Reduced price! Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG

Garantija: 24mėn.
Žemo dažnio impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos prietaisas su ličio jonų baterija ir lanksčiu aplikatoriumi, kad terapinių seansų metu išliktumėte mobilūs ir aktyvūs dienos darbuose.

Detalus aprašymas

More details

I-TECH
299,00 €
Kaina:254,15 €
-15%

Pristatysime
gegužės 08d. - 09d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Nemokamai
Pristatymas į namus
Nemokamai
Mokėkite:
 • Bankiniu pavedimu
 • Elektronine bankininkyste
 • Kortele arba grynais pristatymo metu
 • Lizingu
Lizingo bendrovės:

logo_i-tech.png

Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG

I-TECH ORTHOMAG yra pirmasis profesionalus žemo dažnio impulsinio elektromagnetinio lauko (PEMF) terapijos prietaisas, kuris gali būti naudojamas visur:

 •         prijungtas prie elektros lizdo namie arba biure
 •         su baterijomis mobilesniam naudojimui


PRIVALUMAI:

• lankstus universalus aplikatorius

• įkraunama ličio jonų baterija

• 2 programos (5075 Hz)

• iki 25 gausų kiekvienai programai


IIa klasės medicininis prietaisas.

PAGRINDINĖS PATOLOGIJOS

Kaklas: kaklo skausmai; gimdos kaklelio osteoartritas

Pečiai: periartritas; kalcifikuotas tendinitas

Riešai: riešo kanalo sindromas; artrozė; artritas

Alkūnės: lateralinis epikondilitas (tenisininko alkūnė); medialinis epikondilitas (golfo žaidėjo alkūnė); sąnarių skausmai

Kulkšnys: algodistrofija; sumušimai; plyšimai; patempimai

Klubai: koksartrozė; pooperacinis protezo tvirtinimas; periartritas

Nugara: strėnų gėla; sėdimojo nervo skausmas; kompresinis lūžis; pooperacinis kaulų vientisumo atkūrimas; osteoporozė; disko išnirimas

Keliai: pooperacinis protezo tvirtinimas; kelio sąnario priekinio kryžminio raiščio (PKR) rekonstrukcija; menisko plyšimas; gonartrozė; artritas.

 

Universalus I-TECH ORTHOMAG aplikatorius yra unikalus. Jis lengvas, patogus ir ypač lankstus. Nėra tokio kito plono ir lengvo žemo dažnio magnetinės terapijos prietaiso aplikatoriaus rinkoje kaip I-TECH ORTHOMAG. Jis puikiai prisitaiko prie visų kūno išlinkių. Palyginti su kitų magnetoterapijos prietaisų aplikatoriais, ORTHOMAG aplikatorius yra tinkamo svorio, dydžio ir tvirtumo: ergonomiškas iki smulkmenų. I-TECH ORTHOMAG sudaro 2 programos (75 Hz ir 50 Hz), jis gali padėti susidoroti su kaulinių audinių patologijomis, sąnarių ligomis, puikiai įveikia skausmą.

 

Impulsinio elektromagnetinio lauko (P.E.M.F) terapija

Tai metodas, kai žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsiniai elektromagnetiniai laukai sistemingai veikia organizmą ir tokiu būdu daro įtaką fiziniams, cheminiams ir biologiniams organizmo procesams. Magnetinė terapija padeda apsisaugoti nuo lėtinių ir degeneracinių ligų, t. y. kai prastėja arba nyksta organizmo ar jo dalių funkcijos.

Magnetoterapija – metodas, kai naudojami elektros srovės sukelti žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsiniai elektromagnetiniai laukai; dėl neįtikėtino poveikio organizmui elektromagnetinė terapija yra visuotinai pripažinta kaip tinkamiausia technika gydyti kaulines patologijas, ypač osteoporozę.

Impulsiniai elektromagnetiniai laukai sukelia biologines modifikacijas biologinėse membranose, o tai padeda atkurti tikslias ląstelių funkcijas.

Remiantis įvairių su osteoporoze susidūrusių autorių patirtimi, atliekant procedūras akivaizdus KMT (kaulų masės tankio) padidėjimas ir osteoporozės nutolėjimas nuo šeštojo magnetoterapijos seanso. Prietaiso generuojamas magnetinis laukas yra didelės galios (matuojamas gausais (G)), taigi stimuliuoja audinius net per tvirčiausius tvarsčius ar įtvarus.

Naujoviškas universalus aplikatorius, neįtikėtinai mažas svoris, lankstumas ir visišką mobilumą suteikianti įkraunama ličio jonų baterija I-TECH ORTHOMAG išskiria iš kitų panašių magnetoterapijos prietaisų. I-TECH ORTHOMAG – nepaprastai galingas, paprastas naudoti prietaisas, kurį galite pasiimti su savimi, kad ir kur keliaujate.

