Kaip magnetiniai laukai padeda sumažinti skausmą?

Pagrindiniai magnetinių laukų poveikiai

 •   Sumažina raumenų įtampą
 •   Gerina kraujotaką
 •   Stimuliuoja imuninę sistemą
 •   Gerina ląstelių funkcijas
 •   Padeda organizmui detoksikuoti (šalinti toksinus)
 •   Gerina maisto medžiagų įsisavinimą
 •   Atstato akupunktūrinių meridianų pusiausvyrą
 •   Gerina miegą
 •   Mažina stresą
 •   Subalansuoja endokrininę sistemą
 •   Mažina uždegimus
 •   Atstato audinius


Chroniškas skausmas  yra visiškai kitoks. Kai norite nustatyti skausmo šaltinį, skausmo priežastį, susiduriate su dviem problemomis: sveikatos problemomis ir pačiu skausmu. Geriausias būdas būtų ne tik gydyti skausmą, bet ir tinkamai išvaduoti kūną nuo pagrindinio skausmo sukelėjo. Deja, pernelyg dažnai gydymas tik palengvina simptomus, užuot juos visiškai pašalinęs.

Labai mažų nervo skaidulų pagalba skausmas perduodamas mūsų odai, kraujagyslėms, raumenims ir didesniems nervams, galūnėmis juda aukštyn link didžiausių nervų – stuburo smegenų ir galvos smegenų. Kai nervų ląstelė yra sudirgusi, ją gali sujaudinti net ir stebėtinai mažas dirgiklis. Ji bus nuolat dirgli, ką mes suvoksime kaip nuolatinį skausmo signalą. Platus pojūčių asortimentas, sukurtas tų pačių nervų – pradedant nekaltu niežuliu ir baigiant intensyviu gėlimu arba deginančiu skausmu. Galu gale, nervas gali aprimti net iki sustingimo taško.

Keletas tyrimų parodė, kad magnetiniai laukai gali gerokai sumažinti nervų dirglumą ir gali padėti pažeistiems ar patinusiems nervams atsigauti, net tuo atveju, jei nervas nukentėjo išties smarkiai.

Dažnai dirbant tik su pačiu skausmo sukelėju, magnetinis laukas nesumažina skausmo. Jis gali būti naudojamas norint sumažinti patinimą, kurį gali sukelti natūralios cheminės medžiagos, kurios dirginą nervą ir gali padidinti vietos rūgštingumą. Gerindami patinusios vietos kraujotaką, magnetiniai laukai gali sumažinti cheminių medžiagų išsiskyrimą ir išvalyti pažeistą vietą. Magnetiniai laukai taip pat gali sumažinti skausmą, kurį sukelia deguonies trūkumas. Toks skausmas atsiranda dėl įtemptų raumenų ar suspaustų kraujagyslių, dėl ko taipogi suprastėja kraujotaka.

Kadangi magnetiniai laukai veikia ir akupunktūrines meridianas, jie turi didelę naudą skatinant endorfinų veiklą, bei pranešant apie kitus hormoninius pokyčius.

Visi magnetinių laukų poveikiai vykstantys audiniuose įvyksta tuo pačiu metu. Sakoma, kad kūnas atsirenka, kokių poveikių jam reikia gydymo metu. Jei kūnas sveikas ir subalansuotas, daugelis magnetinių laukų daromų poveikių bus ignoruojama. Kūnas visada nuspręs ko jam reikia, ir tai yra magnetinių laukų geriausioji pusė – jie tiesiog skatina savarankišką paties kūno priežiūrą ir gydymą. 

Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-700

Žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas: 7 nustatytos programos, 3 laisvai pasirenkamos programos ir automatinė programa.

230,30 € 329,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-1000

Aukšto dažnio ir mažo intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas sausgyslių uždegimams, flebitui, išialgijai, disko išvaržai ir funkciniam atsigavimui po traumų ar sumušimų.

160,30 € 229,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG

Žemo dažnio impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos prietaisas su ličio jonų baterija ir lanksčiu aplikatoriumi, kad terapinių seansų metu išliktumėte mobilūs ir aktyvūs dienos darbuose.

314,30 € 449,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000

2 kanalų žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas įvairioms patalogijoms gydyti, atkurti funkcinę būklę ir reabilituotis po patirtų traumų.

343,20 € 429,00 € -20%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000 PLUS

Aukšto našumo ir lengvai naudojamas impulsinių elektromagnetinių laukų prietaisas, siūlantis jau nustatytas bei laisvai vartotojo nustatomas programas, kuriose galite nustatyti terapijos trukmę, magnetinio lauko intensyvumą ir dažnį.

520,00 € 640,00 €