Spuogai ant veido: atsiradimo priežastys ir gydymo metodai

Pažangiausia kovos su spuogais technologija Tanda Clear+

Galinga bakterijas naikinanti galvutė yra efektyvus būdas mažinti spuogus, aknę, odos paraudimus ir bėrimus.

85,00 € 165,00 €
Trigubas ir greitas smūgis inkštirams - Tanda Zap

Intensyvi šviesa suardo inkštirus sukeliančias bakterijas, o vibracija ir šiluma atveria poras, todėl sunaikinamos net giliausiai įsiskverbusios bakterijos.

35,00 € 58,00 €
Enziminis veido šveitiklis (pilingas) BIOMED Peel Me Up

Enziminis veido šveitiklis (pilingas) be abrazyvinių dalelių, tinka itin jautriai odai. Pagaminta Vokietijoje. Talpa: 40ml

17,00 € 20,00 € -15%
Serumas nuo kuperozės BIOMED Rosa Cure

Serumas yra skirtas kuperozės požymiams mažinti, padeda sumažinti veido paraudimus. Pagaminta Vokietijoje. Talpa: 30ml

21,25 € 25,00 € -15%
Rekomenduojame
Ultragarso terapijos prietaisas I-TECH MIO-SONIC

Profesionalus 1MHz ultragarso terapijos prietaisas turintis 3 ultragarso intensyvumo lygius. Skirtas skausmo terapijai, fizinei būklei palaikyti, grožio procedūroms.

199,20 € 249,00 € -20%
Kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos prietaisas I-TECH SONICSTIM

Unikalus kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos (TENS) prietaisas skirtas tiek skausmo malšinimo, tiek ir estetinėms grožio procedūroms. Ultragarso dažnis 1 MHz - giliųjų audinių terapijai.

239,20 € 299,00 € -20%
Veido valymo šepetėlis Medisana FB 880

Veido valymo šepetėlis Medisana FB 880 - tai giliai valantis veido valymo šepetėlis skirtas švelniam ir kruopščiam veido valymui namuose.

21,00 € 32,31 € -35%
Pakraunamas veido valymo šepetėlis Medisana FB 885

Įkraunamas veido valymo šepetėlis Medisana FB 885 skirtas atlikti kosmetines veido procedūras namuose, 4 skirtingi valymo priedai užtikrina efektyvų bei švelnų veido valymą.

34,06 € 48,66 € -30%
Ultragarsinis veido valymo šepetėlis ProRelax Exclusive

Ultragarsinis, giliai valantis veido valymo šepetėlis skirtas pašalinti odos nešvarumus, išvalyti poras, pagerinti odos būklę.

47,92 € 59,90 € -20%
Vakuuminis veido valymo prietaisas ProRelax Facial Cleanser

Inovatyvus vakuuminis veido valymo prietaisas skirtas šalinti spuogus, riebalų perteklių, inkštirus bei negyvas odos ląsteles. Paprastas naudojimas nesukeliantis skausmo. Atsparus vandeniui.

47,92 € 59,90 € -20%

Kodėl atsiranda spuogai ant veido?

 

Norėdami nuspręsti, kaip panaikinti spuogus, pirmiausia turime surasti priežastis, kodėl tie spuogai kankina mūsų organizmą. Labai dažnai atradus dirgiklį ir jį pašalinus nebereikia jokių papildomų priemonių, kurios galėtų padėti panaikinti odos nelygumus. Jie paprasčiausiai dingsta patys, nelieka net randelių. Spuogai ant veido gali atsirasti dėl labai įvairių prieasčių. Skirtingiems asmenims juos iššaukia ir skirtingos priežastys, tad gali tekti sugaišti nemažai laiko, kol pavyks atrasti, kas konkrečiai jūsų atveju iššaukia odos spuogotumą. Taigi, kodėl atsiranda spuogai?

 

