Reduced price! Žastinis kraujospūdžio matuoklis Rossmax X9 PARR PRO

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Žastinis kraujospūdžio matuoklis Rossmax X9 PARR PRO

Garantija: 60mėn.
Pilnai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis, kuris turi pulso aritmijos nustatymą (PARR), prieširdžių virpėjimo nustatymą bei kitas funkcijas. Taip pat, šis matuoklis turi tachikardijos (TACH) bei bradikardijos (BRAD) indikatorius.

Detalus aprašymas

More details

ROSSMAX
182,00 €
Kaina:145,60 €
-20%

Pristatysime
liepos 24d. - 25d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Nemokamai
Pristatymas į namus
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:

RM_Logo_wo_Slogan.jpg


Žastinis kraujospūdžio kraujospūdžio matuoklis Rossmax X9 PARR PRO

Žastinis kraujospūdžio matuoklis Rossmax X9 PARR PRO yra itin tikslus bei patogus naudoti - matavimai atliekami vieno mygtuko paspaudimu. Matuoklis yra kompaktiškas, todėl visada galite turėti jį su savimi namie, darbe, automobilyje ar kelionėje. Rossmax X9 PARR PRO žastinis kraujospūdžio matuoklis yra pilnai automatinis, turi judesio nustatymo technologiją, tinkamo manžetės uždėjimo technologiją, pulso aritmijos nustatymą (PARR), prieširdžių virpėjimo nustatymą bei kitas funkcijas. Taip pat, šis matuoklis turi tachikardijos (TACH) bei bradikardijos (BRAD) indikatorius.Žastinio kraujospūdžio matuoklio Rossmax X9 PARR PRO savybės:

- Profesionalus kraujospūdžio matuoklis;
- Trijų dydžių manžetės (S 16-26cm, M 24-36cm, L 43-46cm);
- Galimas ir automatinis, ir mechaninis matavimas;
- Pulso aritmijos nustatymas (PARR)*;
- Prieširdžių virpėjimo nustatymas (AFib)*;
- Priešlaikinio susitraukimo nustatymas (PC)*;
- Tachikardijos (TACH) indikatorius;
- Bradikardijos (BRAD) indikatorius;
- Tinkamo manžetės uždėjimo* technologija;
- Judesio nustatymo* technologija;
- Hipertenzijos rizikos nustatymas;
- 90 atminčių su data ir laiku;
- Didelis LCD ekranas 99x115 mm;
- Veikia nuo elementų arba iš elektros tinklo;
- Patvirtintas Europos hipertenzijos draugijos (ESH) bei Britų hipertenzijos draugijos (BHS);
- 5 metų garantija. 


PARR TECHNOLOGIJA

Dėka ankstyvojo prieširdžių virpėjimo, ankstyvo susitraukimo, trachikardijos ir bradikardijos nustatymo išvenkite širdies ir kraujagyslių ligų ir insulto rizikos. Širdies sutrikimai reikalauja medicininio dėmesio, todėl ankstyva diagnozė yra pirmaeilės svarbos. PARR technologija nustato aritmiją reguliarių kraujo spaudimo tikrinimų metu be papildomų naudotojo įgūdžių, naudotojo įsikišimo ir matavimų ilgumo.


PARR
– Unikali pulso aritmijos technologija. 
Ankstyvas širdies smūgio rizikos nustatymas, vienu mygtuko paspaudimu.

PRIEŠIRDŽIŲ VIRPĖJIMO NUSTATYMAS (AFIB)

Viršutinės širdies kameros (prieširdžiai) veikia nereguliariai (virpa) ir dažniausiai greitai vietoj to, kad veiktų efektyviai, stumia kraują į skilvelius. Ši būklė yra susijusi su didesne širdies krešulių, insulto, širdies sutrikimo ir kitų širdies komplikacijų rizika. Apie 10 % - 20 % pacientų, kurie kenčia nuo išeminio insulto taip pat kenčia nuo prieširdžių virpėjimo. Tai technologija, kuri nustato nereguliarų arba dažnesnį nei įprasta prieširdžio virpėjimą. Tokia būklė reiškia padidėjusią riziką susidaryti kraujagyslių užsikimšimui, infarktui arba kitoms širdies ligoms.

PRIEŠLAIKINIO SUSITRAUKIMO NUSTATYMAS (PC)

Tai papildomas, nestandartinis širdies plakimas generuojamas neįprastose širdies vietose, arba prieširdyje (PAC) arba skilveliuose (PVC). Šis papildomas plakimas sutrikdo įprastą širdies ritmą, kartais sukeldamas palpitaciją (šokinėjantį plakimą) krūtinėje. Kartais pasikartojantis. Jei nesusijęs su stresu, toks plakimas yra daugelio širdies negalavimų simptomas, taip pat padidinantis išeminio insulto riziką. Tai technologija, kuri leidžia nustatyti papildomus, nereguliarius širdies permušimus įvariose širdies dalyse dažniausiai prieširdyje arba skilveliuose. Šie papildomi širdies dūžiai, išbalansuoja širdies ritmą ir kartais sąlygoja permušimus.

JUDESIO NUSTATYMAS

Judesio detektorius primena naudotojui nejudėti ir matavimo metu nustato bet kokį kūno judesį. Nurodytas simbolis pasirodo kai tik nustatomas kūno judėjimas ir po kiekvieno matavimo.

MANŽETĖS NUSTATYMAS

Patikrina ir praneša, ar manžetė ant žąsto uždėta teisingai.Komplekte: matuoklis, adapteris į elektros tinklą, instrukcija, elementai, dėklas transportavimui, trijų dydžių manžetės (S 16-26cm, M 24-36cm, L 43-46cm).

Atsiliepimai apie prekę
Puiku
 - Matuoja kraujo spaudimą
Normalei
 - Visai geras aparatas manau verta pirkt
Patikima preke
 - Labai patenkinti matuokliu.
Populiariausios paieškos
Rossmax kraujospūdžio matuokliai