Kaklo skausmas

Kodėl kyla kaklo skausmas?

 • Kaklo skausmas gali kilti tuomet, kai žmogų perpūtė. Tai nutina ne tik žiemos arba vėlyvo rudens metu, kai vėjas tampa labai šaltas. Tokios problemos kankina ir pavasarį. Galbūt net YPAČ pavasarį, kadangi daugelis žmonių skuba nusimest sunkius drabužius ir vaikšto su plonais marškininiais, kurie pagal orą nėra geras pasirinkimas. Neapsaugojus kaklo jį paprasčiausiai perpūčiau ir kyla uždegimas.
 • Skausmas kaklo apačioje, kuris labai dažnai pereina į galvą, taip pat kilti todėl, kad žmogus ilgą laiką dirbo sėdimą darbą. Šiais laikais pasislinkę slanksteliai, kuriuos sukelia netinkama laikysena – labai dažna problema. Ypač jaunimo tarpe, kurie dažniausiai ir praleidžia prie kompiuterių po 10 ir daugiau valandų per parą. Šis nemalonus lėtinis kaklo skausmas gali būti gydomas tik pakeitus savo gyvenimo būdą, įtraukus daugiau sporto.
 • Skausmas kaklo viršuje labai dažnai kyla ir dė netinkamos stovėsenos. Suprantama, kad išsigydyti tinkamą stovėjimo poziciją galima, tačiau šuo atveju labai dažnai reikia profesionalo patirties. Dažniausiai su netinkama stovėsena susidūriau labai aušti arba stambūs žmonės. Žinoma, siekiant panaikinti skausmą – reikia imtis įvairiausių priemonių, pavyzdžiui, masažo. Tačiau taip pat būtina kreiptis į specialistą, kuris padėtų išmokti vaikščioti tiesiau ir nebekraut savo stuburo.
 • Ūmus kaklo raumenų skausmas gali kankinti tuomet, kai žmogus labai staigiai pasuka galvą į konkrečią pusę arba kitaip pakreipia poziciją, kur ir sukelia nemalonius skausmus. Bet kuriuo atveju, panaikinti tokį greitai kylantį nemalonų skausmą nėra sunku. Ūmus skausmas kaklo srityje išgydomas kur kas paprasčiau nei lėtinis.
 • Kaklo skausmas po miego – dažna problema. Suprantama, kad ją išspręsti galima gana paprastai. Pasirinkdami tinkamą pagalvę galėsite pamiršti nemalonius kaklo skausmus. Tiesa , kol ieškosite tinkamiausios pagalvės – reikia susirasti priemonę, kuri gali padėti panaikinti skausmą.
 • Jeigu patyrėte traumą – kaklo raumenų skausmas bus tikrai intensyvus. Po traumos reikalingas ir kompleksiškas gydymas. Tad čia jau būtina pasitarti su gydytoju, kuris gali paskirti Jums labiausiai tinkamą gydymo metodą.

Yra labai daug priežasčių, todėl kaklo skausmas gali kankinti. Nepriklausomai nuo to, ar skauda kaklo apačią, ar kitą vietą, ar skauda vaikui, ar suaugusiem – universalios priemonės padės sumažinti nemalonius kaklo skausmus.

Skauda kaklą: ką daryti? Kaklo masažuokliai

Kaklo masažuokliai yra pats universaliausias būdas galintis padėti atkratyti nemalonaus kaklo skausmo. Paprasčiausiai, šiuo metu išties egzistuoja labai platus skirtingų priemonių pasirinkimas, juolab, galima rasti labai daug medikamentų, kurie skirti nemalonaus dirginimo panaikinimui.

Kaklo skausmo mažinimas naudojant masažus – efektyviausia priemonė. Ji padeda atpalaiduoti raumenis, sušildyti juos ir tuo pačiu sumažinti reguliariai besikartojančius spazmus. Svarbiausia, kad šiuo metu egzistuoja labai platus skirtingų masažuoklių pasirinkimas, tad kiekvienas asmuo pagal savo poreikius gali pasirinkti tinkamiausią. Žinoma, rekomenduojami ir įprasti masažai, kuriuos daro žmogus, tačiau pagrindinis šio tipo masažų minusas yra kaina. Papildomas minusas – reikia derintis laiką. Tuo tarpu namuose turimi masažuokliai gali būti naudojami Jums patogiu metu ir tiek laiko, kiek reikia, kad masažas atneštų vien tik naudą.

Specialūs masažuokliai puikiai tinka tuomet, kai jus kankina kaklo skausmas. Lygiai taip pat jie rekomenduojami tuomet, kai skausmo nejuntate, tačiau turite lėtinę problemą ir norite skausmo apskritai išvengti. Tokiu atveju mėgautis masažo malonumams rekomenduojame kuo dažniau.

