termometras - drėgmės matuoklis Medisana HG 100

Termometras - drėgmės matuoklis Medisana HG 100 parodo kambario temperatūrą bei drėgmės lygį patalpoje, turi komfortiškos zonos indikatorių.

12,00 € 15,00 € -20%
Skaitmeninis termometras - drėgmės matuoklis VICKS 2in1

Nešiojamas drėmės matuoklis-termometras leidžia patikrinti drėgmės lygį visose patalpose, taip žinosite, ar reikalingas papildomas drėkinimas ar vėdinimas.

14,31 € 15,90 € -10%
Skaitmeninis termometras - drėgmės matuoklis VITAMMY Hygro

Nešiojamas drėmės matuoklis-termometras leidžia patikrintį drėgmės lygį visose patalpose, taip žinosite, ar reikalingas papildomas drėkinimas ar vėdinimas.

9,68 € 12,90 € -25%
Šiais laikais, kai rinkoje yra galybė prietaisų visiems gyvenimo atvejams, labai vertinamas kuo aukštesnis jų universalumas ir funkcionalumas. Tarkime, termometrai vidaus ar lauko temperatūrai matuoti. Didelis privalumas yra „du viename“ – vienas prietaisas, kuris tiksliai matuoja temperatūrą tiek patalpų viduje, tiek ir lauke. Nenuostabu, kad jie vis dažniau pakeičia naudojamus du atskirus prietaisus – juk vienas termometras yra ir kompaktiškiau, ir kur kas patogiau.

Lauko ir vidaus termometrų tipai

  • Įprasti prie sienos kabinami termometrai. Tai – pats paprasčiausias variantas. Šiuos termometrus ant sienos galima kabinti namuose arba prie lango lauke. Kodėl prie lango? Nes rodmenis matysite neišeidami į lauką. Šio tipo termometrai ilgą laiką buvo bene vienintelis pasirinkimas, tačiau šiandien turi konkurenciją – modernius, šiuolaikiškus termometrus.
  • Skaitmeniniai lauko ir vidaus termometrai. Inovatyvus pasirinkimas, suteikiantis daugiau patogumo ir galimybių. Jame aiškiai pateikta tiek lauko, tiek vidaus temperatūra. Skaitmeninis termometras lauko ir vidaus temperatūrai maloniai nustebins tiksliais duomenimis, aiškiu jų pateikimu, funkcionalumu ir patogiu naudojimu.

Kokį lauko ir vidaus termometrą rinktis?

Jei nuspręsite įsigyti lauko-vidaus termometrą, susidursite su nemaža jų pasiūla, tad natūralu, jog kils klausimas, kokį termometrą rinktis. Jei termometras reikalingas vien tik lauko ir vidaus temperatūrai matuoti, tuomet geras pasirinkimas bus paprastas ant sienos ar prie lango tvirtinamas termometras. Jų dizainų įvairovė labai plati, todėl neverta nerimauti jog termometras eksterjero ar interjero kontekste atrodys neestetiškai.

Jei prioritetą teikiate modernumui ir funkcionalumui, tuomet dėmesio vertas variantas bus elektroninis termometras lauko ir vidaus temperatūrai matuoti. Kaip jau minėjome, šis prietaisas rodmenis pateikia itin tiksliai, aiškiai, jo naudojimas labai patogus ir paprastas. Negana to, skaitmeninis termometras lauko ir vidaus temperatūrai turės ir papildomų funkcijų, pavyzdžiui, rodys datą, laiką ar kt. Rinkdamiesi tokį prietaisą įvertinkite, kokia yra signalo siuntimo riba. Tiesa, nepamirškime ir to, kad skaitmeninio termometro ekranas nerasoja, ko nepasakytume apie lauke laikomus paprastus termometrus. Skaitmeniniame atvaizduojami skaičiai puikiai matomi net iš tolo, tad nebus problemų prasčiau matantiems žmonėms.

Kokia temperatūra turėtų vyrauti namuose?

Termometras mums reikalingas ne šiaip sau. Žinoma, reguliuoti temperatūros lauke negalime, bet namuose žinodami termometro teikiamą informaciją galime patalpoms suteikti daugiau šilumos ar vėsos ir sukurti tobulą mikroklimatą.

Optimali temperatūra patalpose:

  • Gyvenamosiose patalpose rekomenduojama temperatūra yra 18–22 laipsniai. Tai komfortiška temperatūra įprastoms veikloms namuose. Aukštesnė ar žemesnė jau neigiamai veiktų savijautą, koncentraciją, darbingumą ir pan.
  • Miegojimo zonoje temperatūra turėtų būti žemesnė nei kitose namų patalpose. Optimali temperatūra miegamajame – 18–19 laipsnių.
  • Darbo vietoje rekomenduojama palaikyti 21–22 laipsnių temperatūrą.
Nepamirškite, kad puikus mikroklimatas teigiamai veikia nuotaiką, darbingumą, susikaupimą, energingumą.

Kiek kainuoja lauko-vidaus termometrai?

Kadangi lauko ir vidaus termometrų pasirinkimas didelis, tai ir jų kaina varijuoja labai plačiame diapazone. Paprasti vidaus ir lauko termometrai, žinoma, kainuos pigiai – jų kainos startuoja vos nuo kelių eurų. Skaitmeninis termometras lauko ir vidaus temperatūrai pareikalaus kiek didesnių investicijų, tačiau jo funkcionalumas tai atpirks. Kokybiškas, patikimas elektroninis lauko ir vidaus termometras iš Biomed.lt Jums kainuos apie porą dešimčių eurų. Tokiam termometrui suteikiama garantija.

Ar Jums reikalingas tikslus, funkcionalus, aiškiai rodmenis pateikiantis lauko ir vidaus termometras? Neprašausite pro šalį pasirinkę Biomed.lt svetainėje esantį skaitmeninį termometrą. Negana to, pirkti mūsų el. parduotuvėje labai paprasta ir greita. Kiekvienam iš Jūsų garantuojama patraukli kaina, aukštus standartus atitinkanti kokybė, operatyvus pristatymas, patikimi gamintojai.