Gamintojai

Rodoma 1 - 11 iš 11 įrašų
Rodoma 1 - 11 iš 11 įrašų
Rodoma 1 - 11 iš 11 įrašų

Šviesos terapija

Nuo pačių seniausių laikų šviesa buvo vertinta kaip itin galinga jėga, turinti įvairių gydomųjų savybių. Saulės vonių naudą įvertinimo dar mūsų protėviai, o žinios apie šviesos naudą veidui, depresijos gydymą saulės šviesa žinomi iki šiol. Dabar vienais efektyviausių gydomųjų prietaisų laikomos šviesos terapijos lempos. Jų veikimas paremtas šildančia spinduliuote, kuri tinka tiek depresijos gydymui, tiek spuogams mažinti bei kitoms veido problemoms šalinti. Efektyvi priemonė yra patogi naudoti namuose, nesukelia skausmo.

Šviesos trūkumas organizme gali sukelti neigiamų fermentinių, hormoninių ar imuniteto reakcijų. Sutrikus normaliai organizmo sistemų veiklai kyla grėsmė susirgti įvairiomis ligomis, pavyzdžiui, depresija ar akne. Antidepresinės šviesos terapijos lempos gali normalizuoti situaciją ir išgydyti neseniai prasidėjusias ar jau spėjusias įsisenėti odos ar psichikos problemas.Šviesos terapijos lempos

Antidepresinės šviesos terapijos lempos taip pat pagrįstos natūraliu intensyvių šviesos impulsų skleidimu. Ryškioje lempos spinduliuotėje nėra odai pavojingų ultravioletinių (UV) spindulių, todėl gydymas tokiu prietaisu yra visiškai saugus. Kompaktiškas ir originalaus dizaino medicininis įrenginys puikiai dera namuose, o juo naudotis galima bet kada, vos tik apninka slogi nuotaika ar jaučiatės emociškai pavargęs.

 

Saulės šviesos trūkumas neigiamai veikia daugelio žmonių darbingumą, bendravimo kokybę, jie jaučiasi nepailsėję, be nuotaikos. Imitacinė šviesa, skleidžiama antidepresinės šviesos terapijos lempos padeda pašalinti neigiamas emocijas, gydo depresiją, leidžia pasijausti energingesniems. Taip pat šios lempos tinkamos jaunatvinių spuogų, nemigos sutrikimų gydymui, imuniteto stiprinimui.

 

Daugiau informacijos apie šviesos terapijos lempų kainas ar taikomą akciją, kviečiame susisiekti.