Prekių kategorijos

Aknės gydymas namuose

Kategorija:: Odos problemos
Po ilgų žygių pas specialistus nusprendėte savo jėgomis kovoti su akne? O gal pasikonsultavote su dermatologu ir jis patarė kovoti su akne namuose ne tik tepalais ir antibiotikais?


Kaip išsigydyti aknę namų sąlygomis?

Aknė – viena nemaloniausių odos ligų, kuri kankina gana daug žmonių. Deja, kad ir kokiomis priemonėmis bandoma kovoti – pasiseka tik retam. Aknės gydymas yra įvairiapusis ir laiko reikalaujantis procesas. Visgi, suderinus tinkamus komponentus panaikinti problemą yra įmanoma.

Aknės gydymas galimas tiek natūraliais, tiek medicininis, tiek kitais būdais. Aptarsime kelis populiariausius, kurie daugeliui padeda sumažinti arba net visiškai panaikinti aknę.

Poliarizuotos šviesos terapija – puiki priemonė kovoje su akne. Bioptron lempos analogas aktyvina kraujotaką ir atlieka odos degeneracijos funkcijas. Taip pažeistos vietos kur kas greičiau gyja, nepalieka randų. Bioptron lempa yra daugiafunkcinė, skirta ne tik aknei gydyti, taigi investicija verta savo kainos. Bioptron lempos analogas padės pamiršti aknę.

Stresas – vienas didžiausių aknės sukėlėjų. Aknės gydymas namuose prasideda nuo dirgiklių, kurie Jums sukelia stresą, pašalinimo. Rekomenduojame surasti poilsio būdus, kurie leistų Jums atsipalaiduoti. Daugelis tikina, kad poliarizuotos šviesos terapija taip pat padeda atsipalaiduoti, sumažina depresijos požymius.

Aknės gydymas neatsiejamas nuo natūralumo. Kiek tik įmanoma naudokite kuo mažiau dekoratyvinės kosmetikos priemonių. Kreminė pudra užkemša poras. Nuo to kyla dar daugiau spuogų. Jeigu negalite būti be makiažo - naudokite ekologiškas priemones.

Kuo mažiau liesite savo veidą – tuo mažiau ant jo perkelsite bakterijų. Net ir miegodami stenkitės neliesti savo veido. Aknės gydymas šviesos terapija naikina bakterijas, tačiau papildomai rekomenduojame neliesti veido.

Mankšta padeda pašalinti toksinus, kurie sukelia tokias nemalonias ligas kaip aknė.

Nenaudokite labai riebių kosmetikos priemonių, kadangi jos tik aktyvina aknę. Poliarizuotos šviesos terapija nesausina odos, tad puikiai tiks įprastas kremas mišriai odai.

Kuo daugiau vandens – tuo Jūsų organizmas Jums bus labiau dėkingas. Ekspertai tikina, kad vanduo – netik gyvybės, tačiau ir grožio šaltinis. Reikia išgerti per parą bent jau du litrus vandens.

Daugelį aknė kankina todėl, kad vartojami maisto produktai yra netinkami. Net ir aknės gydymas šviesos terapija nebus veiksmingas jeigu ir toliau vartosite produktus, kurie sukelia bėrimą.

Aknės gydymas namuose neapsieina ir be suvokimo, kad šių spuogų negalima trinti, spaudyti ir panašiai. Nuo to kyla žaizdos, kurias gydyti yra sudėtinga. Tiesa, Bioptron lempa puikiai gydo žaizdas. Aknės gydymas šviesos terapija tinka ne tik dėl greitesnio gijimo, tačiau ir siekiant, kad po procedūros neliktų randų.

Aknės gydymas namuose turėtų būti atliekamas kartu su gydytojo pagalba bei konsultacija. Bioptron lempa yra tik sudedamoji viso gydymo dalis. Greta jos siūlome nepamiršti pasitarti su savo dermatologu ir pasirinkti tinkamiausius vaistus. Na, o Bioptron lempos analogas – tiesiausias kelias į atsisveikinimą su akne.