Slide background
Slide background
Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų
Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų
Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų

Šviesos terapija

Nuo pačių seniausių laikų šviesa buvo vertinta kaip itin galinga jėga, turinti įvairių gydomųjų savybių. Saulės vonių naudą įvertinimo dar mūsų protėviai, o žinios apie šviesos naudą veidui, depresijos gydymą saulės šviesa žinomi iki šiol. Dabar vienais efektyviausių gydomųjų prietaisų laikomos šviesos terapijos lempos. Jų veikimas paremtas šildančia spinduliuote, kuri tinka tiek depresijos gydymui, tiek spuogams mažinti bei kitoms veido problemoms šalinti. Efektyvi priemonė yra patogi naudoti namuose, nesukelia skausmo.

 

Šiuo metu „Biomed“ asortimente yra dviejų tipų šviesos terapijos lempos:

- Poliarizuotos šviesos terapijos lempa (poliarizuota šviesa);

- Antidepresinės šviesos terapijos lempa (antidepresinės).

 

Kiekviena jų natūraliai stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, optimizuoja hormoninę sistemą dėl to žmogui greičiau gyja randai, pavyksta atsikratyti spuogų (akne gydymas), jis jaučiasi pakilesnės nuotaikos, o depresija palaipsniui traukiasi. Šviesos terapijos lempa skleisdama tam tikro dažnio impulsus veikia gilųjį odos sluoksnį – dermą – dėl to oda tampa stangresnė bei lygesnė. Tai yra ypatingai aktualu asmenims, ieškantiems veiksmingų priemonių nuo spuogų. Be to, intensyvi šviesa žmogaus pasąmonėje siejasi su tikrąją saulės skleidžiama šviesa bei šiluma, o tai lemia geresnę žmogaus nuotaiką,padidėjusį darbingumą, norą užsiimti mėgstama veikla, poreikį bendrauti su artimaisiais ar draugais.

 

Šviesos trūkumas organizme gali sukelti neigiamų fermentinių, hormoninių ar imuniteto reakcijų. Sutrikus normaliai organizmo sistemų veiklai kyla grėsmė susirgti įvairiomis ligomis, pavyzdžiui, depresija ar akne. Poliarizuotos bei antidepresinės šviesos terapijos lempos gali normalizuoti situaciją ir išgydyti neseniai prasidėjusias ar jau spėjusias įsisenėti odos ar psichikos problemas.Šviesos terapijos lempos

Poliarizuotos šviesos terapijos lempa skirta tokių odos problemų gydymui, kaip spuogai (aknė), randai, strijos, egzema, įvairūs bėrimai ar paraudimai. Tiems, kurie jau išbandė dešimtis įvairiausių kremų, losjonų bei kitų gydomųjų priemonių nuo spuogų ar įvairių odos nelygumų, rekomenduojama itin efektyvus medicininis prietaisas – poliarizuotos šviesos terapijos lempa. Tai – visiškai natūralus ir odai nepavojingai gydymo būdas. Priešingai nei tikros „saulės vonios“ poliarizuotos lempos skleidžiama intensyvi šviesa yra išgryninta ir neturi kenksmingų ultravioletinių spindulių. Po kasdienių procedūrų su tokios šviesos terapijos lempomis oda tampa kur kas lygesnė bei skaistesnė. Vienas žinomiausių poliarizuotų lempų gamintojas - „Zepter“. Šio prekės ženklo poliarizuotos šviesos terapijos lempos „Bioptron“ žinomos visame pasaulyje. Tūkstančiai žmonių įvairiose valstybėse jau spėjo įvertinti „Zepter“ kompanijos lempas ir jų skleidžiamos šviesos naudą odai. Nors šiuo metu galima įsigyti ir kitų gamintojų aukštos kokybės, medicininiais tyrimais patvirtintas poliarizuotos šviesos lempas, dėl savo populiarumo visa poliarizuotos šviesos terapija dažnai pavadinama tiesiog „Bioptron šviesa“, „Biopron lempa“ arba „Bioptron“ terapija. Mūsų svetainėje siūlomas „Bioptron“ analogas — „BNM-Medical“ šviesos terapijos lempos.

 

Kaip ir „Zepter“, taip ir BNM-Medical gamintojo poliarizuotos šviesos terapijos lempos yra paremtos poliarizuotų šviesos spindulių perdavimu. Pastaroji įmonė savo laboratorijoje (Anglija) tikslingai orientuojasi ir išskirtinį dėmesį skiria natūralių terapinių gydymo priemonių kūrimui. Dėl inovatyvaus ir tyrimais paremto šviesos terapijos lempų kūrimo šios dvi kompanijos yra pirmaujančios pasaulyje poliarizuotos šviesos terapijos lempų gamintojos.

 

Poliarizuotos šviesos terapija naudinga, nes:

- turi šildančių savybių;

- skleisdama poliarizuotos šviesos impulsus gali numalšinti skausmą;

- skatina regeneracijos procesus;

- mažina uždegimus bei infekcijas, todėl žaizdos gyja sparčiau;

- lempos šviesa stimuliuoja lygesnį randų užsitraukimą;

- tinkama gydyti įvairioms odos problemoms, pavyzdžiui psoriazei, dermatitui, aknei;

- intensyvios šviesos poveikis tinkamas net ir opų ar pragulų gydymui;

- leidžia sutaupyti turint vieną efektyvų gydymo prietaisą (vienas vietoj daugybės įvairių kremų).

 

Antidepresinės šviesos terapijos lempos taip pat pagrįstos natūraliu intensyvių šviesos impulsų skleidimu. Ryškioje lempos spinduliuotėje nėra odai pavojingų ultravioletinių (UV) spindulių, todėl gydymas tokiu prietaisu yra visiškai saugus. Kompaktiškas ir originalaus dizaino medicininis įrenginys puikiai dera namuose, o juo naudotis galima bet kada, vos tik apninka slogi nuotaika ar jaučiatės emociškai pavargęs.

 

Saulės šviesos trūkumas neigiamai veikia daugelio žmonių darbingumą, bendravimo kokybę, jie jaučiasi nepailsėję, be nuotaikos. Imitacinė šviesa, skleidžiama antidepresinės šviesos terapijos lempos padeda pašalinti neigiamas emocijas, gydo depresiją, leidžia pasijausti energingesniems. Taip pat šios lempos tinkamos jaunatvinių spuogų, nemigos sutrikimų gydymui, imuniteto stiprinimui.

 

„Biomed“ siūlo įsigyti aukštos kokybės iš patikimų gamintojų tiekiamas šviesos terapijos lempas. Žinomų gamintojų („Lanaform“, „Beurer“, „BNM“) poliarizuotos šviesos bei antidepresinės lempos internetu parduodamos gera kaina. Nuolat siūlome įvairias akcijas. Suteikiame galimybę prekes pristatyti visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ir kt.).

 

Daugiau informacijos apie šviesos terapijos lempų kainas ar taikomą akciją, kviečiame susisiekti.

Slide background