Vaistai nuo laringito vaikams

Inhaliatorius Medisana IN 500

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 500 skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

38,80 € 48,50 € -20%
Inhaliatorius Medisana IN 550 PRO

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 550 PRO skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

62,90 €
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C801 KD

Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C801 KD - inovatyvus prietaisas, pritaikytas varginančiam kosuliui, sinusitui, bronchinei astmai, laringitui bei kitų kvėpavimo ligų profilaktikai ir gydymui. Aparatą galima pripildyti tiek vaistų tirpalu, tiek negazuotu mineraliniu vandeniu.

54,07 € 67,59 € -20%
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ Pro (NE-C900)

Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ Pro (NE-C900) - apatinių kvėpavimo takų ir plaučių susirgimų gydymui skirtas prietaisas. Stipraus kompresoriaus dėka apatinių kvėpavimo takų procedūros atliekamos itin tiksliai ir greitai, o vaistai iš inhaliatoriaus gali būti išpurškiami 7L/ min greičiu.

105,19 € 123,75 € -15%
Inhaliatorius A70

Skirtas naudotis kvėpavimo ligų, kaip bronchinės astmos, laringito, faringito, bronchito ir kitų virusinių infekcijų profilaktikai ir gydymui.

50,68 €
Inhaliatorius AND UN-011

Inhaliatorius AND UN-011 - kvėpavimo ligų gydymui bei profilaktikai tinkamas prietaisas, užtikrinantis efektyvę visų kvėpavimo takų aerozolinę terapiją. Su inhaliatoriumi galima naudoti  įvairius gydytojo paskirtus medikamentus.

65,28 € 70,96 € -8%
Inhaliatorius Beurer IH21

Beurer inhaliatoriaus veikimas yra pagrįstas suspausto oro technologija. Skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų, peršalimo, astmos bei kitų kvėpavimo ligų gydymui.

50,90 €
Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E

Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 su dviem keičiamomis inhaliacijos galvutėmis padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.

68,72 € 85,90 € -20%
Inhaliatorius Vitammy Aura

Inhaliatorius rekomenduojamas naudoti norint palengvinti tokius negalavimus kaip: kosulys, sloga, bronchitas, peršalimas, plaučių uždegimas.

32,93 € 43,90 € -25%
Inhaliatorius Novama Nebulino

Inhaliatorių paprasta naudoti, jis tiks visiems šeimos nariams. Padeda kovoti su tokiomis ligomis, kaip bronchitas, plaučių uždegimas, kosulys, peršalimas, sloga, astma.

32,93 € 43,90 € -25%
Inhaliatorius Medel Family EVO

Kompresinis inhaliatorius Medel Family EVO rekomenduojamas asmenims, sergantiems viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jo veiksmingumas taip pat padės po plaučių uždegimo ar bronchito.

34,49 € 45,99 € -25%
Inhaliatorius Homed JLN-2300AIR

Inhaliatorius skirtas viršutinių ir apatinių kviepavimo takų terapijai tiek vaikams, tiek suaugusiems. Saugus ir efektyvus procedūrų atlikimas namuose.

39,00 €
Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1

Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1 - tai kvėpavimo takų ligų profilaktikai skirtas aparatas. 8 ml talpos įrenginys gali purkšti ≥0.25 ml/min greičiu. Įrenginyje suprojektuotas automatinis išsijungimas.

38,35 € 59,00 € -35%
Profesionalus inhaliatorius FLAEM AirPro 3000 Plus

Galima pasirinkti MMAD dalelytės dydį ir vaisto padavimo gretį. Rankinis purškimo valdymas leidžia tausoti inhaliacijos metu naudojamus vaistus. Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės.

104,25 € 139,00 € -25%
Akumuliatorinis inhaliatorius Medel Smart

Inhaliatorius tinka naudojimui namuose ar kelionėje, nes pakrautas gali veikti 45min be elektros energijos lizdo. Inhaliatorius yra lengvas, mažas ir labai tyliai veikia.

78,32 € 89,00 € -12%
Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella

Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella boružėlės pavidalu yra puikus būdas gydyti mažiausius ligoniukus, kurie serga astma arba turi kitų viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų ligų.

80,10 € 89,00 € -10%
Inhaliatorius FLAEM Respir Air

Novatoriškas nebulizatorius RF7 Speed Plus turi du darbo režimus. Mažesnės vaisto dalelytės ir ilgesnis inhaliacijos laikas leidžia vaistui giliai prasiskverbti į apatinius kvėpavimo takus. Greitesnis režimas ir didesnės dalelytės veiksmingai gydo viršutinius kvėpavimo takus.

53,54 € 62,99 € -15%
Inhaliatorius FLAEM Ghibli Plus

Inhaliatorius Ghibli Plus gali dirbti dviem režimais. Prietaisas turi veiskmingą nebulizatorių RF6 Basic2, kuris yra testuotas institute TÜV.  Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės. 

44,63 € 52,50 € -15%
Inhaliatorius OMRON C102 TOTAL 2in1 su nosies plovykle

Inhaliatorius su nosies plovykle veiksmingam apatinių kvėpavimo takų ligų gydymui. Nosies plovyklės pagalba išvaloma nosies ertmė ir palengvinami slogos, alerginio rinito ar sinusito simptomai. 

