Inhaliatorius vaikui nuo kosulio

Kosulys dažnai kankina ne tik peršalus. Įvairūs aplinkos dirgikliai kosulį gali padaryti lėtine problema, kurios gydymui reikia specializuotos įrangos ir vaistų. Vaiko kosulys turi būti gydomas, kadangi ilgainiui gali kilti įvairios kvėpavimo takų problemos, kitos komplikacijos. Kai vaikas kosti – būtina simptomus lengvinti. Ir geriausiai tam padeda inhaliatorius vaikui, kurio viduje turi būti naudojami gydytojo išrašyti vaistai.

Vaiko kosulys: kaip gydyti?

Vaiko kosulys yra labai įvairus ir priklausomai nuo simptomų reikia ieškoti gydymo būdų.
1. Vaikas kosėja kai miega. Arba kai vaikas kosti naktimis.
2. Vaikas kosti, bet nėra temperatūros.
3. Vaikas kosti iki vėmimo.
4. Kai vaikas sausai kosti.
5. Vaiko kosulys kaip lojimas.
6. Ir daug kitų įvairių kosėjimo būdų bei pobūdžių.

Kai vaikas kosti – tai dirgina ne tik jo burnos ertmę, tačiau ir visą kvėpavimo sistemą. Vaiko kosulys gali būti kiek lengvesnis jeigu pasinaudosite keliais žemiau išskirtais patarimais.

INHALIATORIUS VAIKUI nuo kosulio reikalingas ne tik sergant lėtinėmis ligomis, tačiau ir apsikrėtus peršalimu. Jei vaikas koso naktį – tai trukdo užmigti. Naudojant inhaliatorių galima sumažinti nemalonius kosulio sukeltus dirginimus bei padėti vaikui ramiai miegoti. Inhaliatorius vaikui turėtų būti naudojamas su vaistukais. Kokie geriausi patarti gali gydytojas. Kad vaikui inhaliacijos procedūra būtų malonesnė, įdomesnė ir žaismingesnė galima naudoti vaikiškus inhaliatorius. Štai keli pavyzdžiai:
MEDUS. Vaiko kosulys bus kiek lengvesnis jeigu duosite jam medaus su šilta arbata. Medus padeda valyti kvėpavimo takus, taigi taip atsikosėjimas tampa lengvesnis. Pirmiausia rekomenduojamas inhaliatorius vaikams nuo kosulio, o paskui truputį medaus, kad nuramintų sudirgintą organizmą.
DRUSKOS VONIOS. Kai vaikas kosėja labai padeda druskos vonios. Galima mirkti ne visam, tačiau pamirkyti kojas. Jei vaikas koso labai stipriai – žiūrėkite, kad iš vonelės kojos būtų apgaubiamos rankšluosčiu, apmaunamos storos kojinės.
OBUOLIŲ ACTAS. Kai vaikas kosėja iki vėmimo – būtina pasirūpinti lengvesniu atsikosėjimu, palengvinti simptomus. Tam būtinas inhaliatorius vaikams nuo kosulio. O prie krūtinės rekomenduojame laikyti šiltą rankšluostį, kuris yra suvilgytas obuolių acte. Tai sumažins dirginimą.
Kad ir kokio pobūdžio kosulys kankintų vaiką – svarbu kreiptis į gydytoja, kad jis apžiūrėtų ir įvertintų, kad sukelia kosulį ir kokios priemonės padės ne tik sumažinti simptomus, tačiau ir pagyti.
Rekomenduojame
Inhaliatorius Medisana IN 500

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 500 skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

34,60 € 49,43 € -30%
Inhaliatorius Medisana IN 550 PRO

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 550 PRO skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

46,97 € 67,10 € -30%
Rekomenduojame
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C801 KD

Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C801 KD - inovatyvus prietaisas, pritaikytas varginančiam kosuliui, sinusitui, bronchinei astmai, laringitui bei kitų kvėpavimo ligų profilaktikai ir gydymui. Aparatą galima pripildyti tiek vaistų tirpalu, tiek negazuotu mineraliniu vandeniu.

52,36 € 68,90 € -24%
Rekomenduojame
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ C28Plus

Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ C28Plus - novatoriškas prietaisas, skirtas pediatrinės astmos, faringito, laringito, įvairių bronchinių susirgimų ir kitų kvėpavimo takų ligų gydymui.

56,40 € 70,50 € -20%
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ Pro (NE-C900)

Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ Pro (NE-C900) - apatinių kvėpavimo takų ir plaučių susirgimų gydymui skirtas prietaisas. Stipraus kompresoriaus dėka apatinių kvėpavimo takų procedūros atliekamos itin tiksliai ir greitai, o vaistai iš inhaliatoriaus gali būti išpurškiami 7L/ min greičiu.

