Elektros impulsų elektrostimuliatoriuje savybės

TENS/EMS elektrostimuliatorius Beurer EM80

Skausmo sumažinimas, fizinės būklės stiprinimas, atpalaidavimas, raumenų regeneracija ir kova su nuovargiu. Beurer veikia atgamindamas paties kūno impulsus per elektrodus, kurie skleidžia tuos impulsus oda iki nervų ir raumenų skaidulų.

108,00 €
TENS/EMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care Fitness

2 kanalų elektrostimuliatorius 4 arba 8 elektrodų viename. Net 55 programos - estetinės, sporto, reabilitacijos ir skausmo malšinimo procedūros. Pakraunamas akumuliatorius.

189,00 €
TENS/NEMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care PRO

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. Skausmui malšinti, raumenims stimuliuoti ir grožio puoselėjimui. Pakraunamas akumuliatorius.

219,00 €
TENS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care TENS

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. 20 skausmo malšinimo programų. Pakraunamas akumuliatorius.

139,00 €
TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Ionotens

2 kanalų TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius rekomenduojamas naudoti reabilitacijos ir funkcijų atkūrimo tikslais, bei įvairių ligų gydymui.

219,00 €
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo

Du viename: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS). 2 kanalų elektrostimuliatorius yra efektyvus prietaisas, tinkantis ir vyresnio amžiaus žmonėms dėka savo paprasto valdymo. Vokiška kokybė.

39,92 € 49,90 € -20%
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax SuperDuo Plus

Išskirtinai daug aplikatorių komplekte: net 6 geliniai elektrodų padukai, 1 juosmens diržas ir 1 rankos diržas su integruotais elektrodais. Dvi atlikemos terapijos: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS).

82,43 € 109,90 € -25%
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo Comfort

Turi įmontuotą akumuliatorių, kuris gali būti įkraunamas tiek iš 220V tinklo, tiek ir USB lizdo. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, o taip pat stimuliuoti ir treniruoti raumenis.

47,52 € 55,90 € -15%
TENS/ EMS elektrostimuliatorius Lanaform Stim Mass

TENS/EMS elektrostimuliatorius Lanaform Stim Mass yra 2 kanalų / 4 elektrodų prietaisas, skirtas raumenų stimuliavimui bei skausmo malšinimui. Jis turi 5 iš anksto nustatytas programas, 3 intensyvumo lygius.

35,00 €
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius I-TECH T-One Medi PRO

4 kanalų elektroterapijos prietaisas, skirtas padėti specializuotiems sporto medicinos gydytojams prižiūrėti ir gydyti profesionalias sporto komandas ir sportininkus.

359,25 € 479,00 € -25%
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius I-TECH T-One Medi Sport

4 kanalų elektroterapijos prietaisas, kuris yra skirtas profesionaliems ir neprofesionaliems sportininkams, kurie norėtų pagerinti savo rezultatus ir atlikti reabilitacijos procedūras namuose.

379,00 €
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius I-TECH T-One Coach

4 kanalų elektroterapijos prietaisas, rekomenduojamas kartais pasportuojantiems žmonėms ar sportininkams mėgėjams, siekiant išvengti traumų ir sustiprinti raumenis.

289,00 €
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius I-TECH T-One Rehab

Profesionalus 4 kanalų elektroterapijos prietaisas, kuris yra skirtas skirtas reabilitacijos specialistams, ligoninėms ir reabilitacijos klinikoms.

599,00 €
Belaidis TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo Comfort Wireless

Elektrostimuliatorius su integruotu akumuliatoriumi, kuris gali būti įkraunamas tiek iš 220V tinklo, tiek ir USB lizdo. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, o taip pat stimuliuoti ir treniruoti raumenis. Belaidis.

89,25 € 119,00 € -25%
Rankos diržas ProRelax elektrostimuliatoriams

Originalus ProRelax rankos diržas skirtas žasto bei dilbio skausmui malšinti arba raumenims stimuliuoti naudojant kartu su ProRelax elektrostimuliatoriais. Su integruotais silikoniniais elektrodais. 

19,90 €
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Trio

2 atskirai valdomi kanalai su atskirai pasirenkamu intensyvumu. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, stimuliuoti ir treniruoti raumenis, bei naudoti atpalaidavimo ir masažo programas atsistatymui po treniruočių.

48,93 € 69,90 € -30%
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Trio+

Įkraunamas akumuliatorius. 2 atskirai valdomi kanalai su atskirai pasirenkamu intensyvumu. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, stimuliuoti ir treniruoti raumenis, bei naudoti atpalaidavimo ir masažo programas atsistatymui po treniruočių.

