Magnetinė terapija lūžių gydyme

Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-700

Žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas: 7 nustatytos programos, 3 laisvai pasirenkamos programos ir automatinė programa.

230,30 € 329,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-1000

Aukšto dažnio ir mažo intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas sausgyslių uždegimams, flebitui, išialgijai, disko išvaržai ir funkciniam atsigavimui po traumų ar sumušimų.

160,30 € 229,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG

Žemo dažnio impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos prietaisas su ličio jonų baterija ir lanksčiu aplikatoriumi, kad terapinių seansų metu išliktumėte mobilūs ir aktyvūs dienos darbuose.

314,30 € 449,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000

2 kanalų žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas įvairioms patalogijoms gydyti, atkurti funkcinę būklę ir reabilituotis po patirtų traumų.

343,20 € 429,00 € -20%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000 PLUS

Aukšto našumo ir lengvai naudojamas impulsinių elektromagnetinių laukų prietaisas, siūlantis jau nustatytas bei laisvai vartotojo nustatomas programas, kuriose galite nustatyti terapijos trukmę, magnetinio lauko intensyvumą ir dažnį.

520,00 € 640,00 €

Apsupant tam tikrą kūno dalį magnetiniu lauku, sukeliama joninė ir molekulinė reakcija, spartinanti kūne tam tikrus cheminius procesus. Šių procesų metu kūne vyksta įvairios reakcijos, pradedant ląstelėmis, baigiant visu organizmu.

Magnetinis laukas prasiskverbia po odos paviršiumi ir pasiekia kaulą. Pjezoelektrinis efektas bei mikrosrovių susidarymas kūno audiniuose stimuliuoja kaulines ląsteles (osteoblastus) ir taip atstatinėja kaulinį audinį.

Reabilitacinis magnetinės terapijos poveikis šiandien yra plačiai atpažįstamas.

Ši terapija rekomenduojama dėl įvairių priežasčių: 

- Beveik nėra šalutinių poveikių, susijusių su magnetine terapija;
- Tai vienas iš elektroterapijos metodų, galinčių įsiskverbti į reikiamą gylį ir pasiekti veiksmingų gydymo rezultatų;
- Aukšto ir žemo dažnio bangų prietaisai yra prieinami ir nesunkiai naudojami. Jie galingi, tačiau nedidelio svorio, tad yra idealus sprendimas, norint taikyti gydymą namuose.
- Po 15-20 terapijos sesijų yra pastebimi objektyvūs kaulų tankėjimo rezultatai, o sumažėjusį skausmą ir uždegimą pajusite vos po kelių magnetinės terapijos sesijų.