Prekių kategorijos

Šildytuvai, šildyklės 

Elektriniai šildytuvai kūnui

Elektriniai šildytuvai kūnui – tai elektriniai kūno šildytuvai, skirti nugarai, pečių sričiai, juosmeniui, kaklui, kojom, pėdoms bei šių vietų skausmo mažinimui bei gydymui šiluma. Šilumos gydomosios savybės naudojamos jau daugelį metų, o elektriniai šildytuvai kūnui šiandien leidžia ją naudoti raumenų ar sąnarių skausmo malšinimui daug paprasčiau ir efektyviau.

 

Jeigu Jums reikalingas šildytuvas pėdoms, nugarai ar kitai kūno vietai, BioMed.lt rasite įvairių tipų šildytuvus internetu. Jų kainos yra itin patrauklios, o akcijos metu norimą prietaisą galite įsigyti dar geresnėmis sąlygomis. Kviečiame įsigyti!
Akumuliatorinės šildyklės skausmo gydymui, malšinimui

Akumuliatorinė šildyklė (akumuliatorinis šildytuvas) – tai juosmens sričiai, pečių sričiai ar kaklui skirta speciali šildoma pagalvėlė. Akumuliatorinės šildančios pagalvėlės naudojamos šių kūno dalių skausmo gydymui ar skausmo mažinimui po traumų, pasitempus, perpūtus vėjui. Akumuliatoriai šildytuvai tinka ir vaikams, ir suaugusiems. Jo veikia skleisdamos šilumą,  o juk šiluma jau daug metų veiksmingai naudojama skausmo malšinimui.

BioMed.lt – tai medicinos prekės internetu. Mūsų kainos patenkintą paliks kiekvieną, o ypač akcijos metu. Kviečiame įsigyti šildančią pagalvėlę ir atsisveikinti su skausmu!
Infraraudonųjų spindulių lempos — šildytuvai

Infraraudonųjų spindulių lempos – tai šiuolaikiški, mobilūs įrenginiai, tinkami naudoti ir namuose. Infraraudonųjų spindulių lempa leidžia efektyviai gydyti ne vieną ligą bei paskatinti žaizdų gijimą, sustabdyti virusų ar bakterijų dauginimąsi, suteikti daugiau grožio veidui ir dar daugiau.

Infraraudonųjų spindulių lempa ir jos esmė - teigiamas poveikis sveikatai - ši spinduliuotė ne tik nekenkia, bet ir padeda. Kad būtų paprasčiau suprasti, kaip veikia šie įrenginiai, infraraudonųjų spindulių lempą galime prilyginti natūraliai šilumai, kurią jaučiame sklindant iš žmogaus kūno. Šiluma apskritai jau daug metų yra naudojama kaip daugeliui sveikatos procedūrų praverčiantis gydymo metodas. Palyginus su žmogaus skleidžiama šiluma,  infraraudonųjų spindulių šildytuvų lempos šiluma skverbiasi daug giliau į organizmo audinius  ir veikia efektyviau: stimuliuoja kraujo apykaitą, geriau padeda pernešti deguonį, paskatina viduje esančių toksinų išvarymą iš organizmo ir dar daugiau.

 

BioMed.lt parduodami infraraudonųjų spindulių šildytuvai – lempos – tai namams tinkantys įrenginiai, kurių naudojimas nesudėtingas, o panaudojimo galimybės – plačios. Mūsų parduotuvėje internetu infraraudonųjų spindulių šildymo lempos ir kiti šildymo įrenginiai parduodami ir su akcija, kurios metu lempų kaina nudžiugins kiekvieną, norintį pasirūpinti savo sveikata.

