Inhaliacijos nuo laringito

Inhaliatorius Medisana IN 550 PRO

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 550 PRO skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

54,90 €
Inhaliatorius A70

Skirtas naudotis kvėpavimo ligų, kaip bronchinės astmos, laringito, faringito, bronchito ir kitų virusinių infekcijų profilaktikai ir gydymui.

50,68 €
Inhaliatorius AND UN-011

Inhaliatorius AND UN-011 - kvėpavimo ligų gydymui bei profilaktikai tinkamas prietaisas, užtikrinantis efektyvę visų kvėpavimo takų aerozolinę terapiją. Su inhaliatoriumi galima naudoti  įvairius gydytojo paskirtus medikamentus.

70,96 €
Inhaliatorius Beurer IH21

Beurer inhaliatoriaus veikimas yra pagrįstas suspausto oro technologija. Skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų, peršalimo, astmos bei kitų kvėpavimo ligų gydymui.

50,90 €
Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E

Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 su dviem keičiamomis inhaliacijos galvutėmis padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.

64,60 € 83,90 € -23%
Inhaliatorius Novama Nebulino

Inhaliatorių paprasta naudoti, jis tiks visiems šeimos nariams. Padeda kovoti su tokiomis ligomis, kaip bronchitas, plaučių uždegimas, kosulys, peršalimas, sloga, astma.

35,12 € 43,90 € -20%
Inhaliatorius Medel Family EVO

Kompresinis inhaliatorius Medel Family EVO rekomenduojamas asmenims, sergantiems viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jo veiksmingumas taip pat padės po plaučių uždegimo ar bronchito.

34,49 € 45,99 € -25%
Inhaliatorius Homed JLN-2300AIR

Inhaliatorius skirtas viršutinių ir apatinių kviepavimo takų terapijai tiek vaikams, tiek suaugusiems. Saugus ir efektyvus procedūrų atlikimas namuose.

18,75 € 25,00 € -25%
Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1

Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1 - tai kvėpavimo takų ligų profilaktikai skirtas aparatas. 8 ml talpos įrenginys gali purkšti ≥0.25 ml/min greičiu. Įrenginyje suprojektuotas automatinis išsijungimas.

36,40 € 56,00 € -35%
Profesionalus inhaliatorius FLAEM AirPro 3000 Plus

Galima pasirinkti MMAD dalelytės dydį ir vaisto padavimo gretį. Rankinis purškimo valdymas leidžia tausoti inhaliacijos metu naudojamus vaistus. Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės.

125,10 € 139,00 € -10%
Akumuliatorinis inhaliatorius Medel Smart

Inhaliatorius tinka naudojimui namuose ar kelionėje, nes pakrautas gali veikti 45min be elektros energijos lizdo. Inhaliatorius yra lengvas, mažas ir labai tyliai veikia.

78,32 € 89,00 € -12%
Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella

Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella boružėlės pavidalu yra puikus būdas gydyti mažiausius ligoniukus, kurie serga astma arba turi kitų viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų ligų.

75,65 € 89,00 € -15%
Inhaliatorius FLAEM Respir Air

Novatoriškas nebulizatorius RF7 Speed Plus turi du darbo režimus. Mažesnės vaisto dalelytės ir ilgesnis inhaliacijos laikas leidžia vaistui giliai prasiskverbti į apatinius kvėpavimo takus. Greitesnis režimas ir didesnės dalelytės veiksmingai gydo viršutinius kvėpavimo takus.

53,54 € 62,99 € -15%
Inhaliatorius FLAEM Ghibli Plus

Inhaliatorius Ghibli Plus gali dirbti dviem režimais. Prietaisas turi veiskmingą nebulizatorių RF6 Basic2, kuris yra testuotas institute TÜV.  Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės. 

42,00 € 52,50 € -20%

Inhaliacijos nuo laringito yra dvejopos. Kai liga jau intensyviai trukdo gyventi, jaučiate ne tik nemalonų gerklės perštėjimą, tačiau taip pat ir kosulį – tokiu atveju laringitui gydyti turėtų būti naudojami gydytojo skirti medikamentai. Jeigu inhaliatorius nuo laringito naudojamas kaip profilaktinė priemonė, kuri gali padėti užkirsti kelią šios ligos atsiradimui – naudokite eterinius aliejus.

Inhaliatoriai turėtų būti pripildyti šiais aliejais:

  • Čiobreliai. Čiobreliai yra puikus pasirinkimas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Tai augalas, kuris pasižymi ne tik gaivinančiomis savybėmis, tačiau padeda užtikrinti geresnę organizmo imuninę sistemą. Reguliariai naudojamos inhaliacijos su čiobreliais – efektyvi priemonė nuo laringito. Ne tik tuomet, kai jaučiate pirmuosius simptomus, tačiau net ir intensyviai sergant. Šių žolelių aliejus turėtų būti naudojamas reguliariai.
  • Levandos. Tai vienas aromatingiausių augalų, tad visiškai natūralu, kad jis labai teigiamai veikia ir mūsų organizmą. Laringito gydytas inhaliacijomis pripildžius as levandų aliejumi – vienas efektyviausių būdų. Svarbiausia naudoti reguliariai, o ne tik tada, kai jau pradeda justi pirmuosius gerklės skausmus.
  • Ramunėlės. Tai augalas, kurio aliejus pasižymi raminančiu poveikiu, tad puikiai tinka tuomet, kai gerklė yra labai sudirginta, jaučiate diskomfortą valgydami, rydami.

Inhaliacijos nuo laringito pasirinkus tinkamus aliejus padės išvengti sezoninių ligų. Svarbiausia, kad aliejaus neperdozuosite, kad naudokite reguliariai, stiprinkite savo organizmą ir tegul vėsiojo sezono ligos nekelia Jums jokių problemų.