Druskų inhaliatoriai


Druskos inhaliatorius – puiki gydomoji ir terapinė priemonė, kuri skirta ne tik tiems, kurie serga astma, tačiau ir besiskundžiantiems peršalimo simptomais, kiekvienais metais užpuolančia šienlige, turint įvairiausių plaučių ligų bei kitomis kvėpavimo problemomis. Saltair ultragarsiniai druskos difuzoriai–inhaliatoriai į kvėpimo takus perduoda natūralius druskos kristalus, kurie išvalo kvėpavimo takus, nuramina juos, leidžia paprasčiau kvėpuoti bei atsikosėti.

Jeigu skundžiatės lėtinėmis problemomis – rekomenduojame įrenginį naudoti reguliariai. Kiekvieną dieną bent po 10 minučių naudojamas druskos inhaliatorius ne tik sumažins dirginimą, tačiau ir ženkliai prisidės prie nemalonių simptomų visiško išnykimo, efektingo ligos gydymo. Dėl naudojimo būtina pasitarti su gydytoju.

Druskų inhaliatorius pasižymi šiomis techninėmis savybėmis:
1. Jo naudojimas yra labai paprastas, tad puikiai tinka ir vaikams. Priežiūra labai paprasta, nereikalauja daug laiko ar specialių valymo priemonių.
2. Inhaliatoriaus užteks ilga laiko tarpui. Pasibaigus druskai arba jeigu ji uždžiuvo – galima įsigyti naujos ir inhaliatorius vėl bus funkcionalus ir naudojamas.
3. Druskos inhaliatorius yra universalus, tad jį gali naudoti visa šeima.
4. Neturi jokių pavojingų medžiagų, tad jį gali naudoti ir alergiški žmonės. Taip pat jis nesukelia jokių šalutinių poveikių, kaip mieguistumas arba koncentracijos nebūvimas. Tai 100 proc. saugus ir bet kuriuo paros metu naudojamas terapinis prietaisas.
5. Tai natūralu ir ekologiška terapija, kuri išsprendžia įvairias kvėpavimo problemas.
6. Kaina yra nedidelė, o panaudojimo galimybės – plačios. Akcija leis sutaupyti, tad pirkite internetu.

Biomed.lt parduodami inhaliatoriai atitinka aukščiausius standartus. Atsiliepimai prekių puslapiuose yra palikti klientų, kurie jau naudojasi inhaliatoriais.

Druska – būtinas elementas skirtas garantuoti tinkamą žmogaus organizmo funkcionavimą. Žinoma, šiuo metu druskų pasirinkimas yra labai įvairus: Himalajų, nerafinuota, natūrali, turinti mikroelementų ir be jų... Svarbiausia, kad skirtingomis priemonėmis druskos yra įsisavinamos skirtingai, tad druskų inhaliatorius yra efektyvus ir greitas būdas pagerinti gyvenimo kokybę.