Prekių filtravimas

Gamintojas
Slide background
Slide background
Rodoma 1 - 3 iš 3 įrašų
Rodoma 1 - 3 iš 3 įrašų
Rodoma 1 - 3 iš 3 įrašų

Poliarizuotos šviesos terapijos lempos

Gydymas šviesa atsirado jau senų senovėje, kuomet senovės graikai ir romėnai ant namų stogų įrenginėdavo aikšteles, skirtas gydymui. Tų aikštelių tikslas - naudojant saulės šviesą, pagerinti žmonių sveikatą. Medicinos tėvu laikomas Hipokratas taip pat savo pacientams siūlydavo mėgautis "saulės voniomis". Šiais laikais sveikatos gerinimo tikslais naudojamos poliarizuotos šviesos terapijos lempos. Dažnai ši terapija pavadinama tiesiog Bioptron terapija, dėl žymios Bioptron lempos, tačiau tai yra klaidinga. Tiek Bioptron, tiek ir BNM-Medical lempos yra pagrįstos ta pačia poliarizuotos šviesos terapija ir poliarizuotų šviesos spindulių perdavimu. Jos yra identiškos savo veikimo principu ir užima lyderiaujančias pozicijas pasaulinėje poliarizuotos šviesos terapijos prietaisų rinkoje.

Gydomasis saulės šviesos poveikis naudojamas jau tūkstančius metų. Natūrali saulės šviesa – gydo, tačiau Lietuvoje, kur didžiąją metų dalį arba lyja arba šviečia nedaug saulės, deja, bet mėgautis šviesos terapija sunku. Profesionalios užsienio medicininių prietaisų kompanijos siūlo išeitį – poliarizuotas šviesos terapijos lempas. Tokių lempų nauda – ypač plati. Jos suaktyvina kraujotaką, todėl greičiau gyja randai, strijos, votys, efektyvesnis tampa pragulų gydymas. Poliarizuotos šviesos terapija yra rekomenduojama asmenims, kenčiantiems nuo spuogų (aknės gydymas). Taip pat ir psoriazės gydymas neįsivaizduojamas be šių lempų terapijos. Jeigu norite sustiprinti savo organizmą, imuninę sistemą, kviečiame išbandyti poliarizuotą šviesą skleidžiančias medicinines lempas. Jų spinduliuotė visiškai nekenksminga žmogui, priešingai, ypatinga šviesos terapija veidui, kūnui ir organizmo vidui suteikia reikalingos energijos, stimuliuoja ląstelių regeneraciją, žmogus jaučiasi pakilesnės nuotaikos.

 

Žinodami poliarizuotos šviesos terapijos naudą, elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ siūlome įsigyti aukštos kokybės, profesionaliam gydymui tiesiog namuose pritaikytas šviesos terapijos lempas. Jos – kompaktiškos, lengvos, subtilaus dizaino, o svarbiausia, efektyviai veikia problemišką veido, kaklo, nugaros, pilvo bei kitų sričių odą, naikina ant kūno atsiradusius spuogus, bėrimus, paraudimus, gydo strijas, randus. Jūsų ar Jums brangių žmonių sveikatos gerinimui skirtos medicininių prietaisų gamintojos „BNM-Medical“ lempos. Tai vienas žinomiausių ir labiausiai vertinamų medicinos prekės ženklų.

 

Kodėl žmogui rekomenduojama poliarizuotos šviesos terapija?

1. Šviesos terapija veidui – ypač efektyvi. Ji padeda gydyti jaunatvinius spuogus (aknė);

2. Šis būdas sumažina po operacijų, traumų atsiradusius randus, nėštumo strijas, nudegimus, pragulas, votis bei įvairias opas. Taip padeda psoriazės gydymui;

3. Šviesos terapijos lempos suaktyvina ląstelių regeneraciją, dėl to mažėja raukšlės, įvairūs bėrimai, odos paraudimai, paspartinamas pragulų gydymas;

4. Saulės šviesos terapija stiprina imunitetą, todėl mažėja rizika, kad Jus kamuos įkyrūs skausmai, ligos.

5. Šiuolaikiška terapija galima mėgautis tiesiog namuose.

6. Ji nepavojinga, nesukelia skausmo.

 

Poliarizuotos šviesos terapija „BNM-Medical“ lempomis yra paremta šildančia spinduliuote. Efektyviai veikdama odos ląsteles, tokia šviesa gydo ir stiprina žmogaus organizmą. Tam tikro dažnio impulsai veikia gilųjį odos sluoksnį – dermą. Kiekvienas lempos spindulys stimuliuoja ląsteles, dėl to jos atsinaujina greičiau, oda tampa lygesnė. Be to, maloni lempos šiluma leidžia žmogui pajusti visišką komfortą ir atsipalaiduoti terapijos metu.

 

Ypač aukštos kokybės poliarizuotas šviesos terapijos lempas gaminanti kompanija „BNM-Medical“ siūlo efektyvią pagalbą, norint išvengti lėtinių opų, odos pažeidimų, nudegimų, žaizdų, randų, strijų, aknės, bėrimų, egzemos, odos paraudimų. Išgryninta šviesa neskleidžia ultravioletinės spinduliuotės, todėl nėra pavojinga, be to, naudojant poliarizuotos šviesos terapijos lempas žaizdų gydymas trunka trumpiau. Kvalifikuoti „BNM“ kompanijos specialistai atlieka daugybę profesionalių bandymų, siekdami sukurti patikimą, efektyvų bei saugų medicinos prietaisą. Įmonė turi savo laboratoriją, kurioje poliarizuotos šviesos terapijos lempos yra testuojamos ir tobulinamos. Taip pat kompanija apgalvojo ir apie prietaiso dizainą: „BNM-Medical“ lempos yra subtilios išvaizdos, malonios laikyti rankose, sveria nedaug yra gana mažos. Tai lemia, kad poliarizuotos šviesos terapija galite mėgautis visur, kur tik norite – namuose, sodyboje ar net kelionėje.

 

Kviečiame rinktis profesionalias šviesos terapijos lempas internetu. Išbandykite tiek prieš tūkstančius metų, tiek dabar dar daug kur naudojamą kūno ir sielos gydymo metodą – šviesą. Jos nauda ir teigiamas poveikis nudžiugins ir leis pasijausti sveikai. El. parduotuvėje „Biomed“ gera kaina užsisakykite poliarizuotos šviesos terapijos lempas. Taip pat pasinaudokite specialia akcija ir norimą produkciją įsigykite dar pigiau. Atsiųsime prekes kur pageidausite: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kituose šalies miestuose. Mūsų platinamų lempų gamintojų atsiliepimai iš klientų visame pasaulyje - puikūs, tad užtikriname aukštos kokybės prekes, kurių naudojimas paprastas, o rezultatai – akivaizdūs.

Daugiau informacijos apie kainas, akcijas, pristatymo sąlygas – nurodytais kontaktais

Slide background