Reduced price! Elektrinis dantų šepetėlis VITAMMY Onyx

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Elektrinis dantų šepetėlis VITAMMY Onyx

Garantija: 24mėn.
Šepetėlis veiksmingai masažuoja dantenas bei valo burnos ertmę net sunkiai pasiekiamose vietose. Šereliai atlieka aukštos amplitudės šluojamuosius judesius ir puikiai išvalo visus dantis. Prietaisas turi 5 darbo režimus ir dėklą komplekte.

Detalus aprašymas

More details

VITAMMY
57,90 €
Kaina:49,22 €
-15%

Pristatysime
gruodžio 13d. - 14d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Kaina: 1,99 €
Pristatymas į namus
Kaina: 2,90 €
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:

Prekės aprašymas
Elektrinis dantų šepetėlis VITAMMY Onyx


vitammy_ONYX_szczoteczka-soniczna_


Unikali poliravimo funkcija

Šepetėlis yra rekomenduojamas visiems žmonėms, kuriems rūpi efektyvi ir sisteminga burnos higiena. Ypač tiems, kurie ieško ultragarsinio dantų šepetėlio su įvairiais darbo režimais.

 Viskas prasideda nuo daugiafunkcinės galvutės


Novatoriška galvutė, kuri masažuoja dantenas ir valo liežuvį

Profesionali visos burnos ertmės priežiūra jūsų vonios kambaryje. Vieno valymo metu galite išvalyti dantis, liežuvį ir pamasažuoti dantenas. Speciali šepetėlio VITAMMY Aurum Rose galvutės konstrukcija absorbuoja vibracijas. Tai sumažina diskomfortą, kurį gali sukelti valymas ultragarsiniu dantų šepetėliu.

Puiki šepetėlio forma

Naujoviškas korpusas, plonas dizainas

Didesnis naudojimo patogumas ir tylus veikimas (<65 dB) dėl sumažintos korpuso vibracijos. Harmoninga klasikinė šepetėlio forma - baltas šepetėlis su integruotu juodos onikso spalvos skydeliu.

vitammy onyx


Galinga galvutė

Galvutė, užtikrinanti x2 efektyvesnį valymą

Tai yra naujovė tarp pažangių VITAMMY ultragarsinių dantų šepetėlių. Jis puikiai valo dantis, juos balina ir švelniai masažuoja dantenas.

45 dienos aplink visą pasaulį

45 veikimo dienos po vieno įkrovimo

Naudojant VITAMMY Onyx šepetėlį du kartus per dieną po 2 minutes, pilnai įkrautas šepetėlis gali veikti iki 45 dienų. Šepetėlis turi modernią ličio jonų bateriją. Jūs niekada nenustebsite dėl staigiai išsikrovusio akumuliatoriaus. Naudokite šepetėlį namuose ir kelionės metu. VITAMMY Onyx turi akumuliatoriaus įkrovos indikatorių. Jei indikatorius mirksi, tai reiškia, kad šepetėlį reikia įkrauti.

5 valymo režimai

Dėl aukštesnio vibracijų intensyvumo, ultragarsinis dantų šepetėlis VITAMMY Onyx yra dar efektyvesnis kovojant su bakterijų apnašomis. Šepetėlis turi 5 valymo režimus, įskaitant balinimo režimą, kurio metu šepetėlis skledžia net 96 000 ultragarsinių vibracijų per minutę. Specialus „Soft“ režimas puikiai tinka žmonėms su padidėjusiu dantenų jautrumu arba kraujuojančiomis dantenomis. Naudojant šį režimą, šepetėlis skleidžia mažiau virpesių, todėl jis yra visiškai saugus dantims ir dantenoms, net ir sergantiems periodontitu.

vitammy aurum rose

Kruopščiausias valymas

Ultragarsinis dantų šepetėlis VITAMMY Aurum Onyx išsiskiria savo galingumu, nes skleidžia net 96 000 virpesių per minutę.

Komplekte yra dėklas su įmontuotu USB įkrovikliu


Naujoviškas dėklas su įmontuotu indukciniu USB įkrovikliu. Patogus kelionės metu. „Vitammy Onyx“ į
kroviklis greitai įkraus šepetėlį, kai tik Jums to reikės.

Atsparumas drėgmei: IPX7

Šis šepetėlis padės Jums kruopščiai išvalyti tarpdančius ir sunkiai pasiekiamas vietas – ypač tas vietas, kurių negalima pasiekti tradiciniais dantų šepetėliais. Efektyvus bakterinių apnašų pašalinimas naudojant maksimalaus galingumo režimą. Šis prietaisas puikiai masažuoja ir stiprina dantenas, balina dantis, padeda palaikyti dantų priežiūros prietaisų, ortodontinių prietaisų, vainikėlių, tiltų ir kt. švarą. Puikiai tinka žmonėms, kuriems neužtenka įgūdžių bei kantrybės tinkamai valyti dantis tradiciniu šepetėliu.Pakuotės turinys:
- 1 dantų šepetėlis
- 2 galvutės
- 1 indukcinis įkroviklis
- 1 dėklas
- 1 vartotojo vadovas.