Sportas – geriausia gydymo priemonė

Kaklo skausmo gydymas neapsieina ir be fizinio aktyvumo. Nereikia labai aktyviai sportuoti, siekti labai konkrečių rezultatų, kurie galėtų užtikrinti, kad tempimas dings ir kaklo skausmas liks tik nemalonus prisiminimas. Užtenka kasdien šiek tiek pratampyti kaklą. Ypač tokiu atveju, kai ilgą laiką praleidžiate sėdėdami prie kompiuterio. Tokiu atveju net ir minimalus fizinis aktyvumas padės pasiekti tikrai puikių rezultatų. Medicinos įstaigos dažniausiai siunčia nemokamai lankytis specialius užsiėmimus, kuriuose aiškinama, kaip reikia tinkamai sportuoti, kad kaklo skausmas būtų panaikinamas.

Sumažinkime skausmą – keli patarimai!

 1. Nepriklausomai nuo to, kas sukėlė kaklo skausmą, pasistenkite savo stuburo liniją laikyti kuo tiesesnėje pozicijoje.
 2. Kuo daugiau judėkite. Net ir minimalus fizinis aktyvumas gali turėti labai daug privalumų.
 3. Plaukiojimas – labai puiki priemonė norintiems sutvirtinti stuburą ir atsikratyti nemalonaus kaklo skausmo.
 4. Negalima labai staigiai sukinėti galvos. Jeigu jaučiate skausmą – tokiu atveju visos judesius reikia atlikti labai lėtai ir tarsi užtikrinant kiekvieną judesio atlikimą.
 5. Pasistenkite kilnoti labai sunkių daiktų. Kuprinės ir tašės taip pat turėtų būti kuo lengvesnės. O jeigu reikia su savimi turėti kuo daugiau daiktų – tokiu atveju puikiai tiks specialūs vežimėliai, kuriuose galima įstatyti tašę. Tuomet vežti bus paprasta net ir labai sunkius krepšius, o stuburas nebus apkrautas.
Nemalonus kaklo skausmas naikinamas užsiimant specialia terapija ir kompleksišku gydymu, kuris gali garantuoti, kad žmogus puikiai jausis ir net lėtinės ligos liks tik kaip labai nemalonus prisiminimas. Svarbiausia atsiminti, kad tiek lėtinio kaklo skausmo, tiek ūminio metu – geriausia gydomoji priemonė yra masažas. Ir mėgautis kaklo masažo malonumais reikia ne tik tuomet, kai jis jau labai intensyvus, tačiau dar tuomet, kai jaučiatės puikiai. Tokiu atveju reguliariai maloninami raumenys niekada jums neleis pajusti nemalonaus ir labai intensyvaus skausmo.
Mini elektrostimuliatorius - TENS aparatas Hydas

Skirtas elektros srovės impulsais per odą veikti nervų galūnes ir taip malšinti įvairių kūno vietų ūmius bei lėtinius skausmus.

19,99 € 24,99 € -20%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas - 2 kanalai / 4 elektrodai

Lėtiniam ir ūmiam skausmui kaklo, nugaros srityse, galūnėse ar sąnariuose malšinti. Saugu ir veiksminga. 16 programų, 10 intensyvumo lygių.

39,99 € 49,99 € -20%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas - 4 kanalai / 8 elektrodai

Lėtiniam ir ūmiam skausmui kaklo, nugaros srityse, galūnėse ar sąnariuose malšinti. 8 elektrodai, 30 programų, 10 intensyvumo lygių. Veikia su baterijomis arba iš elektros tinklo.

89,99 € 119,99 € -25%
Rekomenduojame
Skausmo malšinimo (TENS) pieštukas Pain Gone

Elektrinius impulsus siunčiantis prietaisas skausmui malšinti. Vos 1 minutės stimuliavimas gali padėti atsikratyti varginančio chroniško skausmo.

27,99 € 39,99 € -30%
TENS/EMS elektrostimuliatorius VITAMMY Ice

TENS/EMS elektrostimuliacijos aparatas VITAMMY Ice yra efektyvi masažo, raumenų stimuliacijos (EMS), nervų stimuliacijos (TENS), akupresūros ir akupunktūros priemonė.

18,39 € 22,99 € -20%
Rekomenduojame
Kaklo masažuoklis Medisana NM 860 Shiatsu

Kaklo masažuoklis MEDISANA NM 860 SHIATSU - prietaisas, kuris pritaikytas kaklo, pečių, liemens ir kojų sričių masažui. Net 4 masažuoklio galvutės sukasi ir taip masažuoja atitinkamas zonas. Galima rinktis iš 2 masažo intensyvumo lygių. Aparatas turi papildomą šildymo funkciją.

