Kaip pasirinkti oro drėkintuvą?

Oro drėkintuvas Medisana UHW

Oro drėkintuvas Medisana UHW - net 30m2 ploto patalpų drėkinimui tinkamas prietaisas. Jo veikimas - tylus, o energijos tausoja tik tiek, kiek reikia. Galima automatinio išsijungimo funkcija. Drėkintuvo našumas - iki 230 ml/val. Vandens rezervuaro talpa 4,2L.

48,15 € 53,50 € -10%
Oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija Vitammy Mist

Padeda išsaugoti natūralias apsaugines nosies gleivinės ir kvėpavimo takų funkcijas. Palaiko tinkamą patalpų drėgmę šildymo sezono metu. Galima būti naudojamas ir kaip kvapų difuzorius.

39,87 € 46,90 € -15%
Oro drėkintuvas Medisana AH 662

Oro drėkintuvas Medisana AH 662 - netriukšmingas ir energiją taupantis prietaisas su mikro išpurškimu bei aromoterapijos funkcija skirtas aptarnauti 8 m2 plotą.

34,00 €

Kaip pasirinkti oro drėkintuvą? Galimybės išties labai plačios, kadangi šiuo metu yra labai daug skirtingų įrenginių, kurie atlieka tiek odos drėkinimo, tiek papildomas funkcijas. Ieškodami drėkintuvo nepamirškite pasitarti su profesionalais, kurie gali įvertinę Jūsų poreikius pasiūlyti ir pačią tinkamiausią techniką. Juolab, Biomed.lt konsultantai labai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus. Jeigu jau suprantate, kad geras oro drėkintuvas yra būtinas kokybiškuose namuose – įvertinkite galimybes ir įsigykite jį. Koks geriausias Jums? Ekspertų išskirti patarimai leis susirasti geriausią.


Garinis ar ultragarsinis?

Kaip pasirinkti oro drėkintuvą? Pirmiausia apsispręskite, kokio tipo įrenginys Jums yra reikalingas. Dažniausiai išskiriami du tipai: garinis bei ultragarsinis. Ultragarsinis šiuo metu kur kas populiaresnis, tačiau išskirsime aspektus, kurie gali padėti apsispręsti dėl įrenginio.

GARINIAI oro drėkintuvai

Veikimo principas labai paprastas. Veikia ji lyg virdulys, kuris yra užkaičiamas. Specialiai perduodama elektros srovė užverda vandenį, kuris pradeda skleisti garus patalpoje. Kai baigiasi vanduo – garintuvas paprasčiausiai išsijungia, tad būtinai reikia kontroliuoti jo įjungimą bei išjungimą. Juk per didelis kiekis drėgmės taip pat nėra naudingas. Nors garai išeidami iš drėkintuvo neviršija 50 laipsnių, tačiau greta drėkintuvo stovėti vistiek nerekomenduojama. Pirkti garinį drėkintuvą verta ne tik nuosaviems namas, tačiau biurams, mediciniais tikslais, taip pat kai reikia drėkinti labai dideles patalpas. Šio tipo drėkintuvas pasiekia labai aukštą funkcionalumo laipsnį. Aromatizatorius papildomai suteikia garintuvui dar daugiau funkcijų ir naudos.

ULTRAGARSINIAI oro drėkintuvai

Tai inovatyvus garintuvas, kuris taip pat padeda pasiekti efektyvų rezultatą nesukeliant namuose jokio dirginimo bei pakenkiant baldams. Šio tipo drėkintuvas veikia taip, kad vanduo yra perduodamas į specialią plokštelę, kuri intensyviai vibruodama suskaido vandenį labai minimalius lašelius, kurie vėliau išpučiami į patalpą. Jonizatorius juos paskirsto aplinkoje bei padeda drėgmei kur kas geriau įsiskverbti. Kadangi šio tipo drėkintuvai padeda pašildyti vandenį net iki 80 % - tai efektyvus būdas panaikinti namuose esančius virusus bei bakterijas. Jeigu norite šaltuoju metų laiku išvengti peršalimo ligų – rinkitės kokybišką drėkintuvą, kuris išvalys namus ir tuo pačiu leis panaikinti grėsmingas bakterijas.

Šio tipo drėkintuvai taip pat padeda nesunkiai kontroliuoti drėgmės lygį namuose ir taip išvengti per didelio arba per mažo drėgnumo. Visą darbą atlieka pati įranga, tad Jums paprasčiausiai neteks dėl nieko būti atsakingam.


Drėkinamo ploto intensyvumas

Natūralu, kad kuo daugiau ploto reikia išvalyti nuo sausimos arba kitaip drėkinti – tuo galingesnis įrenginys Jums yra reikalingas. Nors gariniai dažnai įvardinami kaip intensyvesni, tačiau jiems reikia papildomos priežiūros, tad dažniausiai nepavyksta pasiekti efektyviai drėkinančio rezultato, kuris niekada nesibaigtų. Šiuo atveju ultragarsiniai gal net geresnis pasirinkimas. Kokį pasirinkti? Jūsų sprendimas!

