Reduced price! Oro drėkintuvas Vicks Mini CoolMist

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Oro drėkintuvas Vicks Mini CoolMist

Garantija: 24mėn.
Aptarnaujamas plotas - 15m2. Puikiai tinka vaikų kambariui, ypač tylus. 1,8L vandens talpa užtikrina veikimą iki 8 valandų. Tinka naudoti su Vicks VapoPad kvapiaisiais padukais.

Detalus aprašymas

More details

VICKS
52,90 €
Kaina:44,97 €
-15%
Išparduota


Oro drėkintuvas Vicks Mini CoolMist


Oro drėkintuvas Vicks Mini CoolMist gali padėti Jums ir Jūsų šeimai likti sveikais šaltuoju metų laiku.
- Prevencija: žiemą oras Jūsų namuose gali tapti itin sausu dėl šildymo ir šalto oro lauke. Tai gali sukelti gerklės ir nosies ertmių sudirginimą, todėl padidina susirgimo riziką. Drėkintuvas drėkina orą, kuriuo Jūs kvėpuojate, ir padeda kovoti su peršalimu.
- Palengvina kosulį ir atkemša nosį: drėkintuvas gali padėti sušvelninti kosulį ir atkemšti užgulusią nosį, o tai leidžia Jums ramiai miegoti ir greičiau pasveikti.
- Mažina virusų gyvybingumą: išlaikant 40-60 procentų drėgmės lygį, gali sumažėti virusų gyvybingumas. Tai reiškia, kad jie turi mažiau galimybių daugintis ir apkrėsti kitus šeimos narius.
  
Mažas, bet atnešantis didelius pokyčius
Kompaktišką oro drėkintuvą Vicks Mini CoolMist lengva pritaikyti bet kurioje patalpoje. Jis suteiks pakankamą drėkinimo lygį ir Jūs greit pajusite jo teikiamą naudą. Puikiai tinka vaikų kambariui.

Saugus ir tylus
Ultragarso technologija skleidžia į orą šaltą dulksną, todėl nėra jokio nudegimo pavojaus. Prietaisą saugu naudoti. Itin tylus darbas netrikdo miego.

Didelė talpa ir reguliuojama dulksna
1,8L talpa užtikrina 8 valandų veikimą, todėl prietaisas gali veikti visą naktį, be porekio papildyti talpą. Galite nustatyti dulksnos stiprumą, kad gautumėte drėgmės kiekį, kurio Jums reikia, priklausomai nuo kambario dydžio ir oro sausumo. Šis produktas yra rekomenduojamas patalpoms iki 15m2.

Oro drėkintuvas suderinamas su Vicks VapoPad kvapiaisiais padukais prisotintais eterinių aliejų. Tiesiog įdėkite vieną paduką, kad kambarys prisipildytų aromatiniais garais, kurie padės Jums lengviau kvėpuoti.

Specifikacija:
- Aptarnaujamas plotas: 15m2
- Vandens talpa: 1,8L
- Veikimo laikas: 8 valandos
- Vandens sunaudojimas per parą: 3,7L
- Garsumas: 35dB
- Įtampa: 220-240V
- Matmenys: 23,6 x 16,7 x 25,7 cm

Kaip naudoti Vicks Mini CoolMist oro drėkintuvą (anglų k.):

Atsiliepimai apie prekę
Vicks mini coolmist drėkintuvas
 - Puikus drėkintuvas.
Mini coolmist
 - Drėkintuvas veikia puikiai. Pirkiniu labai patenkinta.
Ačiū
 - Puiku. Rekomenduoju