Mechaninis kraujo spaudimo matuoklis

Kraujospūdžio matuoklis yra prietaisas, parodantis itin reikšmingus sveikatai duomenis – kraujo spaudimą, pulsą. Klaidinga manyti, jog tokia informacija aktuali tik sergantiems arterine hipertenzija, kitomis kraujagyslių sistemos bei širdies ligomis. Žinoma, priklausantys šiai kategorijai turėtų periodiškai sekti ir fiksuoti savo kraujospūdžio duomenis, bet kraujo spaudimo matuoklį verta namuose turėti net ir nesiskundžiantiems sveikata. O šių prietaisų pasirinkimas labai platus: nuo kuklių ir paprastų iki išmaniųjų bei galinčių pateikti daug tikslios informacijos. Populiarėjant išmaniesiems sprendimams visgi laurų nepraranda jau seniai pamėgti mechaniniai kraujospūdžio matuokliai, kurie plačiai naudojami gydymo įstaigose.

 

Mechaniniai kraujospūdžio matuokliai: kuo jie skiriasi nuo automatinių?

Mechaninį kraujospūdžio matuoklį tikriausiai visi esate matę – tokie paprastai būna gydytojo kabinete. Taip yra todėl, kad šio tipo aparatai orientuoti daugiau į medicinos personalą, o namų naudojimui perkami kur kas rečiau, mat tam, kad jais tiksliai ir teisingai būtų pamatuotas kraujo spaudimas, reikia turėti atitinkamų žinių bei įgūdžių.

Nuo automatinių skiriasi tuo, jog mechaninis kraujo spaudimo matuoklis naudojamas su stetoskopu.

Taip pat galima paminėti, jog jei automatinius prietaisus sudaro pats matuoklis ir manžetė, tai mechaninis kraujospūdžio matuoklis savo komplektacijoje turi manžetę, matuoti skirtą prietaisą, rankinę pompą arba elektrinį oro pūtiklį bei, kaip jau minėjome, reikalingas stetoskopas.

Koks mechaninis kraujo spaudimo matuoklis tinkamiausias Jums, nuspręsti padės poreikių identifikavimas bei matuoklių savybių įvertinimas. Atsižvelkite į manžetės dydį, matavimo skalę, tikslumą.

 

Kur įsigyti kokybišką mechaninį kraujo spaudimo matuoklį?

Jei Jus domina geras, dideliu tikslumu pasižymintis pripažintų ir vertinamų gamintojų mechaninis kraujospūdžio matuoklis, tai mūsų el. parduotuvėje Biomed.lt kaip tik tokį ir rasite. Aukšta kokybė, patvarumas, patogus naudojimas bei preciziškas tikslumas – tai, kas būdinga mūsų parduodamam kraujospūdžio matuokliui su stetoskopu. Maloniai nustebins ir patraukli gaminio kaina.

Pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje labai patogu, paprasta bei saugu. Pirkite savarankiškai planuodami pirkimo procesą. Mūsų kokybiški mechaniniai kraujo spaudimo matuokliai pasieks Jus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje. Užtikriname sklandų pirkinių pristatymą į siuntų terminalą ar tiesiai į namus.