Inhaliacijos nuo sinusito

Inhaliatorius Medisana IN 550 PRO

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 550 PRO skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

54,90 €
Inhaliatorius A70

Skirtas naudotis kvėpavimo ligų, kaip bronchinės astmos, laringito, faringito, bronchito ir kitų virusinių infekcijų profilaktikai ir gydymui.

50,68 €
Inhaliatorius AND UN-011

Inhaliatorius AND UN-011 - kvėpavimo ligų gydymui bei profilaktikai tinkamas prietaisas, užtikrinantis efektyvę visų kvėpavimo takų aerozolinę terapiją. Su inhaliatoriumi galima naudoti  įvairius gydytojo paskirtus medikamentus.

70,96 €
Inhaliatorius Beurer IH21

Beurer inhaliatoriaus veikimas yra pagrįstas suspausto oro technologija. Skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų, peršalimo, astmos bei kitų kvėpavimo ligų gydymui.

50,90 €
Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E

Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 su dviem keičiamomis inhaliacijos galvutėmis padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.

64,60 € 83,90 € -23%
Inhaliatorius Novama Nebulino

Inhaliatorių paprasta naudoti, jis tiks visiems šeimos nariams. Padeda kovoti su tokiomis ligomis, kaip bronchitas, plaučių uždegimas, kosulys, peršalimas, sloga, astma.

35,12 € 43,90 € -20%
Inhaliatorius Medel Family EVO

Kompresinis inhaliatorius Medel Family EVO rekomenduojamas asmenims, sergantiems viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jo veiksmingumas taip pat padės po plaučių uždegimo ar bronchito.

34,49 € 45,99 € -25%
Inhaliatorius Homed JLN-2300AIR

Inhaliatorius skirtas viršutinių ir apatinių kviepavimo takų terapijai tiek vaikams, tiek suaugusiems. Saugus ir efektyvus procedūrų atlikimas namuose.

18,75 € 25,00 € -25%
Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1

Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1 - tai kvėpavimo takų ligų profilaktikai skirtas aparatas. 8 ml talpos įrenginys gali purkšti ≥0.25 ml/min greičiu. Įrenginyje suprojektuotas automatinis išsijungimas.

36,40 € 56,00 € -35%
Profesionalus inhaliatorius FLAEM AirPro 3000 Plus

Galima pasirinkti MMAD dalelytės dydį ir vaisto padavimo gretį. Rankinis purškimo valdymas leidžia tausoti inhaliacijos metu naudojamus vaistus. Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės.

125,10 € 139,00 € -10%
Akumuliatorinis inhaliatorius Medel Smart

Inhaliatorius tinka naudojimui namuose ar kelionėje, nes pakrautas gali veikti 45min be elektros energijos lizdo. Inhaliatorius yra lengvas, mažas ir labai tyliai veikia.

78,32 € 89,00 € -12%
Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella

Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella boružėlės pavidalu yra puikus būdas gydyti mažiausius ligoniukus, kurie serga astma arba turi kitų viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų ligų.

75,65 € 89,00 € -15%
Inhaliatorius FLAEM Respir Air

Novatoriškas nebulizatorius RF7 Speed Plus turi du darbo režimus. Mažesnės vaisto dalelytės ir ilgesnis inhaliacijos laikas leidžia vaistui giliai prasiskverbti į apatinius kvėpavimo takus. Greitesnis režimas ir didesnės dalelytės veiksmingai gydo viršutinius kvėpavimo takus.

53,54 € 62,99 € -15%
Inhaliatorius FLAEM Ghibli Plus

Inhaliatorius Ghibli Plus gali dirbti dviem režimais. Prietaisas turi veiskmingą nebulizatorių RF6 Basic2, kuris yra testuotas institute TÜV.  Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės. 

42,00 € 52,50 € -20%

Sinusito gydymas inhaliacijomis – populiariausias šios nemalonios ligos naikinimo būdas. Sinusitui gydyti labai dažnai naudojami ne specialūs vaistai, tačiau natūralios priemonės, kurios užtikrina ilgalaikį ir efektyvų rezultatą, juolab, puikiai tinka ir suaugusiems, ir vaikams. Inhaliatorius nuo sinusito kvėpavimui palengvinti turėtų būti naudojamas reguliariai, o ne tik tada, kai jaučiate, kad sinusitas trukdo kvėpuoti. Juolab, specialūs eteriniai aliejai gali būti naudojami reguliariai – jie neturi šalutinio poveikio.

Inhaliacijos nuo sinusito turėtų būti atliekamos naudojant šiuos eterinius aliejus:

  • Iš eukalipto pagamintas aliejus inhaliacijoms – geras pasirinkimas, kadangi jis sėkmingai „pravalo“ visus nosies latakus. Pats kvapas yra gana intensyvus, visgi, malonus, tad daugelis sutinka, kad eukalipto inhaliacijos yra net malonios.
  • Rekomenduojamos ir levandų inhaliacijos. Inhaliatoriai sunormuoja aliejaus kiekius, tad levandų aliejus pasieks problemines vietas ir tuo pačiu nesukels jokios alergijos.
  • Inhaliacijos nuo sinusito labai dažnai užpildamos ir mėtų kvapu. Vėlgi, ne tik padeda panaikinti šią nemalonią problemą, tačiau tuo pačiu mėgstamas dėl labai malonaus aromato.
  • Šalavijas – dar viena rekomenduotina priemonė. Inhaliatoriai pripildyti šalavijo aliejumi sėkmingai pasiekia ligos židinį ir reguliarus naudojimas gali užtikrinti, kad pavyks visiškai išsigydyti sinusitą.

Inhaliacijos nuo sinusito – efektyviausias būdas kovoje su šia nemalonia lėtine liga. Svarbiausia, kad reguliariai atliekant inhaliacijas galima ne tik laikinai sustabdyti nemalonius pojūčius, tačiau taip pat ir visiškai panaikinti sinusito šaltinį.