Kaip magnetiniai laukai gali pagerinti mūsų sveikatą?

Pagrindinės magnetinių laukų funkcijos:

 •   • Sumažina raumenų įtampą
 •   • Gerina kraujotaką
 •   • Stimuliuoja imuninę sistemą
 •   • Gerina ląstelių funkcijas
 •   • Padeda organizmui detoksikuoti (šalinti toksinus)
 •   • Gerina maisto medžiagų įsisavinimą
 •   • Atstato akupunktūros meridianų pusiausvyrą
 •   • Gerina miegą
 •   • Mažina stresą
 •   • Subalansuoja endokrininę sistemą
 •   • Mažina uždegimus
 •   • Atstato audinius

Absoliučiai visos mūsų kūnuose egzistuojančios ląstelės turi savo gyvavimo ciklą – kai kurios keičiasi kasdien, kitos kas savaitę, dar kitos kasmet, o tam tikros ląstelės keičiasi tik kas septynerius metus. Tai labai svarbus sveikatos priežiūros niuansas, kadangi mes turime užtikrinti, kad naujos ląstelės gimtų sveikų audinių apsuptoje aplinkoje. Taip pat labai svarbu, kad senos ląstelės žūtų taip, kaip jom priklauso žūti. Tai gyvavimo ciklas, o kasdienė impulsinio magnetinio lauko terapija gali padėti išlaikyti šį ciklą sklandų.

Profilaktinė priežiūra

Atsirandančių problemų savalaikis sprendimas padeda deramai išlaikyti stabilią kūno formą. Atsiradusių problemų nepaisymas arba sukauptas stresas kaipmat išbalansuoja mūsų organizmą. Tokiu būdu mūsų sveikata po truputi vis blogėja  ir leidžia atsirasti naujoms problemoms. Organizme atsirandančios problemos turi dalyvavimo laipsnius, ko pasekoje su kiekviena trauma susiję vis skirtingi audiniai. Dalyvavimo laipsniai gali būti suskirstyti į sluoksnius arba lygius: energetinius, fiziologinius, patofiziologinius ir patologinius lygmenis.

Mes naudosime peršalimo analogiją. Kuomet pasidaro šalta, dauguma žmonių jaučiasi nejaukiai ir ligotai, net nesusimąstydami iš kur, ar kokia tai problema. Tai energetinis lygmuo. Kai dėl peršalimo prasideda gerklės skausmas, šiek tiek pakyla temperatūra ar pasireiškia sloga, infekcija persikelia į fiziologinį lygmenį. Jei infekcijai sudaromos sąlygos persikelti į kūną, ji gali sukelti bronchitą, rinitą, plaučių uždegimą ir t.t. Tai patofiziolooginis lygmuo, kuris susijęs su dauguma lėtinių problemų. Kur kas reikšmingesnė yra žala ląstelėms, sukelianti organų ir audinių nepakankamumą. Pastaroji problema susijusi su patologiniu lygmeniu.

Gydymas sutelktas į problemą, kuri yra dar tik energetinio lygmens yra kur kas svarbesnis nei atrodo, ir gali sukelti greitą atsaką. Kasdienis impulsinio magnetinio lauko terapijos naudojimas padeda kūnui išlikti stabiliam ir išspręsti problemas prieš joms progresavus į kitą ligos lygį.

Stresas

Galbūt didžiausia grėsmė, su kuria susiduriame siekdami geresnės sveikatos yra streso ir rūpesčių kupinas gyvenimas. Mūsų reakcija į stresą yra arba sveika (prisitaikanti), arba kenksminga (neprisitaikanti, netinkama). Pavyzdžiui: kai jūsų kūno temperatūra pakyla, prakaituojate. Tai sveikas atsakas į stresą. Laikui bėgant stresas tampa kaip nuo kalvos tekantis vanduo – jis turi kumuliacinį (didėjanti) poveikį. Jei ir toliau prakaituosite nepapildydami savo skysčio atsargų, prakaitavimas, kuris iš pradžių buvo sveikas atsakas į stresą, sukels jums dehidretaciją – kenksmingą poveikį.

