Reduced price! Salitair druskų pypkė - inhaliatorius

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Salitair druskų pypkė - inhaliatorius

Druskos pypkė skatina natūralius savarankiško organizmo išsivalymo procesus, padedant atsikratyti nešvarumų kvėpavimo sistemoje ir palengvinti sudirginimus, sukeltus alergijos ir infekcijų.

More details

Salitair
30,00 €
Kaina:19,50 €
-35%
Išparduota

Prekės aprašymas


manufacturer_78.jpg

Salitair druskų pypkė - tai natūrali druskų terapija, kuri gali būti naudinga kaip papildoma priemonė gydant astmą, peršalimą, šienligę, lėtines obstrukcines plaučių ligas arba rinitą. Salitair yra plastikinis druskos inhaliatorius, kurio sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, o natūralūs druskos kristalai gali nuraminti ir padėti išsivalyti kvėpavimo takams. Rekomenduojama naudoti apie 15 minučių per dieną. 

Įkvepiamos druskos dalelės, dėka savo mažumo, geba patekti į siauriausias bei tolimiausias kvėpavimo takų vietas ir, tirpdydamos skreplius, sužadina procesus, kurie skatina žmogaus būklės gerėjimą. Ištirpusi druska sukelia osmosinę reakciją, kurios metu vanduo suplūsta į kvėpavimo takus ir padeda atsikratyti susikaupusių skreplių. Tai labai svarbus procesas, nes daugelio ligų atvejų bakterijų nusėdimas ir dauginimasis gleivėse dažniausiai sukelia paciento būklės blogėjimą.

Mažai sveriantis plastikinis inhaliatorius turi centrinę druskos kamerą tarp dviejų filtrų ir ergonomiškai suprojektuotą kandiklį. Terapija yra paprasta – Jums tereikia įkvėpti per burną ir iškvėpti pro nosį 15 min per dieną. Iškvėpti būtina tik per nosį, kad su iškvepiamu oru susidaranti drėgmė nebūtų įpučiama į inhaliatorių ir nesudrėkintų druskos.

Šį druskų terapijos inhaliatorių gali naudoti ir maži vaikai, svarbu, kad jie jau suvoktų, jog orą įkvėpti reikia pro burną, o iškvėpti pro nosį.

Kai kuriais atvejais kvėpavimo takų valymo procesą gali lydėti kosėjimas ar sloga, tačiau dėl to labai sunerimti nereikėtų. Tokiu būdu organizmas atsikrato susikaupusių skreplių ir kitų teršalų.

Salitair druskų inhaliatorių valyti reikia su drėgnu skudurėliu, tačiau pasistenkite, kad vanduo ar drėgmė nepatektų į inhaliatoriaus vidų. Inhaliatorių dezinfekuoti galite išėmę druskos maišelį. Maišelį atgal įdėti galima tik tuomet, kai inhaliatoriaus vidus bus visiškai sausas. Visą laiką Salitair druskų inhaliatorių rekomenduojama laikyti sausoje vietoje.

Salitair yra pakartotinai užpildomas druskos inhaliatorius, kuris gali leisti Jums mėgautis natūraliais druskos privalumais tiesiog Jūsų namuose !


SALITAIR schema.jpg

Savybės:

  • Paprasta naudoti;
  • Saugus, 100% be pavojingų medžiagų;
  • Daugkartinio naudojimo;
  • Skleidžia naudingąsias druskos medžiagas tiesiai į kvėpavimo sistemą. 

100% natūrali terapija

Salitair yra visiškai natūralus druskų terapijos metodas, neturintis priklausomybės arba perdozavimo rizikos. Taip pat visiškai saugu naudoti Salitair kartu su gydytojo paskirtais vaistais.

Nėra šalutinių poveikių

Antihistamininiai vaistai, kurie paprastai yra skiriami alergijos ir šienliges gydymui, gali sukelti mieguistumą ir pabloginti gebėjimą susikaupti, vairuoti arba valdyti sunkiąją techniką. Salitair neturi jokių šalutinių poveikių.