54,60 € 84,00 € -35%
Šildantis TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC MB-400

Malšinti raumenų maudimus, skausmus, neuralgiją, nuraminti ir atgaivinti pavargusius, pažeistus, maudžiančius raumenis, gerinti kraujo apytaką.

76,69 € 95,86 € -20%
TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC NEM-100

Mažina lėtinio skausmo, sustingimo, tirpimo simptomus, veiksminga ūmaus skausmo atveju. Veiksmingos masažo programos nugarai, sąnariams, petims, rankoms arba kojoms.

47,20 € 59,00 € -20%
Juosmens ir kaklo šildytuvas Beurer HK49

Juosmens ir kaklo šildytuvas su magnetiniu tvirtinimu. Itin švelnus, malonus odai, orui pralaidus apvalkalas. Greitai įkaista.

37,99 €
Nugaros ir kaklo šildytuvas Beurer HK58

Išskirtinės formos nugaros ir kaklo šildytuvas. Itin švelnus, malonus odai, orui pralaidus apvalkalas.

42,00 €
TENS/EMS elektrostimuliatorius Beurer EM80

Skausmo sumažinimas, fizinės būklės stiprinimas, atpalaidavimas, raumenų regeneracija ir kova su nuovargiu. Beurer veikia atgamindamas paties kūno impulsus per elektrodus, kurie skleidžia tuos impulsus oda iki nervų ir raumenų skaidulų.

99,00 €
Rekomenduojame
Kaklo ir pečių masažuoklis Beurer MG148

Atpalaiduojantis smūginis masažas. Masažuojamos net ir sunkiai pasiekiamos vietos pečių ir kaklo srityse. 4 masažinės smūginės galvutės.

62,00 €
Rekomenduojame
Kaklo ir pečių masažuoklis Beurer MG150

Atpalaiduojantis smūginis masažas. Masažuojamos net ir sunkiai pasiekiamos vietos pečių ir kaklo srityse. 2 masažinės smūginės galvutės, 6 masažo programos.

64,90 €
TENS elektrostimuliatorius OMRON E3

Veiksmingas skausmo mažinimas, specialios programos įvairioms kūno sritims, galima pasirinkti intensyvumą, plaunami ilgalaikio naudojimo padai – gali būti naudojami iki 150 kartų, lengva naudoti.

62,80 € 78,50 € -20%
TENS elektrostimuliatorius Saneo TENS

2 kanalų / 4 elektrodų elektrostimuliatorius Saneo TENS - tai aukštos kokybės medicininis terapinis prietaisas skirtas įvairiam skausmui malšinti.

79,95 €
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care Fitness

2 kanalų elektrostimuliatorius 4 arba 8 elektrodų viename. Net 55 programos - estetinės, sporto, reabilitacijos ir skausmo malšinimo procedūros. Pakraunamas akumuliatorius.

127,20 € 159,00 € -20%
Rekomenduojame
TENS/NEMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care PRO

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. Skausmui malšinti, raumenims stimuliuoti ir grožio puoselėjimui. Pakraunamas akumuliatorius.

159,20 € 199,00 € -20%
Rekomenduojame
TENS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care TENS

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. 20 skausmo malšinimo programų. Pakraunamas akumuliatorius.

92,00 € 115,00 € -20%
Rekomenduojame
TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Ionotens

2 kanalų TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius rekomenduojamas naudoti reabilitacijos ir funkcijų atkūrimo tikslais, bei įvairių ligų gydymui.

159,20 € 199,00 € -20%
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas su padų aplikatoriais

Kompaktiškas 2 kanalų / 4 elektrodų elektrostimuliatorius skirtas lėtiniam ir ūmiam nugaros, galvos, sąnarių skausmui malšinti bei stimuliuoti raumenis ir pėdas.

67,99 € 79,99 € -15%
Kaklo masažuoklis Medisana NM 870

Kaklo masažuoklis Medisana NM 870 - tai kelioninis vibracinio masažo kaklo ir pečių masažuoklis, veikia su elementais.

13,99 € 23,32 € -40%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo

Du viename: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS). 2 kanalų elektrostimuliatorius yra efektyvus prietaisas, tinkantis ir vyresnio amžiaus žmonėms dėka savo paprasto valdymo. Vokiška kokybė.

39,90 € 57,00 € -30%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax SuperDuo Plus

Išskirtinai daug aplikatorių komplekte: net 6 geliniai elektrodų padukai, 1 juosmens diržas ir 1 rankos diržas su integruotais elektrodais. Dvi atlikemos terapijos: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS).

83,30 € 119,00 € -30%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo Comfort

Turi įmontuotą akumuliatorių, kuris gali būti įkraunamas tiek iš 220V tinklo, tiek ir USB lizdo. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, o taip pat stimuliuoti ir treniruoti raumenis.

59,93 € 79,90 € -25%