Ankstyvasis nėštumo testas CARE Diagnostica VIOLA - 1
Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Ankstyvasis nėštumo testas CARE Diagnostica VIOLA

Ankstyvasis nėštumo testas VIOLA tai pats jautriausias nėštumo testas, kuris nustato ankstyvąjį nėštumą jau nuo 8-os pastojimo dienos. Šis testas yra dvigubai jautresnis už bet kokį kitą nėštumo testą.

Detalus aprašymas

More details

CARE Diagnostica
Pristatysime
liepos 19d. - 22d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Kaina: 1,99 €
Pristatymas į namus
Kaina: 2,90 €
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu

manufacturer_55.jpg

Ankstyvasis nėštumo testas CARE Diagnostica VIOLA  

Galiojimo laikas: 24 mėn.

Ankstyvasis nėštumo testas VIOLA tai pats jautriausias nėštumo testas, kuris nustato ankstyvąjį nėštumą jau nuo 8-os pastojimo dienos. Šis testas yra dvigubai jautresnis už bet kokį kitą nėštumo testą.

Atsakymas gaunamas per 10-15 min. Tyrimui geriausias pirmas rytinis šlapimas. Tyrimą galima atlikti surinkus šlapimo mėginį į indelį ar pakišus po šlapimo srove.

Šis imunologinis testas leidžia nustatyti, ar šlapime yra hCG (žmogaus chorioninio gonadotropino). Nors šis testas yra ypatingai tikslus, labai retais atvejais gali pasitaikyti klaidingas rezultatas. Testo gyvulinės kilmės sudėtines dalis ( tokias kaip antikūniai) galima prilyginti infekcinėms medžiagoms, bet jos nesukels pavojaus sveikatai, jeigu visos testo sudėtinės dalys bus naudojamos nepažeidžiant instrukcijos.

Esant normaliam nėštumui ir normaliam vaisiaus vystymuisi moters organizme vyksta daugybė esminių pokyčių. Šie pokyčiai daugiausia susiję su hormonais, kurie padeda moters organizmui prisitaikyti prie nėštumo. Svarbiausi nėštumo hormonai yra estrogenas, progesteronas ir hCG ( žmogaus chorioninis gonadotropinas). hCG kiekis sveikos nesilaukiančios moters šlapime siekia nuo 0 iki 10 TV/L (tarptautinių matavimo vienetų litre). Nėštumo pradžioje hCG kiekis pradeda didėti nuo pat pirmųjų dienų ir dešimtą savaitę pasiekia 230 000 TV/L.Po kūdikio gimimo hCG kiekis vėl pasiekia normalų lygį per dvi savaites. Todėl hCG yra labai geras nėštumo nustatymo rodiklis.

Šis ankstyvojo nėštumo nustatymo testas, kurį daugelį metų sėkmingai naudoja poliklinikų ir ligonių gydytojai, siūlo jums greitą ir patikimą rezultatą. Naudojantis šiuo testu galima nustatyti nėštumą , kai tik hCG kiekis šlapime pasiekia 12 TV/L ar daugiau. Todėl šį testą galima atlikti NELAUKIANT mėnesinių susilaikymo, t.y. praėjus vos 8 dienoms po seksualinės sueities.


Atsiliepimai apie prekę
Super
 - Viskas tiesiog tobula.
Puiku
 - Labai greitas pristatymas, kokybiska preke
Atsiliepimas
 - Sveiki, gavau tai, ką ir buvau užsakius. Ačiū :)
Nėštumo testas
 - Jei reiks dar kada sau ar kitam, tikrai remenduoju.
Puiku
 - Viskas puiku