Aknė: simptomai, priežastys, gydymas

Aknė: kas tai per liga?

Aknė kitais žodžiais gali būti pavadinama paprasčiausi spuogais. Tiesa, jie išsiskiria tuo, kad dažniausiai yra skausmingi ir riebalingi, tad juos išspaudus gali likti randas visam gyvenimui. Aknės liga dažniausiai kankina paauglinio amžiaus žmones, tačiau gali atsirasti ir tikrai vyresniems.

Aknė dažniausiai kyla dėl šių priežasčių:

  1. 1. Ši liga labai dažnai kyla tuomet, kai asmuo turi problemų su hormonais.
  2. 2. Tuo pačiu dėl netinkamos higienos, ypač kai nenuvalomi dekoratyvinės kosmetikos likučiai.
  3. 3. Dar viena problema yra blogas maistas, ypač, kai žmogus yra kam nors alergiškas.
  4. 4. Būtinai reikia susižinoti, ar neturite endokrininių sveikatos problemų.
  5. 5. Kai naudojamos netinkamos higienos priemonės.

Suradus priežastį, kodėl spuogai kankina – kur kas paprasčiau su jais kovoti. Svarbiausia, kad šiuo metu yra labai daug įvairiausių priemonių kovoje su akne. Odos ligos: akne simptomai labai akivaizdūs, tad jeigu Jūsų veidą kankina spuogai – siūlome išbandyti kompleksišką gydymą. Tokiu atveju pavyks pasiekti geresnius rezultatus.

Aknės gydymas

Aknės liga tikrai ne visam gyvenimui ir ją pagydyti galima. Svarbiausia, kad šiuo metu yra labai daug įvairiausių priemonių, kurios padeda susitvarkyti su odos nelygumais. Tiesa, ne tik išgydyti spuogus, tačiau tuo pačiu ir panaikinti randelius, kurie lieka po spuogų. Pateikiame kelis patarimus, kurie paspartins aknės gijimą. Kuo daugiau skirtingų būdų išbandysite – tuo geresnį rezultatą pavyks pasiekti.

  • • Pirmiausia reikia labai svarbu rūpintis kasdienine higiena. Naudokite ne tik vandenuką, tačiau ir įvairias valomąsias priemones, kurios padeda tinkamai pašalinti nešvarumus ir makiažo likučius. Esant galimybėms veidą valykite bent jau du kartus per dieną. Tokiu atveju visi nešvarumai bus pašalinti anksčiau nei užkimš poras.
  • • Naudokite veido valymo šepetėlį, kuris padeda pašalinti net ir labai didelius nešvarumus. Šepetėlis veikia masažo pagrindu, tad ne tik pašalina nešvarumus, tačiau tuo pačiu aktyvina kraujotaką, padeda išvengti raukšlių, taip pat suteikia odai elastingumo.
  • • Būtinai peržiūrėkite kasdieninę mitybą. Dažniausiai labai riebus ir saldus maistas sukelia spuogus. Atsisakius tokio maisto galite ne tik geriau pasijusti, tačiau ir išvengti spuogų.
  • • Poliarizuotos šviesos terapija yra dar viena priemonė, kuri gali padėti džiaugtis puikiai atrodančia veido oda. Svarbiausia, kad reguliariai atliekamos procedūros ne tik padės susitvarkyti su odos nelygumais, tačiau tuo pačiu ir išvengti randelių, kurie labai dažnai atsiranda tuomet, kai spuogas užgyja.
  • • Pastebėta, kad labai dažnai spuogai kankina tuos, kurie turi psichologinių problemų. Tai reiškia, kad pakeitus požiūrį į daugelį dalykų žmogus kur kas geriau jausis ir tuo pačiu teks susidurti su kur kas mažiau veido problemų.

Aknė yra labai nemaloni liga, tačiau svarbiausia, kad gana nesunkiai išgydoma. Kuo greičiau pradėsite taikyti skirtingus gydymo metodus – tuo geresnį rezultatą pavyks pasiekti. Juolab, visada siūlome bandyti kelis skirtingus metodus, kadangi kuris nors tikrai tiks ir galiausiai odos problemos liks tik nemalonus prisiminimas, kurio neišduos jokie veido randeliai.

Pažangiausia kovos su spuogais technologija Tanda Clear+

Galinga bakterijas naikinanti galvutė yra efektyvus būdas mažinti spuogus, aknę, odos paraudimus ir bėrimus.

85,00 € 165,00 €
Trigubas ir greitas smūgis inkštirams - Tanda Zap

Intensyvi šviesa suardo inkštirus sukeliančias bakterijas, o vibracija ir šiluma atveria poras, todėl sunaikinamos net giliausiai įsiskverbusios bakterijos.

35,00 € 58,00 €
Enziminis veido šveitiklis (pilingas) BIOMED Peel Me Up

Enziminis veido šveitiklis (pilingas) be abrazyvinių dalelių, tinka itin jautriai odai. Pagaminta Vokietijoje. Talpa: 40ml

17,00 € 20,00 € -15%
Serumas nuo kuperozės BIOMED Rosa Cure

Serumas yra skirtas kuperozės požymiams mažinti, padeda sumažinti veido paraudimus. Pagaminta Vokietijoje. Talpa: 30ml

21,25 € 25,00 € -15%
Rekomenduojame
Ultragarso terapijos prietaisas I-TECH MIO-SONIC

Profesionalus 1MHz ultragarso terapijos prietaisas turintis 9 programas ir 3 ultragarso intensyvumo lygius. Skirtas skausmo terapijai, fizinei būklei palaikyti, grožio procedūroms.

199,50 € 249,38 € -20%
Kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos prietaisas I-TECH SONICSTIM

Unikalus kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos (TENS) prietaisas skirtas tiek skausmo malšinimo, tiek ir estetinėms grožio procedūroms. Ultragarso dažnis 1 MHz - giliųjų audinių terapijai.

239,20 € 299,00 € -20%
Veido valymo šepetėlis Medisana FB 880

Veido valymo šepetėlis Medisana FB 880 - tai giliai valantis veido valymo šepetėlis skirtas švelniam ir kruopščiam veido valymui namuose.

21,00 € 32,31 € -35%
Pakraunamas veido valymo šepetėlis Medisana FB 885

Įkraunamas veido valymo šepetėlis Medisana FB 885 skirtas atlikti kosmetines veido procedūras namuose, 4 skirtingi valymo priedai užtikrina efektyvų bei švelnų veido valymą.

34,06 € 48,66 € -30%
Ultragarsinis veido valymo šepetėlis ProRelax Exclusive

Ultragarsinis, giliai valantis veido valymo šepetėlis skirtas pašalinti odos nešvarumus, išvalyti poras, pagerinti odos būklę.

47,92 € 59,90 € -20%
Vakuuminis veido valymo prietaisas ProRelax Facial Cleanser

Inovatyvus vakuuminis veido valymo prietaisas skirtas šalinti spuogus, riebalų perteklių, inkštirus bei negyvas odos ląsteles. Paprastas naudojimas nesukeliantis skausmo. Atsparus vandeniui.

47,92 € 59,90 € -20%