54,88 € 68,60 € -20%

Tiesa, vaikams laringitas yra kur kas žalingesnis nei suaugusiems asmenims. Vaiko imuninė sistema yra kur kas silpnesnė, tuo pačiu organizmas ne toks kovingas. Būtent todėl labai svarbu vos tik pastebėjus pirmuosius požymius – efektyviai su liga kovoti.

Laringitas vaikui: pirmieji požymiai

Laringitą dažniausiai sukelia virusai, kur kas rečiau – bakterijos. Alerginis laringitas gali kilti dėl mikroorganizmų, kurioms vaikas yra alergiškas. Žinoma, tokiu atveju gydymas prasideda nuo priežasties atradimo ir dirgiklio pašalinimo. Tačiau alerginis laringitas pasitaiko kur kas rečiau nei įprastas, kuriuo dažniausiai serga vaikai iki 3 metų amžiaus.

Laringito refliuksas kartais maišomas su pačiu paprasčiausiu peršalimu. Tokiu atveju liga negydoma, labai dažnai ją bandoma suvaldyti paprasčiausiomis žolelėmis, tad natūralu, kad ji gana greitai virsta lėtine problema, kurios naikinimas vėliau tampa dar labiau komplikuotas ir sudėtingas.  Dažniausiai su ligos pradžia juntamas karščiavimas, kuris gali būti gana nedidelis. Taip pat ir sloga bei kosulys, kuris gali būti tiek susas, tiek skreplėtas, priklausomai nuo ligos intensyvumo. Kartu su liga pasireiškia ir balso sutrikimai, žmogus atrodo tarsi loja, kalėjimas jam tampa sudėtingu darbu. Daugelis pacientų skundžiasi, kad ne tik ryjant maistą, tačiau net ir geriant vandenį juntamas labai nemalonus skausmas, galiausiai, bendras nuovargis ir mieguistumas. Taigi, požymiai gana labai artimi gripui, tačiau geriausias išskirtinis bruožas - intensyvus gerklės skausmas ir balso stigų užkimimas.

Laringito gydymas vaikams inhaliacijomis

Inhaliatorius padeda atsikosėti ir sumažinti virusų, kurie gyvena Jūsų gerklėje, skaičių. Žinoma, kai kurie žmonės bando inhaliacijas virš karšto vandens puodo. Pirmiausia reikia nepamiršti, kad vaikas tokio tipo inhaliacijų virš puodo negebės padaryti. Taip pat kyla grėsmė, kad neatsargiai dabar galima nusiplikyti. Galiausiai,  atlikus inhaliacijas labai svarbu greitai apsivynioti kaklą šaliku. To nepadarius žmogus gali dar labiau sušalti. Štai naudodami tikrus, gydymui pritaikytus inhaliatorius, nesudursite su šiomis problemomis. Juolab, būsite tikras, kad vaistai, kuriuos jums išrašė gydytojas, saugiai pasieks problemines vietas ir visi virusai bus paprasčiausiai panaikinti. Vaistai nuo laringito vaikams turi būti išrašyti mediko arba paskirtį vaistininko. Žinoma, lėtiniam laringitui gydyti rekomenduojami aliejai, kurie turi būti naudojami proliktiškai.

Svarbiausia pasirinkti gerus inhaliatorius, kad laringitas gydymas namuose būtų sėkmingas ir greitas. Labiausiai pasaulyje pripažįstami ir daugelio žmonių labai mėgstami gamintojai, yra: OMRON, VITAMMY, MEDISANA, NOVAMA. Užsisakius internetu prekė greitai pasieks Jūsų namus, tad laringitas greitai virs tik iliuzija, kurią galėsite pamiršti. Juk kovoti verta ir tikrai galima net ir su lėtiniu laringitu.

Laringitas: natūralus gydymas

Laringitas – gydymas namuose yra veiksmingas ir tikrai galimas. Ypač tokiu atveju, jeigu Jūsų vaistinėlėje jau yra inhaliatoriai, kurie gali būti naudingi norint pašalinti virusus, kurie sukelia skausmą. Tuo pačiu reikia nepamiršti pasinaudoti  dar keliais patarimais, kurie padės greičiau pasveikti. Inhaliatorius vaikams – pirmas žingsnis. Antrasis – leiskite vaikui kuo daugiau gulėti ir ilsėtis. Lėtinio laringito gydymas užima gana daug laiko ir reikalauja daug pastangų, tačiau kuo laikas labiau kovos su liga – tuo geresnių rezultatų pavyks pasiekti.  Taip pat labai svarbu, kad vaikas gauti kuo daugiau skysčių, tačiau jie negali būti saldūs. Geriausia – arbatos. Taip pat naudingas ir mineralinis vanduo, kuris turi daug naudingų medžiagų, kurios padės vaikui greičiau atsistoti ant kojų. Tai lyg papildomi vaistai nuo laringito vaikams.

Jeigu vaikas jau valgo pats, tokiu atveju jam nerekomenduojama duoti rūkyti, raugintų arba marinuotų maisto produktų, kadangi tai gali iššaukti kosėjimą ir tuo pačiu dar labiau apsunkinti organizmo kovą. Kuo daugiau šviežio ir žalio maisto. Taip pat, pašildyto, kad gerklytė geriau jaustųsi. Suderinus skirtingus komponentus laringito gydymas vaikams nebus sudėtingas. Svarbiausia laiku pamatyti ligos požymius.