Aneroidinis kraujo spaudimo matuoklis

Kraujospūdis yra reikšmingas mūsų sveikatos ir geros savijautos rodiklis. Tad jei turite problemų su kraujotaka, širdies veikla, tai kraujo spaudimo matuoklis turėtų būti Jūsų namų vaistinėlėje. Esant tam tikroms ligoms, pavyzdžiui, arterinei hipertenzijai, privalu periodiškai matuoti kraujospūdį, sekti ir fiksuoti rodmenis, todėl toks matuoklia tampa neatsiejama kasdienybės dalimi. Tad galbūt ir Jums iškilo poreikis įsigyti šį prietaisą, o  gal pats laikas senąjį pakeisti nauju? Mūsų el. parduotuvės asortimente rasite labai platų įvairių tipų kraujospūdžio matuoklių bei jų priedų pasirinkimą. Nors pirkėjai šiais laikais vertina automatizuotus aparatus su plačiu funkcijų spektru, visgi populiarumo nepraranda ir precizišku tikslumu pasižymintys mechaniniai kraujospūdžio matuokliai. Galbūt kokybiškas aneroidinis kraujo spaudimo matuoklis pavergs ir Jūsų simpatijas?

 

Kodėl svarbu sekti savo kraujo spaudimą?

Jei turite sveikatos problemų, susijusių su kraujotaka, širdies veikla, kraujo spaudimu, tikslinga periodiškai matuoti savo kraujospūdį, kad žinotumėte, kada reikėtų išgerti vaistų ir taip užbėgtumėte už akių dar prastesnei savijautai. Taip pat rodmenys gali pasufleruoti, jog laikas užsirašyti vizitui pas gydytoją.

 

Koks turėtų būti kraujo spaudimas?

Tikriausiai daugelis žino, koks turėtų būti kraujo spaudimas. Tačiau ne visi žino, kada jis laikomas šiek tiek padidėjusiu, bet nepavojingu, o kada jau verta susirūpinti.


                                    Sistolinis kraujospūdis [mm Hg]         Diastolinis kraujospūdis[mm Hg]

Normalus                                       120 – 129                                           80 – 84

Aukštas normalus                         130 – 139                                           85 – 89

Hipertenzija I laipsnis                   140 – 159                                           90 – 99

Hipertenzija II laipsnis                   160 – 179                                         100 – 109

Hipertenzija III laipsnis                     ≥ 180                                                  ≥ 110


Kartais kraujo spaudimui įtakos turi ir mūsų veikla, todėl labai svarbu laikytis rekomendacijų, kaip teisingai matuoti kraujospūdį. Matuoklio naudojimo taisykles rasite prie kiekvieno kokybiško gaminio. O patys turite žinoti, kad spaudimas matuojamas tik ramybės būsenoje, atsipalaidavus. Prieš matuodami kraujo spaudimą neužsiimkite fizine veikla, negerkite kavos, sočiai nevalgykite. Matuodami kraujo spaudimą atsisėskite patogiai, atsiloškite į kėdės atkaltę. Manžetė turėtų būti uždėta ant nuogos rankos, be drabužių. Ji dedama maždaug 2–3 cm aukščiau rankos sulenkimo ir turėtų būti širdies lygmenyje.

 

Kuo išsiskiria aneroidinis kraujo spaudimo matuoklis?

Aneroidinį mechaninį spaudimo matuoklį tikrai esate matę – tokie būna gydytojų kabinetuose, mat populiariausi jie būtent medicinos sektoriuje, o štai namų naudojimui pasirenkami kiek rečiau. Ir tikrai ne todėl, kad būtų kažkuo prastesni, esmė ta, jog aneroidiniai kraujospūdžio matuokliai reikalauja atitinkamų žinių ir įgūdžių norint teisingai jais naudotis. Tik tada jie parodys nepriekaištingai tikslius rezultatus.

Nuo automatinio kraujo spaudimo matuoklio aneroidinis skiriasi ir savo komplektacija. Vizualiai jis labai panašus į žąstinio tipo matuoklį dėl manžetės (pripučiamos rankovės), bet esminis skirtumas tas, jog mechaninio aneroidinio kraujospūdžio matuoklio komplektacijoje yra stetoskopas (matuoklio komplektą sudaro manžetė, matuoti skirtas prietaisas, rankinė pompa arba elektrinis oro pūtiklis bei stetoskopas).

Rinkdamiesi aneroidinį mechaninį kraujo spaudimo matuoklį įvertinkite, koks nurodomas manžetės dydis, taip pat koks yra prietaiso tikslumas, matavimo skalė (paprastai būna labai plati).

Jei nežinote, koks aneroidinis kraujo spaudimo matuoklis labiausiai tinka Jums, galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais. Biomed.lt komanda pasirengusi suteikti papildomos informacijos apie mūsų asortimente esančius kraujospūdžio matuoklius, atsakyti į Jūsų klausimus ir kiekvienam padėti išsirinkite geriausią matuoklį.

 

Aneroidinis kraujo spaudimo matuoklis mūsų asortimente

Biomed.lt el. parduotuvėje esantis aneroidinis mechaninis kraujospūdžio matuoklis nustebins pavydėtinu tikslumu ir itin vertingomis funkcijomis. Matuoklį sudaro manžetė, manometras bei stetoskopas. Manžetė turi specialią pagalvėlę, didelis ciferblatas leidžia lengvai ir aiškiai matyti rodmenis, matuoklis komplektuojamas praktiškame, tvirtame dėkle.

 

Kiek kainuoja kokybiškas aneroidinis kraujo spaudimo matuoklis?

Aneroidiniai kraujospūdžio matuokliai nėra tie, kurie pareikalaus daug investicijų. Gerą, patikimo gamintojo matuoklį mūsų svetainėje galite įsigyti už porą dešimčių eurų.

Tiesa, nusipirkti kokybišką prietaisą dar pigiau progą suteikia mūsų el. parduotuvėje taikomos akcijos. Jos gali siekti nuo kelių, keliolikos iki net kelių dešimčių procentų! Jei kraujospūdžio matavimo aparatas nėra reikalingas skubiai, verta palaukti, kol šios kategorijos prekėms bus taikomos patrauklios nuolaidos.

 

Kur pirkti gerą aneroidinį kraujospūdžio matuoklį?

Svarstote, kur ieškoti kokybiško, itin tiksliai matuojančio kraujospūdžio aparato gera kaina? Domina tik kokybiški gaminiai, atstovaujantys žinomiems, pripažintiems ir visame pasaulyje vertinamiems  prekių ženklams? Tuomet mūsų el. parduotuvė bus tobula vieta, kurioje prekės atitinka šiuos kriterijus.

Pirkti internetu iš Biomed.lt bus saugu, patogu ir labai paprasta. Tai leis efektyviai taupyti brangų laiką ir pirkimo procesą valdyti visiškai savarankiškai bei nepriklausomai nuo parduotuvės darbo laiko ir strateginės vietos. Todėl mūsų gaminiai pasiekiami visiems Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje. Išsirinkite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį kraujospūdžio matuoklį, patogiausią apmokėjimo už pirkinius būdą, o mes pasirūpinsime, kad užsakymas Jus pasiektų sklandžiai ir operatyviai. Prekes pristatome į siuntų tarnybas arba nurodytu adresu tiesiai į namus.