Šąla kojos

Kojų šildyklė Beurer FWM45

2 masažo nustatymai, 2 temperatūros nustatymai, šildymas ir masažas gali būti naudojami atskirai, tinka net didelę pėdą turintiems žmonėms.

46,50 €

Galūnių šalimo skirtumai pagal lytis

Medicininiai tyrimai rodo, kad kojų šalimo priežastys ir intensyvumas pas vyrus ir pas moteris skiriasi. Kodėl šąla kojos? Eksperimentai parodė, kad moterys yra kur kas jautresnės šalčiui ir negydant kojų nušalimų galima iššaukti kur kas rimtesnes ligas. Kodėl moterims dažniau šąla kojų pirštai? Kadangi hormonai, riebalinis sluoksnis, dažnai mažesnis raumeninis sluoksnis bei jų pasiskirstymas organizme daro įtaką kraujotakai. Net ir didesnis riebalinis arba raumens sluoksnis organizme nepadeda užsitikrinti nešąlančių galinių, tad moterims reikia daugiau dėmesio skirti šąlančiomis galūnėmis. Tuo tarpu vyrai kur kas rečiau skundžiasi šiuo sutrikimu. Visgi, statistika rodo, kad rodikliai auga.


Kojų šildyklės – paprasčiausias pasirinkimas

Jeigu Jums nuolatos šąla kojos – tokiu atveju kojų šildyklės privalo būti po ranka. Tai įranga, kurios tikslas palaipsniui sušildyti kojas nesukeliant organizmui diskomforto, nepasižymint jokiais šalutiniais poveikiais bei negaištant daug laiko.


Nesvarbu, kodėl šąla kojų padai arba pirštai – kojų šildyklės gali padėti išvengti šio nemalonaus diskomforto.

  • Universali šildyklė tinka bet kokio dydžio kojoms, tad ją gali naudotis visa šeima.
  • Šildyklių temperatūra reguliuojasi, tad jeigu kojos yra labai apšalusios – pirmiausia įjunkite pirmą lygį ir po truputį didinkite, kol pajusite malonų karštį.
  • Kojų šildyklė universaliai sušildo kojas nuo pat pirštų galiukų iki pado bei kulno. Tai leidžia pagerinti kraujotaką, padaryti odą kur kas elastingesne, susigrąžinti gražią odos spalvą ir net paskatinti kojų pirštų nagų augimą.
  • Kojų šalimas yra gana dažna slogos ir nuolatinio kosulio problema. Jeigu jus kankina lėtinis peršalimas – pirmiausia išspręskite šąlančių pėdų problemas. Gali būti, kad dingus šiai problemai kartu su ja dings ir gerklės skausmas bei sloga.
  • Kojų šildyklė tuo pačiu padeda atsilaiduoti, kadangi šildant kojas jaučiamas malonumas, atrodo, kad tarsi būtumėte SPA ir Jums būtų masažuojamas kiekvienas kojos pirštukas. Tai bene geriausias poilsis po rutiniškų dienos darbų.
  • Klientai pastebi, kad kojų šildytuvas padeda ne tik tam kartui išvengti nemalonaus kojų nušalimo, tačiau apskritai pamiršti šią kraujotakos problemą. Paprasčiausiai reguliariai naudojamas kojų šildytuvas suaktyvina kraujotaką ir grąžina ją į įprastą darbą.


Jeigu Jums nuolatos šąla kojos – nelaukite, kol kraujotakos problemos virs rimtesnėmis ligomis. Įsigykite kojų šildyklę. Greta šildomų kojų pirštukų rekomenduojame pasinaudoti ir kitais patarimais, kuris leis pamiršti nemalonų kojų nušalimą.


Šąla kojos: ką daryti?

Ką daryti, kad nešaltų kojos? Greta elektrinės kojų šildyklės siūlome išbandyti kelis liaudiškus patarimus, kurie padės pagerinti kraujotaką ir tuo pačiu išvengti nemalonaus diskomforto.

  1. Jeigu nuolatos šąla kojos – Jums gali padėti kontrastingos vandens procedūros. Laikykite 5 sekundes kojas po karštu vandeniu, o paskui 5 po šaltu. Taip aktyvinama kraujotaka. Deja, tai tik laikina pagalba.
  2. Mūsų mityba daro įtaką mūsų galūnių šalimui. Dažniausiai po valgio galūnės atšąla, kadangi organizmas daugiausia dėmesio skiria maisto virškinimui. Kojų pėdų šalimas nebus toks dažnas, jeigu valgysite dažniau, tačiau mažesnėmis porcijomis.
  3. Baigus šildyti kojas su elektrine kojų šildyklę rekomenduojama į jas masažuoti aliejuką. Puikiai tiks alyvuogių aliejus, kokosu bei ricinos. Įšilusių kojų masažas maloniai nuteiks ir tuo pačiu padės kojų odai atrodyti elastingesnei bei jaunesnei. Tai daryti ypač rekomenduojama jeigu šąla kuris nors kojos pirštas.
  4. Rinkitės kokybišką avalynę su kuria žiemos metu nejustumėte diskomforto ir kojos nešaltų. Kodėl šąla kojų galūnės? Gali būti, kad paprasčiausiai tinkamai jomis nepasirūpinate. Dėvėkite natūralios vilnos kojines.
  5. Kodėl šąla kojų pirštai? Viena iš priežasčių gali būti ir stagnacija. Tai reiškia, kad kojų pirštą masažas bei pratimai leis pagerinti kraujotaką ir tik pirštai, tiek visa pėda kur kas greičiau sušils.
  6. Jeigu nuolatos šąla kojų blauzdos – tokiu atveju rekomenduojame gerti arbatą su imbieru. Jis taip pat padeda aktyvinti kraujotaką, o tuo pačiu ir kovoja su bakterijomis bei virusais.


Šąla kojos – ką daryti? Pirmiausia pasirūpinkite šildykle, o greta jos ir papildomomis priemonėmis, kurios gali padėti greičiau kovoti su nemaloniu kojų galiukų šalimu. Šis nemalonius pojūtis bus greitai pamirštas įsigijus kokybišką kojų šildytuvą.