Profilaktinės inhaliacijos – vaistas nuo peršalimo ligų?

Inhaliatorius Medisana IN 550 PRO

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 550 PRO skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

54,90 €
Inhaliatorius A70

Skirtas naudotis kvėpavimo ligų, kaip bronchinės astmos, laringito, faringito, bronchito ir kitų virusinių infekcijų profilaktikai ir gydymui.

38,01 € 50,68 € -25%
Inhaliatorius AND UN-011

Inhaliatorius AND UN-011 - kvėpavimo ligų gydymui bei profilaktikai tinkamas prietaisas, užtikrinantis efektyvę visų kvėpavimo takų aerozolinę terapiją. Su inhaliatoriumi galima naudoti  įvairius gydytojo paskirtus medikamentus.

70,96 €
Kvapų difuzorius (aromato skleidiklis) Beurer LA30

Kvapų difuzorius Beurer - Jūsų namų jaukumui. Beveik begarsis, skleidžiantis malonų aromatinių aliejų aromatą jūsų namuose.

29,90 €
Inhaliatorius Beurer IH21

Beurer inhaliatoriaus veikimas yra pagrįstas suspausto oro technologija. Skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų, peršalimo, astmos bei kitų kvėpavimo ligų gydymui.

50,90 €
Elektrinis nosies aspiratorius kūdikiui Novama Pingo

Elektrinis nosies aspiratorius kūdikiui Novama Pingo pritaikytas kūdikio nosies gleivėms surinkti. Tai veiksminga ir lengvo naudojimo priemonė. Aspiratorius pašalina gleives iš nosies ir atlaisvina kvėpavimo takus.

24,75 € 33,00 € -25%
Nosies irigatorius FLAEM Rhino Clear Sprint

Nosies irigatorius FLAEM Rhino Clear Sprint išvalo sinusus, nosies kamščius, nuosėdas, bei sudrėkina sausas nosies membranas. Skirtas vaikų ir suagusiujų nosies ertmės higienos palaikymui.

49,60 € 62,00 € -20%
Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E

Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 su dviem keičiamomis inhaliacijos galvutėmis padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.

64,60 € 83,90 € -23%
Oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija Vitammy Mist

Padeda išsaugoti natūralias apsaugines nosies gleivinės ir kvėpavimo takų funkcijas. Palaiko tinkamą patalpų drėgmę šildymo sezono metu. Galima būti naudojamas ir kaip kvapų difuzorius.

39,87 € 46,90 € -15%
Inhaliatorius Novama Nebulino

Inhaliatorių paprasta naudoti, jis tiks visiems šeimos nariams. Padeda kovoti su tokiomis ligomis, kaip bronchitas, plaučių uždegimas, kosulys, peršalimas, sloga, astma.

35,12 € 43,90 € -20%
Inhaliatorius Medel Family EVO

Kompresinis inhaliatorius Medel Family EVO rekomenduojamas asmenims, sergantiems viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jo veiksmingumas taip pat padės po plaučių uždegimo ar bronchito.

34,49 € 45,99 € -25%
Medisana Aroma Pušies aromato namų kvapas

Pušies kvapo aliejus skirtas Medisana kvapų difuzoriams.

5,50 €
Inhaliatorius Homed JLN-2300AIR

Inhaliatorius skirtas viršutinių ir apatinių kviepavimo takų terapijai tiek vaikams, tiek suaugusiems. Saugus ir efektyvus procedūrų atlikimas namuose.

18,75 € 25,00 € -25%
Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1

Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1 - tai kvėpavimo takų ligų profilaktikai skirtas aparatas. 8 ml talpos įrenginys gali purkšti ≥0.25 ml/min greičiu. Įrenginyje suprojektuotas automatinis išsijungimas.

36,40 € 56,00 € -35%
Antgaliai sinusams plauti SoWash burnos irigatoriams

Sinusų plovimo antgaliai 2vnt.. Tinkami naudoti su SoWash burnos irigatoriais.

9,90 €
Profesionalus inhaliatorius FLAEM AirPro 3000 Plus

Galima pasirinkti MMAD dalelytės dydį ir vaisto padavimo gretį. Rankinis purškimo valdymas leidžia tausoti inhaliacijos metu naudojamus vaistus. Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės.