  

Veikimas

I-TECH ORTHOMAG yra 2 iš anksto nustatytos programos. Pirmoji programa (L mygtukas) veikia 50 Hz dažniu gydant kaulinių audinių patologijas (pavyzdžiui, artrozę, osteoporozę, lengvinant lūžių pasekmes). Antroji programa (H mygtukas) veikia 75 Hz dažniu, ypač rekomenduojama uždegiminiams sutrikimams lengvinti (pavyzdžiui, gydant tendinitą, malšinant apatinės nugaros dalies ar kaklo skausmus).

Abi programos gali pasiekti maksimalų 25 gausų (G) intensyvumą. Prietaise įtaisytos 2 LED – žalios ir raudonos spalvų – lemputės, kad būtų matyti, jog tam tikra programa nustatyta ir prietaisas veikia (prijungtas prie elektros tinklo, matyti baterijos lygis).

I-TECH ORTHOMAG įtaisyta 900 mA ličio jonų baterija be „atminties efekto“ (baterijų be „atminties efekto“ nereikia periodiškai visiškai iškrauti, tokios baterijos neišsikrauna savaime), ji gali atlaikyti net 4 valandas trunkantį terapijos seansą.

Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG – ypač patogus, su specialiu diržo pritvirtinimu, todėl jį galite dėvėti bet kur ir bet kada.

 

Maitinimas

Vienas išskirtinių ORTHOMAG privalumų – naudojimo universalumas. Prietaisą galite dėvėti, kur tik norite ir efektyvių terapinių seansų naudą gauti kada norite.

I-TECH ORTHOMAG įtaisyta ličio jonų baterija, kad prietaisu galėtumėte naudotis judėdami, pridėtas kroviklis (230 V / 110 V), taigi prietaisą ypač patogu naudoti tiek namuose, tiek biure.

 

Universalus ir lankstus aplikatorius

Patentuotas universalus I-TECH ORTHOMAG aplikatorius yra labai plonas, ​​lankstus ir ergonomiškas (jo storis – tik 5 mm, svoris – vos 100 g). Tai galutinai išsprendžia panašių žemo dažnio magnetoterapijos aplikatorių svorio, dydžio ir tvirtumo problemas.

ORTHOMAG aplikatorius pagamintas iš biologiškai suderinamos silikoninės gumos ir jis idealiai tinka kiekvienai kūno daliai, kad būtų pasiektas maksimalus terapinis poveikis.

Mažytis, nešiojamasis, su universaliu ergonomišku aplikatoriumi prietaisas išlaisvina ir jūs galite daryti įprastus dienos darbus pamiršdami, kad prietaisas yra ant jūsų kūno. Jis tiesiog nejaučiamas.

 

OrthomagKit_WEB.jpg

 

Kontraindikacijos ir šalutinis poveikis

 • Prietaiso nereikėtų naudoti nėštumo metu, sergant tuberkulioze, nepilnamečiams diabetikams, sergant virusinėmis (ypač ūminės fazės metu), grybelinėmis, kardiomiopatinėmis ligomis, kai vargina sunki aritmija arba žmogus nešioja stimuliatorių, vaikams, metalinių protezų nešiotojams, sergant ūmiomis infekcijomis, epileptikams (išskyrus tam tikrus medicinos receptus). Jei turite bet kokių abejonių, pasikonsultuokite su gydytoju ar terapeutu.
 • Nenaudokite prietaiso ant sudirgusios odos arba ant atviros žaizdos.
 • Nedėkite aplikatoriaus šalia vėžinių pakitimų, nes tai gali turėti neigiamos įtakos ligai.
 • Nedėkite aplikatorius į uždaras kūno ertmes, pavyzdžiui, į burną. Prietaisas yra skirtas naudoti tik išoriškai.
 • Venkite greitų ar staigių judesių, nes tai gali sukelti prietaiso veikimo sutrikimus.
 • Nedėkite aplikatoriaus ant krūtinės, nes galite padidinti širdies virpesių riziką.
 • Nenaudokite prietaiso, kai jis yra prijungtas prie kitų medicinos prietaisų, ypač prie aukšto dažnio chirurginių prietaisų. Galite nudeginti gydomą vietą ir sugadinti prietaisą.
 • Nenaudokite prietaiso, jei jus prižiūri gydytojas ir nepasitarėte su juo apie galimybę naudotis prietaisu.
 • Nenaudokite prietaiso, jei po traumos ar sužalojimo pažeisti vidaus organai.

Nenaudokite prietaiso arti vandens (vonios kambaryje, duše, baseine ir t. t.), nemerkite jo į vandenį ar kitus skysčius, nes tai gali padidinti elektros šoko riziką.

UAB Doris Group yra I-TECH prekinio ženklo atstovas Lietuvoje