Mūsų kūnas reaguoja į stresą įviairiais būdais. Kai streso sukelėjas esi tu pats (nesvarbu, tai gali būti piktas klientas telefonu, vėluojantis grafikas, blogos eismo sąlygos) mūsų organizmas gaminą žemo lygio „kovos“ atsaką. Šis atsakas priverčia smegenis išleisti cheminių medžiagų, kurios stimuliuotų nervų sistemą. Adrenalinas pumpuojamas į kraują kartu su papildoma cukraus ir riebalų doze raumenims. Suderinama psichikos veikla; vienų organų veikla sulėtinama, kai tuo tarpu kitų paspartinama – raumenys įtempiami, padažnėja kvėpavimas, gali pasitaikyti krūtinės arba skrandžio negalavimai. Šios reakcijos pasitaiko skirtinguose lygmenyse, priklausomai nuo streso sukėlėjo.

Ūminis ar lėtinis net ir lengvų stresorių atsiradimas negali leisti tinkamai ir visiškai atsigauti nuo šių reakcijų, ko pasekoje gali sukelti realias ir vis didėjančias sveikatos problemas. Kenkdamas kai kuriems organams, bei spartindamas kitų organų veiklos sutrikimus stresas spartina mūsų sveikatos pablogėjimą. Stresas pagreitina senėjimą, gali sukelti širdies ligas, cukraligę, artritą (sąnario uždegimas), nuovargį, pablogina įmuninę sistemą, sukelia nerimą ir depresiją, bei begalę kitų problemų. Dėl streso mus sukausto raumenų įtampa, kurios metu sumažėja kraujo tiekimas į audinius. Jei ši reakcija užsitesia, tai gali sukelti fibromialgiją arba chroniško nuovargio sindromą. Tikėtina, kad stresas yra atsakingas už beveik 70% visų problemų, kurias įžvelgia šiandienos gydytojai. 

Moksliniai tyrimai parodė, kad kasdienis impulsinio magnetinio lauko terapijos naudojimas gali pakeisti streso atsaką, tiesiogiai veikdamas nervų sistemą, liaukas, ląsteles, audinius ir organus. Dirgindama pogumburį ir padidindama adrenalino kiekį šlapimo išskyrose, impulsinio magnetinio lauko terapija slopina simpatinės nervų sistemos antinksčių aktyvumą, užkirsdama kelią organizmo gebėjimui atsispirti stresui. Su tolesniu magnetinės terapijos naudojimu, taip pat mažėja nervų sistemos jautrumas, bei ištaisomos stresą pasitinkančios emocinės reakcijos. Ilgalaikis impulsinio magnetinio lauko terapijos naudojimas padeda organizmui atstatyti audinius, kurie linkę būti aktyvūs lėtinio ar ūmaus streso metu, o laikui bėgant jie vis mažiau ir mažiau reaguoja į stresą.

Dėl streso taip pat labai greitai ir pastebimai sumažėja baltųjų kraujo ląstelių skaičius, ko pasekoje susilpnėja įmuninė sistema. Įmuninės sistemos susilpnėjimą taip pat gali sukelti kelionėse ar kur nors kitur sukelta miego stoka. Impulsinio magnetinio lauko terapija stiprindama kai kurias imunines funkcijas taipogi padidina užsikrėtimo atsparumą.

Atsigavimas po streso reakcijų trunka keleta valandų, o kartais net ir dienų. Nuo kumuliacinio streso poveikio, kasdienė rutina sumažina fiziologinį atsaką ir atremia ilgalaikę žalą. O juk mes visi norime neutralizuoti kasdienio streso poveikį prieš jam pavirstant matoma liga.


Senėjimas

Be streso, natūralus senėjimo procesas taip pat turi įtakos mūsų sveikatai. Nors senėjimas yra natūralus reiškinys visoms kūno sistemoms, šį procesą paspartina betkokio pobūdžio negalavimai: nuo kasdienio streso, iki baisaus gripo. Senėjimą taip pat pagreitina įvairių medikamentų vartojimas, prasta mityba, mankštos trūkumas, aplinkos toksinai ir t.t. Šie dalykai gali pasisavinti mūsų gyvybingumą, paspartinti senėjimą ir padidinti įvairių problemų atsiradimo riziką.

Kadangi mūsų gyvenimo trukmė ilgėja, didėja susirūpinimas dėl gyvenimo kokybės, juk galima tikėtis ilgesnio ir pilnavertiškesnio gyvenimo. Žmonės mėgina susidoroti su sveikatos problemomis šiais dviem būdais: atsikratyti blogų įpročių, arba atkakliai tobulinti dvasinę būseną. Senėjimas yra susijęs su kur kas rimtesniai dalykais nei širdies ligomis ar vėžiu – žmonėms rūpi rūpinimasis savimi, puiki savijauta ir išvaizda, bei aktyvaus gyvenimo būdo išlaikymas.  Jie ypač nori džiaugtis ir rūpintis savo vaikais ir anūkais.

