Geriausias nosies aspiratorius: techninių savybių apžvalga

Elektrinis nosies aspiratorius kūdikiui Novama Pingo

Elektrinis nosies aspiratorius kūdikiui Novama Pingo pritaikytas kūdikio nosies gleivėms surinkti. Tai veiksminga ir lengvo naudojimo priemonė. Aspiratorius pašalina gleives iš nosies ir atlaisvina kvėpavimo takus.

24,75 € 33,00 € -25%
Nosies irigatorius FLAEM Rhino Clear Sprint

Nosies irigatorius FLAEM Rhino Clear Sprint išvalo sinusus, nosies kamščius, nuosėdas, bei sudrėkina sausas nosies membranas. Skirtas vaikų ir suagusiujų nosies ertmės higienos palaikymui.

49,60 € 62,00 € -20%
Antgaliai sinusams plauti SoWash burnos irigatoriams

Sinusų plovimo antgaliai 2vnt.. Tinkami naudoti su SoWash burnos irigatoriais.

9,90 €
Nosies irigatorius FLAEM Rhino Clear Mobile

Nosies irigatorius FLAEM Rhino Clear Mobile išvalo sinusus, nosies kamščius, nuosėdas, bei sudrėkina sausas nosies membranas. Skirtas vaikų ir suagusiujų nosies ertmės higienos palaikymui.

84,15 € 99,00 € -15%
Rankinis nosies gleivių aspiratorius FLAEM Baby Nasal

Prietaisu naudotis labai paprasta. Nereikia siurbti gleivių kūdikiui traukiant savo burna. Speciali atsiurbimo sistema nesukuria spaudimo, todėl yra saugi kūdikiams.

11,82 € 13,90 € -15%
Nosies gleivių aspiratorius VITAMMY Colibri

Lengvas nosies aspiratorius. Nereikia naudoti jokių vienkartinių priedų. Tinka 0-12 metų vaikams. Komplekte yra du skirtingi siurbimo antgaliai.

22,43 € 29,90 € -25%
Nosies aspiratorius CHICCO PhysioClean

Leidžia išvalyti susikaupusį nosies sekretą patogiai ir švelniai. Ergonomiškas dizainas ir minkštas natgalis pritaikyti jautriai mažylio nosytei. Vienkartiniai filtrai užtikrina higieną.

6,75 € 9,00 € -25%
Vienkartiniai filtrai nosies aspiratoriui CHICCO PhysioClean

Vienkartiniai filtrai (antgaliai) nosies aspiratoriui CHICCO PhysioClean, 10vnt.

4,93 € 5,80 € -15%
Nosies gleivių aspiratorius BRAUN BNA 100

Nosies aspiratorius kūdikiui ir vaikui BRAUN BNA100 pritaikytas nosies gleivėms surinkti. Aspiratorius pašalina gleives iš nosies ir atlaisvina kvėpavimo takus. 2 skirtingi antgaliai. 2 siurbimo intensyvumo lygiai.

31,92 € 39,90 € -20%
Nosies aspiratorius kūdikiui NOVAMA White K

Elektrinis nosies aspiratorius kūdikiui Novama White K pritaikytas kūdikio nosies gleivėms surinkti. Tai veiksminga ir lengvo naudojimo priemonė. Aspiratorius pašalina gleives iš nosies ir atlaisvina kvėpavimo takus.

23,92 € 29,90 € -20%
Nosies aspiratorius su pašvietimu Novama Pingo Spark Blue

Naujos kartos nosies aspiratorius, tinkamas naudoti nuo vaiko pirmųjų gyvenimo dienų ir tinka net mokyklinio amžiaus vaikams. Įmontuotas pašvietimas, kad aspiratorių būtų lengva naudoti net naktį. Tylus veikimas. Gleivių persipylimo apsauga.

32,90 €
Nosies aspiratorius su pašvietimu Novama Pingo Spark Lime Green

Naujos kartos nosies aspiratorius, tinkamas naudoti nuo vaiko pirmųjų gyvenimo dienų ir tinka net mokyklinio amžiaus vaikams. Įmontuotas pašvietimas, kad aspiratorių būtų lengva naudoti net naktį. Tylus veikimas. Gleivių persipylimo apsauga.

