PEMF terapija epikondilito gydyme

Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-700

Žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas: 7 nustatytos programos, 3 laisvai pasirenkamos programos ir automatinė programa.

217,00 € 310,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-1000

Aukšto dažnio ir mažo intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas sausgyslių uždegimams, flebitui, išialgijai, disko išvaržai ir funkciniam atsigavimui po traumų ar sumušimų.

160,30 € 229,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG

Žemo dažnio impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos prietaisas su ličio jonų baterija ir lanksčiu aplikatoriumi, kad terapinių seansų metu išliktumėte mobilūs ir aktyvūs dienos darbuose.

209,30 € 299,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000

2 kanalų žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas įvairioms patalogijoms gydyti, atkurti funkcinę būklę ir reabilituotis po patirtų traumų.

300,30 € 429,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000 PLUS

Aukšto našumo ir lengvai naudojamas impulsinių elektromagnetinių laukų prietaisas, siūlantis jau nustatytas bei laisvai vartotojo nustatomas programas, kuriose galite nustatyti terapijos trukmę, magnetinio lauko intensyvumą ir dažnį.

448,00 € 640,00 € -30%

PEMF terapija gali puikiai padėti įgyvendinant visokeriopą epikondilito terapiją ir todėl dažnai rekomenduojama.

Epikondilitas – tai uždegiminis sausgyslės procesas, kuris atsiranda plaštakos raumenyse. Kai kur tai vadinama „tenisininko alkūne“, kadangi daugiau nei pusė visų profesionalių tenisininkų susiduria su šia problema per savo sportinę karjerą. Šis sutrikimas taip pat dažnas ir kitose profesijose, kur reikia didelių viršutinių galūnių pastangų. Dauguma paprastus darbus atliekančių žmonių kenčia epikondilitą.

Epikondilitas sukelia skausmą, net kai ilsitės. Skausmas stiprėja, kada atliekate dorsalinį tiesimą, ypač tada, kai judėjimui kliudoma. Skausmas juntamas ir palpuojant epikondilį ant uždegimą patyrusios sausgyslės.

Fizioterapinis gydymas pirmiausiai reikalauja poilsio. Reabilitacija yra neįmanoma, jeigu palaikomas diagnozę sukėlęs fizinis krūvis. Labiausiai tikėtina, kad gydytojas paskirs raminamuosius ir priešuždegiminius vaistus.

Judesius galima apriboti su tvarsčiu, kuris limituoja dilbio judesius ir tamprią plaštakos ekstenciją. Įmanoma ir naudoti specialias ortopedines plokšteles, kaip matote nuotraukoje:

PEMF terapija atpalaiduoja raumenis, pagerina mikrocirkuliaciją, greitina trofizmą, malšina skausmą.

PEMF terapija, būtent dėl šių priežasčių, gali sukelti įvairių poveikių, kurie, kartu su kitomis priemonėmis pagreitins reabilitacijos procesą.

PEMF terapijos gydymo terapija mažiausiai truks 45-60 dienų, sesijų trukmė – ne mažiau kaip dvi valandos per dieną (keturios valandos per dieną, geriausiai, kad būtų padalintos į keletą programų, pvz. 2 ryte ir 2 vakare). Intensyvumas gali būti reguliuojamas tarp 30 ir 50 Gausų.

Šaltinis: 
https://www.itechmedicaldivision.com/en/training/pemf-therapy-in-the-treatment-of-epicondylitis/