Puikios savijautos garantas – skausmo malšinimas be vaistų

Liaudiški vaistai nuo galvos skausmo

Galvos skausmas – itin dažnas mūsų palydovas. Jei jis itin stiprus, tai gali sukelti didelį diskomfortą, todėl labai svarbu, kad galvos skausmo malšinimas be vaistų būtų veiksmingas. Liaudiški vaistai nuo galvos skausmo – įvairios eterinės vonelės, galvos ir kaklo masažas, mėtų aliejus, kuriuo reikia tepti smilkinius, ir pan. Padėti gali ir arbata nuo galvos skausmo. Geriausiai tinka ramunėlės, melisos, gudobelės, pelkiniai pūkeliai. Kovoti su migrena taip pat padeda medus, česnakas, juodieji serbentai.

Mėnesinių skausmo malšinimas be vaistų

Kai kurioms moterims menstruacijų periodas būna išties sunkus – jas kamuoja stiprūs skausmai, nuo kurių nepadeda jokie preparatai. Tokiais atvejais gali veikti mėnesinių skausmo malšinimas be vaistų, išbandant natūralias priemones. Tai mankšta, karšta vonia, lengvas masažas arba daugiafunkcis šildytuvas, kurį galite dėti ant pilvo ar nugaros.

Raumenų skausmo malšinimas

Raumenis gali skaudėti dėl įvairių traumų, intensyvaus sporto ar netaisyklingai atliekamų pratimų. Raumenų stiprinimui ir jų skausmo malšinimui padės įvairūs elektrostimuliatoriai, kurie puikiai tinka stimuliavimui, ištvermės, jėgos didinimui ar riebalų deginimui. Tai klinikiniais tyrimais patvirtintas skausmo malšinimo būdas, veikiantis prie kūno pritvirtinus elektrostimuliatorius, siunčiančius nustatyto dažnio signalus į skaudamas vietas. Naudodami šio tipo įrenginius galėsite pamiršti vaistus nuo raumenų skausmo ir pajusite ilgalaikį rezultatą, naudingą visam kūnui.

Nugaros skausmo malšinimas

Labai didelė dalis žmonių susiduria su nugaros skausmais. Vaistai gali tik kuriam laikui prislopinti skausmą, tačiau neišsprendžia problemos. Puikus būdas nugaros ar sąnarių skausmo malšinimui – nervų stimuliacija bei įtampą nugaros srityje mažinantis masažas. Tam nebūtini nuolatiniai, brangūs vizitai pas masažuotojus ar gydytojus: įsigiję kokybiškus elektrinius masažuoklius ir elektrostimuliatorius, galėsite nuolat dirbti su skaudamomis sritimis, o šiuos aparatus derinant su kasdiene mankšta ir taisyklinga laikysena, nugaros skausmų atsikratysite ilgam.

Danties skausmo malšinimas be vaistų

Pajutus dantų skausmą pirmiausia rekomenduojama kreiptis į odontologą. Jei tai tik momentinis, dėl pajautrėjusių dantų ar aplinkos poveikio atsirandantis skausmas, su juo galima kovoti ir natūraliais būdais, nesiimant vaistų. Tiek suaugusiųjų, tiek mažųjų dantų dygimo skausmo malšinimas gali būti efektyvus naudojant specialų gelį nuo skausmo. Jį rasite kiekvienoje vaistinėje arba svetainėje www.biomed.lt

Mini elektrostimuliatorius - TENS aparatas Hydas

Skirtas elektros srovės impulsais per odą veikti nervų galūnes ir taip malšinti įvairių kūno vietų ūmius bei lėtinius skausmus.

19,99 € 24,99 € -20%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas - 2 kanalai / 4 elektrodai

Lėtiniam ir ūmiam skausmui kaklo, nugaros srityse, galūnėse ar sąnariuose malšinti. Saugu ir veiksminga. 16 programų, 10 intensyvumo lygių.

39,99 € 49,99 € -20%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas - 4 kanalai / 8 elektrodai

Lėtiniam ir ūmiam skausmui kaklo, nugaros srityse, galūnėse ar sąnariuose malšinti. 8 elektrodai, 30 programų, 10 intensyvumo lygių. Veikia su baterijomis arba iš elektros tinklo.

89,99 € 119,99 € -25%
Šildanti paklodė Medisana HDW

Šildanti paklodė MEDISANA HDW turi net 4 skirtingus temperatūros nustatymus. Esant poreikiui, galima pasinaudoti specialiu turbo šildymu bei automatinio išsijungimo funkcija po 180 minučių. Su šia paklode neina perkaisti, o jos matmenys tinkami 180-130 cm lovoms.

47,57 € 67,95 € -30%
Šildanti paklodė Medisana HU 665

Šildanti paklodė MEDISANA HU 665, turinti net 3 temperatūros nustatymo padėtis su lengvai valoma medžiaga. Paklodės šildymo mechanizmas - automatinis (išsijungia po 180 minučių). Garantuota apsauga nuo perkaitimo.

20,79 € 30,57 € -32%
Rekomenduojame
Skausmo malšinimo (TENS) pieštukas Pain Gone

Elektrinius impulsus siunčiantis prietaisas skausmui malšinti. Vos 1 minutės stimuliavimas gali padėti atsikratyti varginančio chroniško skausmo.

