Reduced price! Elektrinis dantų šepetėlis VITAMMY Aurum Rose

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Elektrinis dantų šepetėlis VITAMMY Aurum Rose

Garantija: 24mėn.
Šepetėlis masažuoja dantenas bei valo burnos ertmę net sunkiai pasiekiamose vietose. Šereliai atlieka aukštos amplitudės šluojamuosius judesius ir puikiai išvalo visus dantis. Prietaisas turi 5 darbo režimus ir dėklą komplekte.

Detalus aprašymas

More details

VITAMMY
55,90 €
Kaina:44,72 €
-20%

Pristatysime
balandžio 22d. - 23d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Kaina: 1,99 €
Pristatymas į namus
Kaina: 2,90 €
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:Elektrinis dantų šepetėlis VITAMMY Aurum Rose


Unikali poliravimo funkcija

Šepetėlis yra rekomenduojamas visiems žmonėms, kuriems rūpi efektyvi ir sisteminga burnos higiena. Ypač tiems, kurie ieško dantų šepetėlio su įvairiais valymo režimais.


 

Viskas prasideda nuo daugiafunkcinės galvutės

Novatoriška galvutė, kuri masažuoja dantenas ir valo liežuvį

Visos burnos ertmės priežiūra jūsų vonios kambaryje. Vieno valymo metu galite išvalyti dantis, liežuvį ir pamasažuoti dantenas. Speciali šepetėlio VITAMMY Aurum Rose galvutės konstrukcija absorbuoja vibracijas. Tai sumažina diskomfortą, kurį gali sukelti valymas ultragarsiniu dantų šepetėliu.

Puiki šepetėlio forma

Naujoviškas korpusas, plonas dizainas

Didesnis naudojimo patogumas ir tylus veikimas (<65 dB) dėl sumažintos korpuso vibracijos. Harmoninga klasikinė šepetėlio forma su integruotu rožinio safyro spalvos skydeliu.

vitammy aurum roseNaujos kartos galvutė

Tai yra naujovė tarp pažangių VITAMMY ultragarsinių dantų šepetėlių. Jis puikiai valo dantis, juos balina ir švelniai masažuoja dantenas.45 dienos aplink visą pasaulį

45 veikimo dienos po vieno įkrovimo

Naudojant VITAMMY Aurum Rose šepetėlį du kartus per dieną po 2 minutes, pilnai įkrautas šepetėlis gali veikti iki 45 dienų. Šepetėlis turi modernią ličio jonų bateriją. Jūs niekada nenustebsite dėl staigiai išsikrovusio akumuliatoriaus. Naudokite šepetėlį namuose ir kelionės metu. VITAMMY Aurum Rose turi akumuliatoriaus įkrovos indikatorių. Jei indikatorius mirksi, tai reiškia, kad šepetėlį reikia įkrauti.
5 valymo režimai

Dėl aukštesnio vibracijų intensyvumo, ultragarsinis dantų šepetėlis VITAMMY Aurum Rose yra dar efektyvesnis kovojant su bakterijų apnašomis. Šepetėlis turi 5 darbo režimus, įskaitant balinimo režimą, kurio metu šepetėlis skleidžia net 96 000 ultragarsinių vibracijų per minutę. Specialus „Soft“ režimas puikiai tinka žmonėms su padidėjusiu dantenų jautrumu arba kraujuojančiomis dantenomis. Naudojant šį režimą, šepetėlis skleidžia mažiau virpesių, todėl jis yra visiškai saugus dantims ir dantenoms.

Šepetėlis turi penkis darbo režimus:

- poliravimas
- valymas
- masažas
- balinimas
- švelnus valymas

vitammy aurum rose


Kruopščiausias valymas

Ultragarsinis dantų šepetėlis VITAMMY Aurum Rose išsiskiria savo galingumu, nes skleidžia net 96 000 virpesių per minutę.
Komplekte yra specialus dėklas ir indukcinis įkroviklis

Komplekte esantis dėklas leis jums patogiai ir higieniškai transportuoti Jūsų šepetėlį. Patogus kelionės metu. Indukcinis vandeniui atsparus įkroviklis greitai įkraus šepetėlį, kai tik Jums to reikės.


Atsparumas drėgmei: IPX7

Šis šepetėlis padės Jums kruopščiai išvalyti tarpdančius ir sunkiai pasiekiamas vietas. Apnašų šalinimas naudojant maksimalaus galingumo režimą. Šis prietaisas puikiai masažuoja dantenas, balina dantis, padeda palaikyti dantų priežiūros prietaisų, ortodontinių prietaisų, vainikėlių, tiltų ir kt. švarą. Puikiai tinka žmonėms, kuriems neužtenka įgūdžių bei kantrybės tinkamai valyti dantis tradiciniu šepetėliu. 
Pakuotės turinys:
- 1 dantų šepetėlis
- 2 galvutės
- 1 indukcinis įkroviklis
- 1 dėklas
- 1 vartotojo vadovas

Atsisiuntimai