Reduced price! Elektrinis dantų šepetėlis Oclean X Pro Elite

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Elektrinis dantų šepetėlis Oclean X PRO Elite

Garantija: 24mėn.
Elektrinis dantų šepetėlis X PRO Elite tai patobulintas išmanus Oclean modelis skirtas efektyviai burnos higienos priežiūrai. Oclean X PRO Elite galite nustatyti 20 profesionaliai sudarytų dantų valymo programų, taip pat "Smart blind Zone Detection" fukcija nustato akląją zoną.

Detalus aprašymas

More details

Oclean
92,90 €
Kaina:65,03 €
-30%

Pristatysime
liepos 24d. - 25d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Nemokamai
Pristatymas į namus
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:

OCLEAN%20logo.png
Išlaisvinkite savo šypseną su naujuoju Oclean X PRO Elite elektrinių dantų šepetėliu. Oclean puikiai žino, kad kruopšti dantų higiena tampa vis svarbesnė vartotojams, todėl naujasis dantų šepetėlis yra skirtas būtent jiems. X PRO Elite turi OLED ekraną, kuris atvaizduoja ar visos burnos ertmės sritys buvo tinkamai išvalytos. Šis dantų šepetėlis leidžia pakeisti visus svarbiausius nustatymus jutikliniame ekrane. Ir programėlėje, ir ekrane galite nustatyti jūsų pasirinktą valymo greitį. Oclean X PRO Elite programėlėje galima nustatyti daugiau nei 20 profesionaliai sudarytų dantų valymo programų. Šepetėlis su telefonu sujungiamas per "Bluetooth". Oclean X Pro Elite pagrindiniai rėžimai: įprastas valymo režimas, balinimo, švelnus valymas ir dantenų masažas.
Oclean X PRO Elite rūpinasi dantimis, naudodamas daugybę dantų valymo režimų: kasdienis patikrinimas, valymo efektai, valymo laiko nustatymas ir valymo įvertinimas. Be to, vartotojai gali nustatyti skirtingus valymo planus, nustatykite dantų valymą, pateikdami asmeninę informaciją apie dantis kaip dantų spalvos tonas ar valgymo ir gėrimo įpročius.

Spalva: Pilka 

Pilnai įkrauto dantų šepetėlio baterija veikia iki 35 dienų


"Smart blind Zone Detectetion" funkcija padės nustatyti akląją zoną burnos ertmėje, kas padės vartotojui nepraleisti valymo metu nei vienos srities.
Pagrindinės Oclean X Pro Elite savybės:


Produkto pavadinimas: Oclean X Pro Elite

Valymo rėžimai: įprastas, balinimo, švelnus valymas ir dantenų masažas.

Dydis: 2.4 cm X 2.4 cm X 24.8 cm

Svoris: 110 g.

Ekranas: LED spalvotas liečiamas ekranas

Atsparumas vandeniui: IPX7

Baterija: 800mAhAtsiliepimai apie prekę
Puikus
 - Labai geras dantų šepetėlis. Nepalyginsi dantų valymosi su paprastu rankiniu dantų šepetėliu ir šiuo. Jaučiasi žymiai geriau ir švariau išvalyti dantys. Daug valymo režimų, intensyvumo lygių. Viską galima susireguliuoti pagal savo poreikius.
Populiariausios paieškos
Oclean dantų šepetėliai