Reduced price! Pažangiausia kovos su spuogais technologija Tanda Clear+ - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Pažangiausia kovos su spuogais technologija Tanda Clear+

Garantija: 24mėn.
Galinga bakterijas naikinanti galvutė yra efektyvus būdas mažinti spuogus, aknę, odos paraudimus ir bėrimus.

Detalus aprašymas

More details

Tanda
165,00 €
Kaina:85,00 €
-80,00 €
Išparduota

manufacturer_14.jpg

„Clear+“ prietaisas yra pirmasis prietaisas su kombinuota galinga bakterijas naikinančia mėlynąja šviesa bei skleidžiama ultragarsine vibracija. Be to, šis prietaisas maloniai šildo, o valančiosios prietaiso savybės yra patikrintos klinikiniais tyrimais. Visos šios prietaiso technologijos leidžia pasiekti neprilygstamai greitų ir efektyvių rezultatų valant ir gražinant odą.Spuogeliai atsiranda tuomet, kai dėl hormoninių pakitimų riebalinės liaukos išskiria pernelyg daug riebalų. P. inkštirų bakterijos minta riebalų pertekliumi ir dauginasi. Plaukų, odos riebalų ir negyvos odos ląstelės užkemša poras, tokiu būdu kaupdamos besidauginančias bakterijas. Kai kraujo ląstelės pradeda kovą su bakterijomis, atsiranda spuogeliai.

Clear+ naudoja galingos mėlynos šviesos, ultragarsinės vibracijos ir švelnios šilumos derinį, kurio dėka pasiekiami kliniškai įrodyti odos valymo rezultatai.

Mėlyna šviesa: 414nm mėlyna šviesa veikia skleisdama pavienes spektro linijas, kurios prisijungia prie P.acne bakterijos (spuogus sukeliančios bakterijos). Šios spektro linijos fototoksiškai veikia P.acne bakterijas ir priverčia jas susinaikinti.

Ultragarsinė vibracija: padidina mikrocirkuliaciją, mažina patinimą ir uždegimą, skatina odą atskleisti šviesai daugiau bakterijų.

Švelni šiluma: skleidžiama šviesos energijos, atveria poras ir leidžia šviesai pasiekti daugiau bakterijų.

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad spuogai išnyksta greičiau ir veiksmingiau nei bet kada anksčiau.

Clear+ yra greitas ir veiksmingas. Pradeda veikti iš karto, naikina esamus spuogus ir užkerta kelią naujų atsiradimui. Saugus visiems odos tipams. Naudojant Clear+ išvengiama odos sudirginimų, išsausėjimo ir paraudimų.

JAV Maisto ir vaistų asociacijos bet Kanados sveikatos apsaugos organizacijos „Health Canada“ pripažintas tinkamu gydyti lengvos ir vidutinės formos spuogus ir jų sukeltus uždegiminius procesus.

Tanda, turintis išmanias ir paprastas naudoti funkcijas, yra vienintelis skirtas namuose naudotis prietaisas, užtikrinantis neprilygstamą rezultatų, patogumo ir vertės derinį - palyginkite ir mes esame įsitikinę, kad Jūs sutiksite!

Rezultatai

  • Klinikiniais tyrimais patvirtinti rezultatai.
  • Rekomenduojama dermatologų.
  • Patvirtintas JAV Maisto ir vaistų asociacijos (FDA) ir Kanados sveikatos apsaugos organizacijos „Health Canada“.

Patogumas

  • Lengvai įkraunamas, kas padaro prietaisą patogesniu rūpintis Jūsų oda – jokių baterijų, kasečių ar chemikalų.
  • Prietaiso galvutę galima keisti, todėl galite praplėsti Clear+ sistemą nusipirkę Luxe prietaiso nuo raukšlių galvutę ir taip atlikti kelias skirtingas procedūras vienam vartotojui, arba keliems vartotojams šeimoje.

Vertė

  • Didesnė gydymo galvutė turi trumpesnį procedūros laiką.
  • Tarnavimo laikas – 6 000 procedūrų po 3 minutes.
  • Nereikia pirkti jokių kasečių ar baterijų.

Kaip naudotis:

1 žingsnis: Nuvalykite odą.

2 žingsnis: Apdorokite problemines vietas 3 minutes, 2 kartus per parą.

3 žingsnis: Naudokite savo mėgstamas neužkemšančias porų odos priežiūros priemones. 

Atsisiuntimai
Atsiliepimai apie prekę
Ačiū už prekę
 - Prietaisą pirkau dukrai dovanų, kuri turi odos problemų (spuogų). Poveikio pajusti nespėjome, kadangi labai trumpas laiko tarpas. Prietaisas veikia, atrodo patikimai.