27,99 € 39,99 € -30%
TENS/EMS elektrostimuliatorius VITAMMY Ice

TENS/EMS elektrostimuliacijos aparatas VITAMMY Ice yra efektyvi masažo, raumenų stimuliacijos (EMS), nervų stimuliacijos (TENS), akupresūros ir akupunktūros priemonė.

18,39 € 22,99 € -20%
Šildantis TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC MB-400

Malšinti raumenų maudimus, skausmus, neuralgiją, nuraminti ir atgaivinti pavargusius, pažeistus, maudžiančius raumenis, gerinti kraujo apytaką.

76,69 € 95,86 € -20%
TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC NEM-100

Mažina lėtinio skausmo, sustingimo, tirpimo simptomus, veiksminga ūmaus skausmo atveju. Veiksmingos masažo programos nugarai, sąnariams, petims, rankoms arba kojoms.

47,20 € 59,00 € -20%
Nugaros ir kaklo šildytuvas Beurer HK58

Išskirtinės formos nugaros ir kaklo šildytuvas. Itin švelnus, malonus odai, orui pralaidus apvalkalas.

42,00 €
Daugiafunkcinis šildytuvas Beurer HK55

Lengvai užsideda ant pilvo, nugaros ir sąnarių. Suvyniojus galima naudoti kaklui. Malonus odai, orui pralaidus apvalkalas.

42,00 € 46,67 € -10%
TENS/EMS elektrostimuliatorius Beurer EM80

Skausmo sumažinimas, fizinės būklės stiprinimas, atpalaidavimas, raumenų regeneracija ir kova su nuovargiu. Beurer veikia atgamindamas paties kūno impulsus per elektrodus, kurie skleidžia tuos impulsus oda iki nervų ir raumenų skaidulų.

99,00 €
TENS elektrostimuliatorius OMRON E3

Veiksmingas skausmo mažinimas, specialios programos įvairioms kūno sritims, galima pasirinkti intensyvumą, plaunami ilgalaikio naudojimo padai – gali būti naudojami iki 150 kartų, lengva naudoti.

62,80 € 78,50 € -20%
EMS raumenų stimuliatorius Saneo SPORT

2 kanalų / 4 elektrodų elektroninis raumenų stimuliatorius Saneo SPORT - tai veiksminga, paprasta ir saugi priemonė skirta ne tik treniruoti raumenis, bet ir juos atpalaiduoti po treniruočių.

79,96 € 99,95 € -20%
TENS elektrostimuliatorius Saneo TENS

2 kanalų / 4 elektrodų elektrostimuliatorius Saneo TENS - tai aukštos kokybės medicininis terapinis prietaisas skirtas įvairiam skausmui malšinti.

79,95 €
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care Fitness

2 kanalų elektrostimuliatorius 4 arba 8 elektrodų viename. Net 55 programos - estetinės, sporto, reabilitacijos ir skausmo malšinimo procedūros. Pakraunamas akumuliatorius.

127,20 € 159,00 € -20%
Rekomenduojame
TENS/NEMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care PRO

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. Skausmui malšinti, raumenims stimuliuoti ir grožio puoselėjimui. Pakraunamas akumuliatorius.

159,20 € 199,00 € -20%
Rekomenduojame
TENS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care TENS

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. 20 skausmo malšinimo programų. Pakraunamas akumuliatorius.

92,00 € 115,00 € -20%
Rekomenduojame
TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Ionotens

2 kanalų TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius rekomenduojamas naudoti reabilitacijos ir funkcijų atkūrimo tikslais, bei įvairių ligų gydymui.

159,20 € 199,00 € -20%
Raumenų elektrostimuliatorius Tecnovita BT-BELT

Eefektyviai stiprina pilvo preso bei kitų kūno sričių raumenis. Specialus BEAUTY režimas leidžia pajusti limfodrenažo efektą bei gydyti celiulitą. Gerina kraujotaką.

79,20 € 99,00 € -20%
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas su padų aplikatoriais

Kompaktiškas 2 kanalų / 4 elektrodų elektrostimuliatorius skirtas lėtiniam ir ūmiam nugaros, galvos, sąnarių skausmui malšinti bei stimuliuoti raumenis ir pėdas.

67,99 € 79,99 € -15%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo

Du viename: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS). 2 kanalų elektrostimuliatorius yra efektyvus prietaisas, tinkantis ir vyresnio amžiaus žmonėms dėka savo paprasto valdymo. Vokiška kokybė.

39,90 € 57,00 € -30%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax SuperDuo Plus

Išskirtinai daug aplikatorių komplekte: net 6 geliniai elektrodų padukai, 1 juosmens diržas ir 1 rankos diržas su integruotais elektrodais. Dvi atlikemos terapijos: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS).

83,30 € 119,00 € -30%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo Comfort

Turi įmontuotą akumuliatorių, kuris gali būti įkraunamas tiek iš 220V tinklo, tiek ir USB lizdo. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, o taip pat stimuliuoti ir treniruoti raumenis.

59,93 € 79,90 € -25%