Greitas ir patogus naudoti

Kai kurių gydymo prietaisų, sukurtų kvėpavimo sistemos valymui, tokių, kaip nosies irigatoriai, naudojimas gali būti nemalonus ir nepatogus. Druskų terapija su Salitair yra lengva ir užima vos 15 minučių per dieną, naudotis juo galima net skaitymo ar televizoriaus žiūrėjimo metu.

Ilgas tarnavimo laikas

Uždaros druskos pypkės turi ribotą tarnavimo laiką, nes druska išdžiūsta ir gydymas tampa mažiau efektyvus. Salitair yra daugkartinio naudojimo, druską galite lengvai pakeisti ir papildyti, siekiant išsaugoti optimalų poveikį ir prailginti produkto tarnavimo laiką.

Higieniškas

Jūs galite kruopščiai išvalyti inhaliatorių su šiltu muiluotu vandeniu tam, kad apsaugotumėte prietaisą nuo mikrobų ar bakterijų. Uždaros druskos pypkės gali būti valomos tik su audiniu, kad būtų išvengta druskos sušlapimo.

salitair 4.jpg


DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kaip galiu naudoti Salitair?

Salitair yra labai paprasta naudoti, tiesiog įdėkite prietaisą į burną ir pro burną įkvėpkite. Jums nereikia įkvėpti daugiau, negu paprasto kvėpavimo metu. Jums reikia iškvėpti tik pro nosį. Salitair turi būti naudojamas 15 minučių per dieną per vieną seansą arba kaip 3 atskiri seansai po 5 minutes. Salitair druskų inhaliatorius visiškai nereikalauja pastangų, todėl Jūs galite naudotis juo ir kitos veiklos metu, pavyzdžiui, žiūrėdami televizorių arba naršydami internete.

Kaip dažnai reikia keisti druską?

Salitair inhaliatoriuje turi būti naudojama 220g natūralios akmens druskos. Patariame pakeisti druską kas 4-6 savaites maksimaliam efektyvumui ir higienai palaikyti. Jeigu laikysitės rekomendacijų ir keisite druską kas 4-6 savaites, kiekviename komplekte esančios druskos Jums užteks 3-4 mėnesiams.

Ar Salitair yra tinkamas vaikams?

Salitair inhaliatoriumi gali naudotis įvairaus amžiaus žmonės, sugebantys įkvėpti pro burną ir iškvėpti pro nosį.

Ar Salitair turi įtakos mano kraujo spaudimui?

Ne, nes natrio kiekis, kuris patenka į organizmą, yra labai mažas ir niekaip neįtakoja kraujospūdžio. Dauguma druskos yra pašalinama pro nosį iškvėpimo metu.

Kaip valyti ir saugoti Salitair inhaliatorių?

Labai svarbu nelaikyti Salitair inhaliatoriaus vietose, kur yra didelė drėgmė, pavyzdžiui, vonios kambariuose. Be to, inhaliatorius neturi kontaktuoti su vandieniu druskos pripildymo metu. Tuo metu, kai norėsite pakeisti druską, Jūs galite išvalyti jį laikydami prietaisą po šiltu bėgančiu vandeniu. Tik kai inhaliatorius yra visiškai sausas, Jūs galite pripildyti jį druska.

Atsisiuntimai
Atsiliepimai apie prekę
.....
Rimantas P. - 2020-04-04Labai džiaugiuosi drusku pypke ačiu
Pirkeja
Augustė Z. - 2019-02-11Esu patenkinta isigyta preke! Tiek pulmonologai, tiek lor gydytojai teigiamai ivertino si aparaciuka :)
Atsiliepimas apie preke
Sigita U. - 2019-01-07Esam labai patenkinti preke!!! Kokybiska ir atitinkanti aprasyma.
Puiku
Vilma V. - 2018-03-12Puiki preke.

Atsisiųsti

Susijusios prekės