32,90 €
Nosies aspiratorius su pašvietimu Novama Pingo Spark Pastel Pink

Naujos kartos nosies aspiratorius, tinkamas naudoti nuo vaiko pirmųjų gyvenimo dienų ir tinka net mokyklinio amžiaus vaikams. Įmontuotas pašvietimas, kad aspiratorių būtų lengva naudoti net naktį. Tylus veikimas. Gleivių persipylimo apsauga.

32,90 €
Nosies aspiratorius bus nepamainomas, kai užklumpa sloga, vargina apsunkintas kvėpavimas, užsikimšusi nosis. Ypač prietaiso privalumai pelnys simpatijas, jei negalavimai kamuoja kūdikį, kuris dar pats nemoka išpūsti nosytės. Tokiu atveju nosies aspiratorius bus nepamainomas pagalbininkas! O kaip apsispręsti, koks geriausias nosies aspiratorius, kai jų pasirinkimas nemažas? Tam verta žinoti kai kurias prietaiso charakteristikas, kad galėtumėte nuspręsti, koks geriausias būtent jums.

Elektrinis ar mechaninis

Šioje dvikovoje neabejotinai laimi elektrinis. Jį naudosite daug paprasčiau, patogiai ir jis labai greitai bei efektyviai išvalys nosį, nekeldamas jokio diskomforto. Vaikams, ypač mažyliams, nosies valymas mechaniniu aspiratoriumi gana nemalonus, kelia daug streso, o naudojant elektrinį šių nemalonių pojūčių paprastai išvengiama.

Įsiurbimo galingumas

Nuo šio parametro priklauso prietaiso efektyvumas, tad prioritetą teikite aspiratoriams, turintiems didesnę įsiurbimo galią. Šis parametras svarbus visada, o ypač kai siurbiamos tirštos gleivės – jų siurbimui reikia daugiau galios, nei siurbiant skystos konsistencijos gleives.

Triukšmingumas

Kai kurie atsiliepimai rodo, kad elektriniai aspiratoriai gali veikti kiek garsiau, tačiau vaikams tai nekelia diskomforto. Be to, šie prietaisai labai greitai padeda pasiekti rezultatą, taigi net ir garsiau veikiantys neįgrįsta.

Antgalių skaičius

Puiku, jei nosies aspiratorius komplektacijoje turi bent porą skirtingų antgalių, kadangi tirštoms ir skystoms gleivėms efektyvesni bus skirtingi antgaliai.

Maitinimo šaltinis

Rasite nemažai elektrinių nosies aspiratorių, kuriems reikia keičiamų baterijų. Tai bene patogiausias sprendimas, kadangi tokį maitinimo šaltinį turinčiu aspiratoriumi galėsite naudotis bet kur ir bet kada, net kur nėra elektros lizdo, pavyzdžiui, ilsėdamiesi gamtose, vaikučiui miegant gryname ore, vaikštant parke ar pan. Toks prietaisas bus labai patogus ir keliaujant su mažyliu.

Skirtingi greičiai

Puiku, jei nosies aspiratorius turės daugiau kaip vieną greičio pasirinkimą. Tai suteiks daugiau galimybių naudotojui pasirinkti tokį greitį, koks bus tinkamiausias atitinkamu momentu.

Apšvietimas

Daugeliui tai gali pasirodyti nelabai svarbus aspektas, bet įmontuotas apšvietimas bus labai didelis privalumas, kai nosytę vaikui reikia valyti naktį. Švieselė nepažadins, neerzins mažylio, be to, nereikės degti šviestuvo kambaryje.

Valymas

Įvertinkite, ar prietaisą lengva išrinkti, kad būtų išvalytas. Nosies aspiratorių būtina valyti po kiekvieno jo naudojimo, tad didelis privalumas, jei valymas bus patogus ir užims kuo mažiau jūsų laiko.

Papildomi privalumai

Šiame kontekste įvertinkite papildomus prietaiso privalumus, kurie skirti sudominti mažylį, kad labiau nukreiptumėte jo dėmesį nuo prietaiso veikimo, pačios procedūros, kad aspiratorius nekeltų baimės, o daugiau žadintų smalsumą, susižavėjimą. Pavyzdžiui, labai geras variantas – melodijos, kurios tikrai kuriam laikui sudomins vaikutį.

Taigi rinkdamiesi, koks geriausias nosies aspiratorius jums, atsižvelkite į minėtus kriterijus ir palyginkite juos su individualiais poreikiais.