  • • Mityba. Spuogai ant veido neatsiranda be priežasties. Dažniausiai tai sukelia kažkoks dirgiklis ir labai dažnai juo būna maisto produktai. Nebūtina keliauti pas alergologą, kad jis atliktų testą ir įvertinų, kokiems maisto produktams esate alergiškas. Šiais laikais tokie testai gana populiarūs, tad labai dažnai parodo, kad žmogus alergiškas labai daug kam. Kur kas paprasčiau pačiam pastebėti savo mitybą ir įvertinti, ar po tam tikrų maisto produktų ar jūsų veido esanti aknė netapo ryškesnė. Spuogai ant smarkro labai dažnai atsiranda dėl pieno produktų, tad pabandykite sumažinti jų kiekį. Taip pat žmonės tikina, kad atsisakius kiaušinių oda taip pat tapo gražesnė. Galiausiai, riebus maistas. Atsisakykite mėsos bent jau savaitei ir pamatysite, kad jūsų oda tapo kur kas gražesne. Dažnai alergijas sukelia ne patys maisto produktai, tačiau juose esančios medžiagos, kurios dedamos, kad produktas būtų didesnis ir spalva skalsesnė.
  • • Prasta higiena. Kodėl atsiranda spuogai? Spuogai ant kaktos dažniausiai išduoda, kad žmogaus higiena yra prasta ir ją būtina koreguoti. Žinoma, tai nereiškia, kad žmogus yra nevalyvas. Labai dažnai pasirenkamos netinkamos odos priežiūros priemonės, kurios ne tik kad nepadeda sumažinti spuogų, tačiau priešingai - didina jų skaičių. Po sporto labai svarbu tinkamai nuvalyti veidą taip pat. Juk dažniausiai sporto metu visi prakaituojame ir jeigu likusią dieną vaikščiosite su veidu ant kurio prieš valandą bėgo prakaitas - ne tik galite smirdėti, tačiau taip pat ir dirginsite odą. Štai spuogai ant kaklo dažniausiai yra prastos higienos rezultatas, kadangi daugelis kaklui neskiria tiek dėmesio, kiek veidui o tikrai reikėtų, kadangi būtent kaklas yra veido “rėmelis”, tad kai jis yra gražus - gražus ir visas veidas.
  • • Nuolatinis veido lietimas. Kaip atsikratyti spuogų? Pirmiausia nustokite liesti savo veidą. Labai daug mūsų tai daro impulsyviai net nepagalvodami apie tai, kad nuo pirštų pernešame bakterijas ant veido. Na, o kuo daugiau bakterijų - tuo daugiau odos problemų. Jeigu esate vienas iš tų žmonių, kuris impulsyviai liečia savo veidą ir labai dažnai to nejunta pats - tokiu atveju rekomenduojame kuo dažniau jį plauti paprasčiausiu vandeniu. Taip pat ir rankas, žinoma.
  • • Veido švietimas. Poodiniai spuogai dažniausiai atsiranda tuomet, kai veidas yra per daug intensyviai šveičiamas. Žinoma, negyvų ląstelių panaikinimas yra būtinas ir veido šveitimas labai rekomenduojamas, tačiau jeigu jūsų oda oda yra spuoguota - šveitimas gali būti labai žalingas. Juk taip oda bus dar labiau dirginama ir atsivers opelės, kurias užgyti bus sunku. Yra keli skirtingi veido šveitimo būdai. Rinkitės lengvesnį, bet tokį šiurkštų, pavyzdžiai, avižomis.
  • • Vitaminų trūkumas. Spuogai ant kaktos, spuogai ant kaklo, spuogai ant smakro ir kitose vietose gali jus kankinti todėl, kad jūsų organizmui trūksta tam tikrų medžiagų. Dažniausia priežastis - cinko trūkumas. Pabandykite gerti vitaminus ir žiūrėkite, kaip keičiasi jūsų veido odos būklė.

 

Spuogų gydymas yra kompleksiškas rezultatus pasiekti galintis būdas. Žinoma, pirmiausia labai svarbu surasti priežastis, kodėl giluminiai spuogai jus kankina ir tik tuomet rinktis priemones, kurios gali padėti kovoti su šiomis problemomis. Spuogų gydymas nėra staigus ir greitas procesas. Teks skirti šiek tiek laiko, kol pavyks pamatyti rezultatus. Visgi, viskas yra įmanoma, tad pradėkite nuo priežasties atradimo ir toliau bandykite naudoti įvairius gydymo būdus.

 

Kaip panaikinti spuogus šviesos terapijos lempa?

Šviesos terapija spuogams - vienas inovatyviausių ir labai dažnai pasirenkamų būdų norint panaikinti spuogus. Net ir sudėtingas veido bėrimas gali būti praeitis, jeigu išbandysite šviesos terapijos privalumus. Procedūra atliekama namuose, tad padeda sutaupyti daug laiko ir pinigų. Juk nebereikia pirkti brangių kremų bei vaistų, kurie skirti  spuogų mažinimui.

Poliarizuotos šviesos terapija skatina kalogeno gamybą, taigi tuo pačiu žmogaus oda atsinaujina. Visi puikiai žinome, kad norėdami panaikinti spuogus bei randus turime skatinti odos atsinaujinimą. Tam rekomenduojamos įvairios priemonės, tačiau lyginant naudą „Bioptron” per trumpiausią laiką padeda pasiekti geriausių rezultatų. Šviesos terapija spuogams ne tik pagreitina spuogų gijimą ir tuo pačiu padeda užkirsti kelią naujų atsiradimui, tačiau taip pat užtikrina, kad užgijus spuogams neliks jokių randelių, kurie labai dažnai kankina tuos, kurie turi aknę. Net ir veido bėrimas smulkiais spuogeliais, kurie labai dažnai pavadinami žąsies oda, naudojant šviesos terapiją nustos jus kankinti. „Bnm-medical” yra vienas greičiausių ir efektyviausių būdų norint panaikinti spuogelius. Svarbiausia, kad jaunatviniai spuogai išnyks tik tokiu atveju, jeigu šviesos terapija bus naudojama reguliariai ir kuo dažniau. Geriausia, bent kelis kartus per dieną tuomet, kai aknė labai intensyvi. Dingus didžiausiems bėrimams šviesos terapija turėtų būti naudojama bent jau kartą per savaitę taip užtikrinant, kad ant veido neliks negražių bėrimų.

Kaip panaikinti veido spuogus? Pirmiausia suraskite priežastį, o paskui naudodami šviesos terapiją išgydykite spuogus greitai bei efektyviai.