125,10 € 139,00 € -10%
Akumuliatorinis inhaliatorius Medel Smart

Inhaliatorius tinka naudojimui namuose ar kelionėje, nes pakrautas gali veikti 45min be elektros energijos lizdo. Inhaliatorius yra lengvas, mažas ir labai tyliai veikia.

78,32 € 89,00 € -12%
Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella

Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella boružėlės pavidalu yra puikus būdas gydyti mažiausius ligoniukus, kurie serga astma arba turi kitų viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų ligų.

75,65 € 89,00 € -15%
Inhaliatorius FLAEM Respir Air

Novatoriškas nebulizatorius RF7 Speed Plus turi du darbo režimus. Mažesnės vaisto dalelytės ir ilgesnis inhaliacijos laikas leidžia vaistui giliai prasiskverbti į apatinius kvėpavimo takus. Greitesnis režimas ir didesnės dalelytės veiksmingai gydo viršutinius kvėpavimo takus.

53,54 € 62,99 € -15%
Inhaliatorius FLAEM Ghibli Plus

Inhaliatorius Ghibli Plus gali dirbti dviem režimais. Prietaisas turi veiskmingą nebulizatorių RF6 Basic2, kuris yra testuotas institute TÜV.  Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės. 

42,00 € 52,50 € -20%
Nosies irigatorius FLAEM Rhino Clear Mobile

Nosies irigatorius FLAEM Rhino Clear Mobile išvalo sinusus, nosies kamščius, nuosėdas, bei sudrėkina sausas nosies membranas. Skirtas vaikų ir suagusiujų nosies ertmės higienos palaikymui.

84,15 € 99,00 € -15%
Rankinis nosies gleivių aspiratorius FLAEM Baby Nasal

Prietaisu naudotis labai paprasta. Nereikia siurbti gleivių kūdikiui traukiant savo burna. Speciali atsiurbimo sistema nesukuria spaudimo, todėl yra saugi kūdikiams.

11,82 € 13,90 € -15%
Nosies gleivių aspiratorius VITAMMY Colibri

Lengvas nosies aspiratorius. Nereikia naudoti jokių vienkartinių priedų. Tinka 0-12 metų vaikams. Komplekte yra du skirtingi siurbimo antgaliai.

22,43 € 29,90 € -25%
Nosies aspiratorius CHICCO PhysioClean

Leidžia išvalyti susikaupusį nosies sekretą patogiai ir švelniai. Ergonomiškas dizainas ir minkštas natgalis pritaikyti jautriai mažylio nosytei. Vienkartiniai filtrai užtikrina higieną.

6,75 € 9,00 € -25%
Vienkartiniai filtrai nosies aspiratoriui CHICCO PhysioClean

Vienkartiniai filtrai (antgaliai) nosies aspiratoriui CHICCO PhysioClean, 10vnt.

4,93 € 5,80 € -15%

Inhaliacijos vaikams yra būtinos ne tik tokiu atveju, kai vaikas serga kvėpavimo takų ligomis kaip kad astma. Nors yra išrasta daug efektyvių būdų kovoje su šia liga, tačiau viena pagrindinių – inhaliatoriai yra naudojami ne tik tuomet. Inhaliacijos vaikams – puiki profilaktinė priemonė, kuri gali padėti palengvinti kvėpavimą ir išvengti peršalimo ligų.

 

Inhaliacijos nuo kosulio vaikams

Kosulys kankina visus mus, tačiau vaikus – dažniau. Kodėl? Paprasčiausiai jų imuninė sistema yra kur kas silpnesnė, tad bakterijos ir virusai, kurie gali sukelti tiek labai lengvą, tiek labai intensyvų kosulį, dažniausiai įsikuria vaikų kvėpavimo takuose. Inhaliacijos nuo kosulio vaikams yra puiki priemonė, kuri gali padėti apmažinti nemalonų kosėjimą ir tuo pačiu padėti išvengti bakterijų, kurios dar tik po truputį kaupiasi, tačiau vaikas dar labai rimtai nekosėja.

