Dantų balinimas namuose

Balinantis burnos irigatorius Waterpik WF-06 Whitening

Dantų balinimui skirtas burnos irigatorius padedantis balinti dantis naudojantis burnos irigatoriumi.

99,00 € 115,00 €
Balinantis irigatorius Waterpik WF-05 Whitening Professional

Balinimui skirtas burnos irigatorius padeda balinti dantis kol užsiimate įprasta burnos higiena.

115,00 € 125,00 €

Kokia dantų balinimo priemonė yra geriausia?

Dantų balinimas namuose galimas net keliomis skirtingomis priemonėmis. Žinoma, viskas prasideda nuo to, kad būtina kokybiška burnos higiena namuose. Tik tuomet, kai Jūsų dantukai bus visiškai sveiki, galite būti tikri, kad ir balinimo procesas bus veiksmingas.

Kaip balinti dantis? Pirmiausia pasirinkite Jums labiausiai tinkamą balinimo priemonę;

  1. 1. Dantų balinimas kapomis. Dantų balinimas namuose kapomis yra pats populiariausias ir dažniausiai pasirenkamas dantukų balinimo būdas. Šiuo metu kapų pasirinkimas taip pat labai platus, tad galima rasti itin platų pasirinkimą. Nuo labai brangių iki labai pigių kapų, kurios taip pat gali gana neblogai atlikti joms paskirtą funkciją. Svarbiausia, kad balinimas kapomis nereikalauja papildomo laiko, kadangi baltiniais galite vakare žiūrėdamas filmą arba plaudamas dantukus. Kiekvienu atveju skiriasi balinimo medžiaga, tad tuo pačiu skiriasi ir laiko tarpas, kiek reikia gelį laikyti ant dantukų. Svarbu būtinai detaliai įsiskaityti į instrukciją.
  2. 2. Dantų balinimo juostelės. Saugus dantų balinimas namuose gali būti atliekamas naudojant ir specialias juosteles, kurios skirtos dantukų šviesinimui. Kokybiškos dantų balinimo priemonės turi būti perkamos stomatologijos klinikoje arba sveikatingumo bei grožio priemonėmis prekiaujančiomis parduotuvėmis nepirkite iš abejotinos reputacijos vietų, kadangi nepavyks gauti aukštos kokybės, kuria patenkins poreikius.
  3. 3. Dantų balinimas namuose su vandenilio peroksidu. Dantų balinimas vandeninio peroksidu yra prisikarimas prie liaudiškų priemonių. Svarbiausia nepamiršti, kad liaudiškos priemonės dažniausiai nerekomenduojamos stomatologų, kadangi sunku nusakyti, koks rezultatas gaunamas ateityje ir ar tai nebus kenksminga dantukams. Bet kuriuo atveju, rezultatas yra ir dantys tikrai būna baltesnis, tačiau šiuo atveju svarbu užsitikrinti, kad jie nebus gadinami.
  4. 4. Dantų balinimo pieštukas. Tai labai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai reikia nubalinti tam tikrus, o ne visus dantis. Išties pasitaiko atvejų, kai geltonuoja arba darosi pilkas vienas dantukas. Tokiu atveju norisi jį kiek pašviesinti. Tiesa, reikia įvertinti tai, kad pirmiausia svarbu supranti, kodėl tas dantukas keičia spalvą. Galbūt jis yra sugedęs?

Dantų balinimas namuose, vietoje ėjimo pas stomatologą, padeda sutaupyti laiko, o ir kaina dažniausiai būna net kelis kartus mažesnė. Tiesa, reikalinga profesionali burnos higiena, kurią prieš balinimą turėtų atlikti profesionalas. Vėliau burnos higiena namuose gali būti palaikoma naudojant specialias priemones.

Dantų balinimas gali būti atliekamas ir pasinaudojus tam tikrais liaudiškais patarimais. Greitai pasiekti rezultato nepavys, tačiau pastebima, kad dantukai tampa vis šviesesni.

  •  Maistinė soda labai puikiai balina dantis. Paprasčiausiai užsidėkite ant dantų šepetuko ir valykite.
  • ⋅ Citrinų sultys puikiai balina ir tuo pačiu panaikina apnašas. Valykite dantis su citrinos griežinėliu.
  • ⋅ Aktyvinta anglis puikiai tinka norint išsibaltinti dantukus. Juolab, juokingai atrodys dantukai, kadangi valymo metu jie taps juodi. Visgi, nusivalius pamatysite puikią šypseną.
  • ⋅ Arbatmedžio aliejus yra labai geras dantukų valymo būdas, kadangi balina, tačiau visiškai negadina dantų emalio.

Viskas gerai, kas yra saikinga ir kas yra atliekama kartu su profesionaliu odontologu. Kadangi kiekvieno asmens dantukai yra labai skirtingi – konsultacijos su specialistu yra reikalinga ir būtina. Tokiu atveju jis galės patarti, kuris balinimo metodas namuose labiausiai tinka jūsų atveju.