PEMF terapija artrozės gydyme

Sąnarių skausmai yra pirmieji artrozės simptomai.

Skausmas mažina mobilumą, sukelia jėgos bei raumenų masės sumažėjimą.

Taip prasideda visiems gerai pažįstamas užburtas ratas, kai simptomai (skausmai) riboja mobilumą, prarandamas raumenų tonusas ir dėl to pablogėja artritiniai simptomai. Šio rato egzistavimą reikia užbaigti!

Dėl to mobilumo sumažėjimo raumenys praranda dalį savo gebėjimo sugerti smūgius, o sąnariai judėjimo metu kenčia labiau.

Laipsninis situacijos blogėjimas yra neišvengiamas. Laikui bėgant dažniausiai pažeidžiami tie sąnariai, kuriems labiausiai reikia sugerti smūgius su skersaruožiais raumenimis: keliai, klubai ir stuburas ypač nukenti dėl atsiradusių suvaržymo ir skausmo.

Gydymas PEMF terapija siekia sumažinti skausmą ir sulėtinti degeneracinius procesus.

PEMF terapijos gydymo terapija mažiausiai truks 45-60 dienų, sesijų trukmė – ne mažiau kaip dvi valandos per dieną (keturios valandos per dieną, geriausiai, kad būtų padalintos į keletą programų, pvz. 2 ryte ir 2 vakare). Intensyvumas gali būti reguliuojamas tarp 30 ir 70 Gausų.

Kadangi tai lėtinis sutrikimas, naudinga gydymą kartoti 2 arba 3 kartus per metus. Tokiu būdu, šalia skausmo kontroliavimo atidedate ir degeneracinius procesus.

Geras sprendimas – derinti PEMF terapiją su fizine veikla, kuri skatintų šalia artrozės pažeistų vietų esančių raumenų stiprinimą. Trumpa, kasdienė mankšta, kuri progresyviai intensyvėja.

Dėmesio vertas indėlis į raumenų tonuso gerinimą – elektrostimuliacija. Ji leistų padidinti raumenų jėgą be perdėtos apkrovos sąnariui. Elektroterapijos taikymas, naudojant sroves, kurios gerina kraujagyslių tonusą ir mažiną skausmą, yra palankus visam reabilitacijos procesui.

Šaltinis: https://www.itechmedicaldivision.com/en/training/pemf-therapy-in-the-treatment-of-arthrosis/

Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-700

Žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas: 7 nustatytos programos, 3 laisvai pasirenkamos programos ir automatinė programa.

230,30 € 329,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-1000

Aukšto dažnio ir mažo intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas sausgyslių uždegimams, flebitui, išialgijai, disko išvaržai ir funkciniam atsigavimui po traumų ar sumušimų.

160,30 € 229,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG

Žemo dažnio impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos prietaisas su ličio jonų baterija ir lanksčiu aplikatoriumi, kad terapinių seansų metu išliktumėte mobilūs ir aktyvūs dienos darbuose.

314,30 € 449,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000

2 kanalų žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas įvairioms patalogijoms gydyti, atkurti funkcinę būklę ir reabilituotis po patirtų traumų.

343,20 € 429,00 € -20%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000 PLUS

Aukšto našumo ir lengvai naudojamas impulsinių elektromagnetinių laukų prietaisas, siūlantis jau nustatytas bei laisvai vartotojo nustatomas programas, kuriose galite nustatyti terapijos trukmę, magnetinio lauko intensyvumą ir dažnį.

520,00 € 640,00 €