Rodoma 1 - 18 iš 18 įrašų
Rodoma 1 - 18 iš 18 įrašų
Rodoma 1 - 18 iš 18 įrašų

Apatinis trikotažas nėščiosioms

Kūdikio laukimas – ypač atsakingas laikotarpis, kai moteris turi rūpintis ne tik savo, bet ir kūdikio sveikata. Šiuo periodu nėščiosioms arba jau pagimdžiusioms ir maitinančioms moterims reikalingos specialios prekės, palengvinančios judėjimą, fiksuojančios juosmens ar krūtinės sritį, užtikrinančios lengvesnį nėštumo laiką. Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ rasite būtiniausio apatinio trikotažo nėščiosioms asortimentą: kompresinės pėdkelnės; stuburo juosmens fiksacijos diržai, glaustinukės, kelnaitės nėščiosioms (prieš ir po gimdymo), liemenėlės besilaukiančioms arba maitinančioms moterims.

 

Labiausiai reikalingi pirkiniai nėštumo metu yra susiję su būsimos mamos ir kūdikio sveikata. Visą laukimo laiką, o ypatingai paskutiniaisiais mėnesiais besilaukiančiais moteriai reikalingos papildomos priemonės, prilaikančios pilvą, padidėjusią krūtinę. Sklandesniam nėštumui dabar yra siūlomos tokios prekės nėščiosioms:

- kompresinės pėdkelnės;

- juosmens įtvarai (stuburo/ juosmens fiksacijos diržai);

- glaustinukės;

- kelnaitės besilaukiančioms;

- kelnaitės po gimdymo;

- liemenėlės nėščiosioms bei maitinančioms moterims.

 

Vienos dažniausių problemų, su kuriomis susiduria besilaukiančios moterys – tai nugaros, kojų skausmai arba pilvo srityje atsiradusios strijos. Dėl augančio vaisiaus moters viduje, didėjančio kūno svorio kinta krūviai. Moters kojos ir nugara, ypatingai paskutiniais laukimo mėnesiais, turi atlaikyti nemažą svorį: 3, 4, 5 ar dar daugiau kilogramų. Dėl tokių apkrovų, ilgainiui gali atsirasti nugaros arba kojų skausmas. Varginantį diskomfortą galima pašalinti arba bent jau sumažinti su tam tikromis priemonėmis. Optimalią kojų bei stuburo būklę, tinkamą krūvių paskirstymą, nugaros ar kojų skausmo malšinimą garantuojančios prekės nėščiosioms: kompresinės pėdkelnės, kelnaitės besilaukiančioms, stuburo/ juosmens fiksacijos diržai.

 

Augant vaisiui, moters pilvas didėja, o tai lemia odos tempimą juosmens srityje. Labai dažnai didėjantis nėščios moters pilvukas būna paženklinamas itin nemaloniais odos įtrūkimais – strijomis -  kurie negydomi tik didėja. Norint išvengti strijų atsiradimo arba paspartinti jų gijimą, rekomenduojama rinktis švelniai prie odos priglundančius apatinius arba įtvarus. Pastarieji fiksuoja juosmens sritį, todėl oda netempiama, pilvo svoris palaikomas tolygiai. Kai kurioms besilaukiančioms moterims strijos gali atsirasti ne tik ant pilvo, bet ir ant krūtinės, šlaunų. Taigi, strijų prevencijai, formų dailinimui po nėštumo, pilvo raumenų tonusui palaikyti rekomenduojamos glaustinukės, bodžiai, liemenėlės ir kelnaitės nėščiosioms ar jau pagimdžiusioms moterims.

 

Ne ką mažiau svarbus laikas moters laukia ir pagimdžius. Gimus kūdikui, šalia malonių rūpesčių dažna mama nori susigrąžinti gražias kūno formas. Tam tikslui galima naudoti specialius, elastingus ir kūno linijas iš naujo suformuojančius bodžius, glaustinukes ar apatines kelnaites. Dėl nėštumo nusilpę pilvo raumenys atsistatys greičiau, jei nešiosite šias priemones. Visos prieš tai minėtos prekės tinkamos ir po cezario pjūvio. Krūtine maitinti moteriai bus lengviau su tam pritaikyta liemenėle.

 

Apatinis trikotažas nėščiosioms:

- prisitaiko prie kūno pokyčių, didėjančio kūno svorio;

- nespaudžia, yra pagamintos iš elastingų medžiagų;

- fiksuoja bei paskirsto kūnui tenkančius krūvius;

- švelniai priglunda prie kūno ir nesimato po rūbais;

- mažina kojų, nugaros skausmus, padeda išvengti strijų;

- tinkamos ir po cezario pjūvių;

- greičiau atstato pilvo raumenų tonusą, formuoja kūno linijas.

 

Elektroninėje parduotuvėje „Biomed“ parduodami pirkiniai nėštumo metu palengvins besilaukiančios moters būklę, paskirstys krūvius, leis ramiau laukti į pasaulį ateinančio kūdikio. Siūlome rinktis prekes nėščiosioms iš plataus prekių asortimento. Gera kaina parduodame glaustinukes, bodžius, kompresines pėdkelnes, liemenėles bei kelnaites nėščiosioms, jusomens fiksacijos diržus. Reguliariai taikome akcijas. Užsisakius prekes internetu arba telefonu, siuntinį pristatysime į Jūsų pageidaujamą vietą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje arba kitame šalies mieste. Jei turite klausimų dėl prekių kainos, akcijų, pristatymo sąlygų, asortimento – susisiekite su mumis