Drėkinamo ploto intensyvumas gali būti vertinamas reikalingo vandens kiekiais. Atsižvelkite į žemiau pateiktą lentelę.

M2

Iki 45

45-59

59-77

77-90

90-180

180<

Litrai/val

7-9

10-12

12-16

16-21

21-41

41-50<

 

Žinodami patalpos kvadratą nesunkiai galite pasižiūrėti ir įvertinti, kokio intensyvumo drėkintuvas Jums reikalingas, kad patalpa būtų tinkama ir maloni. Nepamirškite, kad jau geriau kartą investuoti daugiau nei kelis kartus po mažiau. Galiausiai rezultatas vistiek bus viršijamas. Kokį drėkintuvą rinktis? Tokį, kuris tinkamai drėkintų visą patalpą.


Akustika

Oro drėkintuvai: kokį pasirinkti? Ieškoti galima įvertinus ir pačio įrenginio veikimo garsumą. Natūralu, kad ne tik namuose, tačiau ir biure norisi dirbti tyliai ir kad niekas netrukdytų mąstyti arba ilsėtis. Tokiu atveju papildomi garsai gali labai trukdyti. Patys tyliausiai drėkintuvai yra ultragarsiniai. Kadangi jie neturi ventiliatoriaus – beveik negirdėsite kaip jie veikia. Tuo tarpu bene garsiausi yra šalto garo drėkintuvai, kurie dažniausiai pasirenkami ne nuosaviems namams, tačiau kitiems poreikiams tenkinti. Oro drėkintuvo pasirinkimas dažniausiai vykdomas pamirštant tokius veiksnius kaip kad akustika. Tačiau jie labai svarbūs.


Priežiūra

Kaip pasirinkti oro drėkintuvą? Įvertinus, ar jis yra lepus ar ne. Žinoma, kiekvieno drėkintuvo priežiūra skiriasi, tad būtinai naudokitės instrukcijomis, kurios yra nurodytos ant pakuotės. Jeigu labai ilgai drėkintuve paliksite vandenį – nuo jo gali ne tik pradėti sklisti nemalonus kvapas, tačiau taip pat ir veistis bakterijos bei kiti mikroorganizmai. Taigi, vandens keitimas yra būtinas. Dažniausiai jį keisti reikia kas dvi dienas, tad būtinai įvertinkite, ar sudėtingai bus atliekamas šis procesas.


Kaina

Pradėję ieškoti drėkintuvų pamatysite, kad egzistuoja labai plati pasiūla. Natūralu, kad ir Biomed.lt siūlo platų pasirinkimo spektrą, kad kiekvienas pagal savo poreikius susirastų labiausiai jam tinkantį drėkintuvą. Kokį pasirinkti? Įvertinkite ne tik savo dabarties poreikius, tačiau ir ateities. Galbūt šiuo metu gyvenate nedideliame butuke, kurio kvadratūra yra gana maža. Tačiau jeigu galvojate, kad ateityje gyvenamoji vieta keisis ir pati patalpos kvadratūra gali plėstis net kelis kartus – tokiu atveju visada verta investuoti kiek daugiau, kad įsigytumėte didesnį įrenginį. Visada verta skirti vieną kiek didesnę investiciją nei kelias mažas.


Energijos sunaudojimo koeficientas

Dar vienas kriterijus galintis Jums padėti šiek tiek susipaprastinti paieškas ir pasirinkti tinkamiausią drėkintuvą – energijos sunaudojimo koeficientas. Vėlgi, galima rasti tiek labai taupių, tiek gana brangių įrenginių, kurie skiriasi begalia charakteristikų įskaitant ir energijos sunaudojimo galimybėmis. Dažniausiai ekonomiški drėkintuvai yra brangesni, tačiau verta skaičiuoti kiek kainuoja ir jų išlaikymas. Ekspertai vieningai tvirtina, kad geriau investuoti daugiau į ekonomišką drėkintuvą nei kas mėnesį mokėti dideles elektros sąskaitas.


Stilius

Oro drėkintuvas: kokį pasirinkti?  Smagus kriterijus, kurį reikia įvertinti, yra stiliaus aspektai. Biomed siūlo labai skirtingų stilių drėkintuvus, kad kiekvienas asmuo pagal savo poreikius galėtų susirasti jam labiausiai tinkamą. Pradėkime nuo to, ka galima rasti puikiai moderniame interjere įkomponuojamus drėkintuvus, kurie ne tik atliks konkrečią funkciją, tačiau tuo pačiu ir gali būti vienas svarbiausių patalpos akcentų, kuris puošia kambarį. Lygiai taip pat galima rasti ir klasikinio stiliaus drėkintuvus, kurie skoningai atrodo tradiciją mėgstančių žmonių namuose.

Kokybiški drėkintuvai leis gyventi kur kas komfortabilesniuose ir geresniuose namuose. Svarbiausia, kad šiuo metu drėkintuvų pasirinkimas toks platus, jog kiekvienas pagal savo poreikius tikrai gana nesunkiai susiras ir patį tinkamiausią įrenginį.  Jeigu pačiam susirasti labai sunku – nepamirškite pasitarti su specialistais, kurie padės rasti tai, ko Jūs ieškote.