Ultragarsinis druskos difuzorius Saltair - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Ultragarsinis druskos difuzorius Saltair

Garantija: 24mėn.
Druskos difuzorius Saltair – veiksminga haloterapija jūsų namuose. Šis prietaisas leis pilnai išnaudoti druskos gydomąjį poveikį. Skirta naudoti patalpoms iki 15m². Ultragarsas skaido druskos tirpalą į 1-5μm dydžio dalelytes, sukurdamas aplinką, artimą druskos kambariams.

More details

AirNaturel
Kaina:169,00 €

Pristatysime
spalio 03d. - 04d.
Pristatymas į namus
Nemokamai
Pristatymas į siuntų terminalą
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:

Prekės aprašymas


Ultragarsinis druskos difuzorius Saltair


Druskos difuzorius Saltair – veiksminga haloterapija jūsų namuose. Šis prietaisas leis pilnai išnaudoti druskos gydomąjį poveikį. Ultragarsas skaido druskos tirpalą į 1-5μm dydžio dalelytes, kurios įsiskverbusios į plaučius padeda valyti kvėpavimo takus. 

Terminas „haloterapija” kilęs nuo graikų žodžio halos, kuris reiškia druska. Tai gydymo metodas, kuriam naudojama druska įvariu pavidalu. Dažniausiai taikoma sanatorijose. Druskos difuzoriaus Saltair dėka, galėsite haloterapijos procedūras atlikti tiesiog savo namuose, be jokių papildomų išlaidų.  Skirtas patalpai iki 15m². 

Kokią naudą gausite įsigiję Saltair?

- Švarius kvėpavimo takus

Ultragarsinės technologijos dėka druskos kruopelės yra padalijamos į 1-5μm mikrodaleles, kurios lengvai patenka į bronchus, plaučius, alveoles ir taip padeda valyti kvėpavimo takus. Druskoje esantys jodas ir bromas suskystina sekretą, drėkina gleivinę ir mažina patinimą. 

- Geresnę savijautą ir priešuždegiminę profilaktiką

Druskingas oras prisotina kraują deguonimi. Antibakterinės druskos savybės užtikrina apsaugą nuo uždegimų kartojimosi. 

- Jonizaciją ir oro valymą

Saltair turi papildomą oro jonizacijos funkciją, kuri neutralizuoja kenksmingus teigiamus jonus ir paskleidžia neigiamus jonus į aplinką. 

- Mikroklimatą kaip druskų kambaryje

Saltair gali veikti praktiškai ištisai. Ore visą laiką bus skleidžiamos druskos mikrodalelės, o tai sukurs mikroklimatą, primenantį pajūrį ar druskų kambarį, kur oras prisotintas druskos, bet ne itin drėgnas. 

- Pagalbą kovojant su daug negalavimų

Esant rūkančio žmogaus kosuliui, peršalimui, slogai, alergijai, astmai, apnėjai, knarkimui, konjunktyvitui, lėtiniam sinusitui, bronchitui, plaučių uždegimui, LOPL (lėtinei obstrukcinei plaučių ligai), pirminai ciliarinei diskinezijai (PCD).

Kam rekomenduojamas Saltair?

Kadangi Saltair yra 100% saugus, gali būti naudojamas ir nėščiųjų, kūdikių, vyresnio amžiaus žmonių. Rekomenduojamas alergija sergantiems ir žmonėms dažnai turintiems kvėpavimo takų infekcijas. Prietaisą gali naudoti visi, kas nori veiksmingos, natūralios priešuždegiminės profilaktikos. Saltair taip pat palankiai veikia lėtinėmis ligomis sergančių, vyresnių, prikaustytų prie lovos žmonių organizmus. Padeda vaikams, kurie turi sunkumų su gleivių atkosėjimu.   

Sergant kokiomis ligomis Saltair naudoti negalima?

Vėžys, tuberkuliozė, hipertireozė, alergija jodui, hemoptizė.  

Kita nauda

- Lengvas naudojimas

Užpildykite talpą druskos tirpalu ir įjunkite prietaisą. Užsidegs LED lemputė. Iš prietaiso neišeina nei dūmai, nei garai, druskos aerozolis yra nematomas. Jausite tik lengvą oro srovę. 

- Ramus miegas

Jis veikia labai tyliai, todėl gali likti įjungtas per visa naktį. Netrikdo miego, netrukdo darbui, neblaško. Prietaiso triukšmo lygis tik 35 db.

- Efektyvumas

0,6 litrų tirpalo užteks 5-6 naktims. Kai tirpalo pritrūks, prietaisas išsijungs pats. Komplekte yra druska, skirta druskos tirpalui pagaminti.
  

Techniniai parametrai: 

- I klasės medicininis prietaisas

- Max aptarnaujamas plotas (m²) 10 – 15 

- Darbo laikas (h) 40 – 72

- Druskos tirpalo talpa (l) 0,6

- Energijos suvartojimas (W) 16

- Triukšmo lygis (dB) 35

Atsisiuntimai

Atsisiųsti