94,01 € 119,00 € -21%
Inhaliatorius A70

Skirtas naudotis kvėpavimo ligų, kaip bronchinės astmos, laringito, faringito, bronchito ir kitų virusinių infekcijų profilaktikai ir gydymui.

40,54 € 50,68 € -20%
Inhaliatorius AND UN-011

Inhaliatorius AND UN-011 - kvėpavimo ligų gydymui bei profilaktikai tinkamas prietaisas, užtikrinantis efektyvę visų kvėpavimo takų aerozolinę terapiją. Su inhaliatoriumi galima naudoti  įvairius gydytojo paskirtus medikamentus.

70,96 €
Inhaliatorius Beurer IH21

Beurer inhaliatoriaus veikimas yra pagrįstas suspausto oro technologija. Skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų, peršalimo, astmos bei kitų kvėpavimo ligų gydymui.

47,83 €
Rekomenduojame
Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E

Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 su dviem keičiamomis inhaliacijos galvutėmis padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.

65,99 € 87,99 € -25%
Rekomenduojame
Inhaliatorius Vitammy Aura

Inhaliatorius rekomenduojamas naudoti norint palengvinti tokius negalavimus kaip: kosulys, sloga, bronchitas, peršalimas, plaučių uždegimas.

36,75 € 49,00 € -25%
Inhaliatorius Novama Nebulino

Inhaliatorių paprasta naudoti, jis tiks visiems šeimos nariams. Padeda kovoti su tokiomis ligomis, kaip bronchitas, plaučių uždegimas, kosulys, peršalimas, sloga, astma.

39,20 € 49,00 € -20%
Inhaliatorius Medel Family EVO

Kompresinis inhaliatorius Medel Family EVO rekomenduojamas asmenims, sergantiems viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jo veiksmingumas taip pat padės po plaučių uždegimo ar bronchito.

39,99 € 49,99 € -20%
Salitair druskų pypkė - inhaliatorius

Druskos pypkė skatina natūralius savarankiško organizmo išsivalymo procesus, padedant atsikratyti nešvarumų kvėpavimo sistemoje ir palengvinti sudirginimus, sukeltus alergijos ir infekcijų.

19,50 € 30,00 € -35%
Inhaliatorius Homed JLN-2300AIR

Inhaliatorius skirtas viršutinių ir apatinių kviepavimo takų terapijai tiek vaikams, tiek suaugusiems. Saugus ir efektyvus procedūrų atlikimas namuose.

39,00 €
Profesionalus inhaliatorius FLAEM AirPro 3000 Plus

Galima pasirinkti MMAD dalelytės dydį ir vaisto padavimo gretį. Rankinis purškimo valdymas leidžia tausoti inhaliacijos metu naudojamus vaistus. Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės.

125,10 € 139,00 € -10%
Akumuliatorinis inhaliatorius Medel Smart

Inhaliatorius tinka naudojimui namuose ar kelionėje, nes pakrautas gali veikti 45min be elektros energijos lizdo. Inhaliatorius yra lengvas, mažas ir labai tyliai veikia.

80,10 € 89,00 € -10%
Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella

Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella boružėlės pavidalu yra puikus būdas gydyti mažiausius ligoniukus, kurie serga astma arba turi kitų viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų ligų.

79,00 €
Inhaliatorius FLAEM Respir Air

Novatoriškas nebulizatorius RF7 Speed Plus turi du darbo režimus. Mažesnės vaisto dalelytės ir ilgesnis inhaliacijos laikas leidžia vaistui giliai prasiskverbti į apatinius kvėpavimo takus. Greitesnis režimas ir didesnės dalelytės veiksmingai gydo viršutinius kvėpavimo takus.

62,99 €
Inhaliatorius vaikams FLAEM Ghibli Plus KID

Šis inhaliatorius buvo sukurtas specialiai vaikams. Prietaisas turi žaismingą antgalį, kurio dėka vaikui inhaliacijos procesas bus malonesnis. Ghibli Plus gali dirbti dviem režimais. 

49,50 €
Inhaliatorius FLAEM Ghibli Plus

Inhaliatorius Ghibli Plus gali dirbti dviem režimais. Prietaisas turi veiskmingą nebulizatorių RF6 Basic2, kuris yra testuotas institute TÜV.  Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės. 

46,50 €
Inhaliatorius OMRON C102 TOTAL 2in1 su nosies plovykle

Inhaliatorius su nosies plovykle veiksmingam apatinių kvėpavimo takų ligų gydymui. Nosies plovyklės pagalba išvaloma nosies ertmė ir palengvinami slogos, alerginio rinito ar sinusito simptomai. 

50,46 € 66,40 € -24%