Sveikatos problemos susijusios su senėjimu yra labai abstraktus reiškinys, apimantis kognityvines funkcijas, širdies ir kraujagyslių ligas, energingumo sumažėjimą, opų pagausėjimus ir pavargusius sąnarius, taipogi pablogėjusį regėjimą, aukštą kraujo spaudimą ir t.t. 

Kasdienis impulsinio magnetinio lauko terapijos naudojimas turi daugybę privalumų, iš kurių daugelis yra prevencinio pobūdžio. Įvairūs sutrikimai organizmo sistemoje, kas būdinga prasidėjus senėjimo procesui, gali sukelti problemų su ląstelių komunikavimu ir ląstelių metabolizmu. Su magnetinio lauko terapijos pagalba sutrikimai panaikinami, o kasdienio terapijos naudojimo metu – prižiūrimi. Magnetinio lauko terapija skatina organizmo ATP gamyba (kas aprūpina ląsteles energija), bei aktyvuoja ląstelių antioksidacinę gynybą visame kūne.

Be to, magnetinio lauko terapija padeda atkurti neurotransmiterius, ląstelių tarpusavio komunikaciją, bei įvairias smegenų funkcijas. Tai taipogi padidina kraujo deguonies lygį ir pagerina kraujotaką. Tęsiant gydymą, impulsinio magnetinio lauko terapija gali sureguliuoti cukraus kiekį kraujyje, kraujospūdį ir cholesterolio lygi. Magnetiniai laukai mažina skausmus ir uždegimus, ligos, kaip kad artritas yra geriau kontroliuojamos. Kuomet sustiprėja ląstelių energija, įmuninė sistema žymiai pagerėja. 


Elektrosmogas

Kitas kasdienio magnetinio lauko terapijos naudojimo privalumas tai jos gebėjimas apsaugoti mūsų organizmus nuo elektrosmogo. Tai kenksmingi dažniai – atsirandantys iš tokių daiktų, kaip kad mobiliųjų telefonų, mikrobangų krosnelių, elektros energijos tiekimo linijų, plaukų džiovintuvų ir belaidžio ryšio (wifi) signalų – tai klastinga ir neišvengiama, tai daro didžiulį poveikį mūsų organizmams, tai siurbia mūsų energiją ir kelia stresą. Beveik neįmanoma išvengti šių dažnių. Jie yra visur aplink mus, jie supa mus visada, kiekvieną dieną.

Kadangi mes negalime pasislėpti nuo elektrosmogo, mes turime kažką daryti, kad išlaikytume pusiausvyrą. Impulsinio magnetinio lauko terapija gali stimuliuoti organizmą taip, kad šis išlaikytų sveiką dažnį, darydamas organizmą atsparų elektrosmogo poveikiui.

Sveikatos priežiūra magnetinės terapijos dėka yra daug lengvesnė ir paprastesnė. Kasdienis terapijos naudojimas nereikalauja didelių pastangų ir neatima daug laiko. Disbalansas gali būti nesunkiai pertvarkomas prieš jam įsitvirtinant mūsų organizme. Gamta turi tendencija smogti mums, kuomet mes nusilpę. Impulsinio magnetinio lauko terapija gali mums padėti šito išvengti. 

Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-700

Žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas: 7 nustatytos programos, 3 laisvai pasirenkamos programos ir automatinė programa.

230,30 € 329,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-1000

Aukšto dažnio ir mažo intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas sausgyslių uždegimams, flebitui, išialgijai, disko išvaržai ir funkciniam atsigavimui po traumų ar sumušimų.

160,30 € 229,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG

Žemo dažnio impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos prietaisas su ličio jonų baterija ir lanksčiu aplikatoriumi, kad terapinių seansų metu išliktumėte mobilūs ir aktyvūs dienos darbuose.

314,30 € 449,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000

2 kanalų žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas įvairioms patalogijoms gydyti, atkurti funkcinę būklę ir reabilituotis po patirtų traumų.

343,20 € 429,00 € -20%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000 PLUS

Aukšto našumo ir lengvai naudojamas impulsinių elektromagnetinių laukų prietaisas, siūlantis jau nustatytas bei laisvai vartotojo nustatomas programas, kuriose galite nustatyti terapijos trukmę, magnetinio lauko intensyvumą ir dažnį.

520,00 € 640,00 €