Inhaliacijos esant kosuliui turėtų būti pripildytos specialaus vaisto, skysčio, kuris ir padeda panaikinti virusus. Jeigu inhaliacijas atliekate tik profilaktiškai ir paprasčiausiai norite pravalyti kvėpavimo takus, tokiu atveju labai puikiai tiks ramunėlių antpilas, kuris ramina, padeda kur kas geriau jaustis ir tuo pačiu valo.

Nuo kosulio taip pat labai padeda medus su šiltu pienu, tad siūlome pradėjus justi pirmuosius peršalimo simptomus jį valgyti vakarais. Vienas mažas šaukštelis gali padėti išvengti ilgai besitęsiančio gripo.

 

Inhaliacijos nuo slogos

Inhaliacijos vaikams rekomenduojamos ne tik kostint, tačiau ir nuo slogos. Inhaliacijos esant slogai yra efektyvus būdas sumažinti iš nosies esmės tekančius sekretus. Sloga labai apsunkina kvėpavimą ir net jeigu kartu su ja nepasireiškia jokie kiti peršalimo arba gripo simptomai, tačiau ji viena gali sukelti labai didelį diskomfortą, kuris gali trukdyti produktyviai atlikti kasdieninius darbus.

Inhaliacijos nuo sinusito dažniausiai rekomenduojamos ir kvalifikuotų gydytojų. Tiesa, tokiu atveju specialistai rekomenduos, koks tirpalas turėtų būti naudojamas inhaliacijoms. Pasitaiko atvejų, kai inhaliacijos padeda sumažinti arba net visiškai išgydyti sinusito sukeliaus nemalonius simptomus ir taip galima išvengti nemalonios procedūros, kai sinusai yra ištraukiami. Žinoma, tokiu atveju inhaliacijos turi būti atliekamos reguliariai ir bent jau mėnesį ar ilgiau, kad pavyktų pamatyti teigiamus rezultatus. Tačiau daugelis džiaugiasi, kad ši alternatyva egzistuoja, kadangi ji sukelia kur kas mažiau diskomforto, papildomai pravalo kvėpavimo takus.

 

Inhaliacijos atsikosėjimui

Inhaliacijos vaikams rekomenduojamos ne tik tokiu atveju, kai vaikas kosėja, tačiau ir tuomet, kai jis negali atsikosėti. Koks skirtumas? Tuomet dažniausiai kankina lėtinis, mažas kosulys, kurio metu vaikas krenkščia, kaupiasi skrepliai, kurie trukdo kvėpavimą ir tuo pačiu sukelia papildomą diskomfortą. Naudojant inhaliacijas su įvairiais eteriniais aliejais, kaip kad alijošius, kuris labai gerai išvalo kvėpavimo takus, galima gana greitai išspręsti šį diskomfortą.

Taip pat rekomenduojamos inhaliacijos esant sausam kosuliui. Jo metu taip pat dažniausiai sunku atsikosėti, vaikas gali  net pradės dusti. Vyresnio amžiaus vaikai jau gali gerti vaistukus, kurie padeda sunaikinti virusus esant kvėpavimo takuose. Tuo tarpu kūdikiams reikėtų neduoti vaistukų, kai yra alternatyvų būdų. Kadangi inhaliatorių tirpalai gali būti labai įvairūs – malonus jų skonis bei kvapas net ir kūdikiui nesukels jokio diskomforto, leis nesunkiai išvalyti kvėpavimo takus.

 

o   • Inhaliacijos esant temperatūrai nerekomenduojamos. Jos galimos tik tokiu atveju, jeigu rekomendavo gydytojas. Tačiau ir tokiu atveju dažniausiai tirpalo vietoje naudojamos natūralios priemonės, o ne vaistai. Bet kuriuo atveju, jeigu temperatūra yra aukštesnė nei 37,5 – prieš naudojant inhaliacijas pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Tai rekomenduojama visiems, ne tik vaikams.

o   • Jeigu vaiko arba suaugusio asmens nosies gleivinė yra labai silpna – tokiu atveju inhaliacijos yra taip pat nerekomenduojamos arba galimos tik tokiu atveju, kai inhaliacijos trukmė yra labai trumpa. Vėlgi, konsultacija su gydytoju yra būtina.