55,23 € 78,90 € -30%

1. Impulso dažnis. Tai yra vienas iš svarbiausių parametrų, leidžiantis mums nuspręsti, kurios raumeninės skaidulos bus aktyvuojamos.  Dažnis nurodo, kiek impulsų per sekundę bus pagaminama. Ši ritminė seka stimuliuoja lėtąsias raumenines skaidulas, taikant žemą dažnį, bei greitąsias raumenines skaidulas, taikant aukštą dažnį. Siekiant pagerinti raumenų pasipriešinimą, procedūroms reikia taikyti maždaug 2-30Hz dažnio intensyvumą; 30-70Hz dažnis jau aktyvuoja ir lėtąsias, ir greitąsias raumenines skaidulas; 80-120Hz dažnis intensyviai stimuliuoja greitąsias raumenines skaidulas.  Didindami dažnį ir intensyvumą, priartėjame prie tetaninių susitraukimų: stimuliacija vykdoma labai greitai ir neleidžia atsipalaiduoti, nuosekliai stiprinama daugiau raumeninių skaidulų, o tai skatina itin stiprius raumenų susitraukimus.

 

2. Impulso trukmė ir plotis. Šis parametras nurodo laiką, per kurį bus sukurtas impulsas. Impulso trukmė yra matuojama mikrosekundėmis, kaip nustatyta Weiss’o dėsnio, kuris sieja impulso dydį su taikomu intensyvumu per tą pačią trukmę. Chronaksijos sąvoka yra kilusi iš graikiško žodžio “cronos”, reiškiantį laiką, bei žodžio “axia”, reiškiantį vertę. Chronaksija nurodo trukmę, per kurią srovė gali paveikti raumenį, ir stimuliacijos dydį, galintį sutraukti raumenį dvigubai didesne už reobazę (tai minimalus el. potencialas, reikalingas gyvam audiniui sudirginti) amblitude, kuri, po tam tikro laiko, privers raumenį susitraukti.

Ne visi nervai ir raumenys pasižymi tuo pačiu chronaksijos dydžiu. Tai reiškia, jog kiekvienam raumeniui reikia taikyti specifinį impulso ilgį, kad šis sukeltų kontrakciją (susitraukimą). Kadangi impulsas didina chronaksiją vis labiau ir labiau, susitraukimai bus vis stipresni.

 

3. Impulso intensyvumas ir amplitudė. Amplitudė yra matuojama amperais – tai pagrindinis elektros srovės intensyvumo matavimo vienetas. Matavimo vienetai, naudojami matuoti amplitudei, priverčiančiai raumenį susitraukti, yra vadinami miliamperais.

Kalbant apie elektrostimuliatoriaus naudojimą, svarbu žinoti apie pojūčius, sukeliamus elektrostimuliacijos, bei jų ribas. Jautrioji riba pasiekiama taške, kai pradedame justi srovę, motorinė riba pasiekiama, kai pastebime pirmus susitraukimus, skausmo riba - tai riba, kurios reikėtų vengti. Būtina prisiminti, jog labai svarbu vengti bet kokių skausmingų pojūčių, kuriuos galite pajusti, naudodamiesi elektrostimuliatoriumi.

Įrenginio naudojimo tikslas yra taikyti procedūras tarp motorinės ir skausmo ribų, visuomet vengiant skausmo ribos.  Kita vertus, akivaizdu, jog taikant stimuliaciją tik motorinėje riboje, raumeninės skaidulos bus stiprinamos gana menkai, o impulso amplitudės didinimas adekvačiame dažnyje stiprins daugiau raumeninių skaidulų, bei vyks intensyvesnė adaptacija.

 

4. Stimuliacijos trukmės parametrai ir kita. Kontrakcijų trukmė yra matuojama milisekundėmis. Milisekundės taip pat naudojamos stimuliacijos trukmės, palaikomos raumeniui susitraukti,  konfigūracijai. Yra keli tiesiogiai su tuo susiję faktoriai: dažnis, matuojamas hercais,  poilsio periodas ir amplitudės lygis. Poilsio periodu vadinama trukmė tarp dviejų susitraukimų. Naudojamas poilsio periodas bus tiesiogiai susijęs su pagrindiniu procedūros tikslu. Jeigu sieksite vystyti pasipriešinimą, poilsio periodas bus ilgesnis, nei taikant anaerobinį treniravimą. Kaip pamatysite vėliau, aukštesni intensyvumai, aukštesni dažniai bei trumpi poilsio periodai generuoja raumenų stiprumą ir pareikalaus pastebimos kūno adaptacijos krūviui. Žemi dažniai (2-8Hz stiprumo) - veiks atpalaiduojančiai bei palengvins raumenų atsistatymą po treniravimosi.