o   • Inhaliacijos kūdikiams nerekomenduojamos tokiu atveju, kai gleivinė yra linkusi kraujuoti. Tiesa, jeigu nosies gleivinė kraujuoja dažnai be jokios priežasties – siūloma apsilankyti pas gydytoją ir pasirūpinti, kad kraujavimas nebūtų dažnas ir be jokių priežasčių. Šiuo metu yra daug greitų ir paprastų nosies kraujavimo būdų mažinimo.

o   • Tiek inhaliacijos vaikams, tiek suaugusiems asmenims nerekomenduojamos tokiu atveju, jeigu asmuo serga širdies nepakankamu. Žinoma, pasitarus su gydytoju galima surasti tokį inhaliatorių kuris tiks, kadangi jų pasirinkimas labai įvairus ir platus. Tačiau pirkti savarankiškai nerekomenduojame.

o   • Asmuo, kuris turi aukštą kraujo spaudimą, neturėtų inhaliatorių naudoti be gydytojo sutikimo.

o   • Inhaliacijos tirpalai taip pat turėtų būti pasirenkami apgalvotai. Vaistai turi būti rekomenduojami gydytojo arba vaistininko, o aliejai susipažinus su jų alergenais.

o   Inhaliatorius padeda išvengti daug ir įvairių sveikatos problemų, tačiau norint ligą panaikinti, o ne sukelti savo sveikatai dar daugiau problemų – labai svarbu pasirinkti tinkamą inhaliatorių, tinkamą tirpalą ir tuo pačiu žinoti, kaip juo naudotis.

 

Kaip naudoti inhaliatorių?

Inhaliacijos nuo slogos vaikams turi būti naudojamos pagal instrukciją. Kiekvienas inhaliatorius parduodamas su ja, tačiau daugeliui atrodo, kad naudojimas yra labai paprastas ir suklysti tikrai nepavyks. Deja, rezultatai rodo, kad daugelis žmonių vis dar nemoka tinkamai naudotis šiuo kvėpavimo takų vaistu.

Kai jausite, kad peršalimas gali Jus užklupti – kuo skubiau naudokite inhaliatorius. Geriausia palaukti valandas arba dvi po valgio, kad virškinimo sistema jau būtų atlikusi didžiąją dalį darbo ir tirpalas galėtų pasiekti reikalingas vietas.  Inhaliacijos dažniausiai atliekamos kelis kartus per dieną, viena inhaliacija gali trukti iki minutės arba ilgiau. Kodėl žmonės perka specialius inhaliatorius, kai galima garinti veidą virš karšto dubens su vandeniu? Kadangi naudojant inhaliatorius tirpalas pasiekia problemines vietas, kuriose kaupiasi virusai. Tuo tarpu su vandens garais tai padaryti sunku. Juolab, garinti galima tik namuose, turint laiko, o inhaliatoriai gali būti naudojami bet kur: darbe, mokykloje, darželyje... Norint išvengti nemalonių peršalimo ligų rekomenduojama kartoti procedūrą kelis kartus per dieną. Taip galiausiai panaikinami virusai, kurie ir sukelia ligas. Inhaliacijos nuo slogos vaikams yra efektyvios ir pripažįstamos, kaip puiki vaistų alternatyva, neturinti jokio šalutinio poveikio.

Pasirūpinkite savo vaikais ir užkirskite kelią ligoms, kurios gali ilgam paguldyti ant patalo. Vos tik pamatę pačius pirmus peršalimo simptomus – kuo skubiau naudokite inhaliatorius, kurie padės panaikinti virusus esančius gerklėje, nosies ertmėje, plaučiuose. Kuo greičiau bus naudojami tirpalai – tuo virusai bus greičiau panaikinami ir vaikas vėl bus sveikas bei žvalus.

Ieškodami inhaliatoriaus siūlome pasitarti su gydytoju, kuris įvertinęs jūsų sveikatą gali pasakyti, koks inhaliatorius ir koks tirpalas labiausiai Jums tinka.