 

Kartu su parduodama infraraudonųjų spindulių lempa, gausite ir instrukciją su informacija, koks įrenginio veikimo principas bei kaip naudoti infraraudonųjų spindulių lempą. Mes pardavinėjame tik pripažintų ir įvertintų gamintojų prekes – Medisana, Beurer – tai gamintojai su puikiais atsiliepimais visame pasaulyje, todėl įsigyta vienos iš šių firmų infraraudonųjų spindulių kaitinimo lempa užtikrins Jums geriausius rezultatus.
Kojų šildyklės

KOJŲ ŠILDYKLĖS

 

Kojų šildyklė – prietaisas skirtas dažnai šąlančių kojų problemoms išspręsti. Sutrikusi kraujotaka, vėsus bei drėgnas oras namuose, netinkama apranga veikia mūsų organizmą. Per galūnes prarandame daugiau nei 80 % visos kūno šilumos, tad kojų šildyklė gali išspręsti daugelio žmonių juntamą diskomfortą.

Nėra nieko maloniau kaip vėsiais rudens vakarais arba žiemos rytais pašildyti savo kojas. Šildyklė kojoms leis ne tik puikiai jaustis bei išsaugoti gražias kojas, tačiau taip pat ir pagerinti viso organizmo veiklą.

 • Šildytuvas kojoms gerina kraujotaką, padeda organizmui aprūpinti galūnes krauju.
 • Šildyklė kojoms padeda išvengti nemalonių sezoninių ligų. Grįžus namo drėgnomis bei šaltomis kojomis labai svarbus jas kuo greičiau sušildyti. Pakišę po karštu vandeniu ne tik jausite skausmą, tačiau taip pat galite sukelti šoką organizmui. Kur kas paprastesnis pasirinkimas – elektrinė šildyklė kojoms.
 • Jeigu Jums dažnai šąla kojos būnant namuose – pėdų šildytuvas padės išvengti diskomforto. Atšalusios kojos gali ne tik sukelti peršalimo ligas, tačiau ir silpninti imuninę sistemą, ilgainiui kojų, pėdų spalva gali tapti pilkšva, oda praras elastingumą.
 • Elektrinis pėdų šildytuvas reguliuojasi pagal intensyvumą, tad galite nustatyti Jums tinkamiausią šilumos efektyvumą. Jeigu kojos labai atšalusios – pradėkite nuo lengvesnio ir po truputį didinkite. Nesukelkite savo organizmui šoko.
 • Šildytuvas pėdoms leis paprasčiausiai atsipalaiduoti ir pamiršti dienos vargus. Pėdos – viena jautriausių organizmo vietų. Jeigu jos jausis gerai – puikiai jausis ir visas organizmas.

Elektrinė kojų šildyklė internetu kainuos pigiau jeigu užsisakysite naujienlaiškį. Pats pirmas sužinosite apie naujausius pasiūlymus, o akcijos leis sutaupyti.

Jeigu Jums šąla pėdos – šildyklė pėdoms leis išvengti diskomforto. Pėdų šildymas dar niekada nebuvo toks paprastas, malonus bei pigus procesas!

Elektrinis kaklo ir pečių srities šildytuvas Hydas
Šildo, ramina ir atpalaiduoja kaklo ir pečių srities raumenis, padeda malšinti skausmą. Magnetinis užsegimas, atjungiamas valdiklis. Galima skalbti.
36,99 € 49,99 € -26%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Akumuliatorinis juosmens srities šildytuvas Hydas
Akumuliatorinis, judėjimo laisvės nevaržantis juosmens srities šildytuvas - raumenų atpalaidavimui, audinių šildymui ir skausmui juosmens srityje mažinti. Tinka naudoti lauke.
48,99 € 69,99 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Akumuliatorinis kaklo ir pečių srities šildytuvas Hydas
Akumuliatorinis, judėjimo laisvės nevaržantis kaklo ir pečių srities šildytuvas su 4 temperatūros lygiais ir magnetiniu užsegimu.
38,49 € 69,99 € -45%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kojų šildyklė Medisana FWS
Kojų šildyklė MEDISANA FWS - prietaisas, kuris pritaikytas asmenims, kuriems dažnai šąla kojos. Universalus šildyklės dydis tinka tiek mažoms, tiek didelėms kojoms. Galima rinktis iš 3 šilumos intensyvumo lygių. Kiti kojų šildyklės MEDISANA FWS privalumai - ją galima skalbti, ji automatiškai išsijungia.
27,99 € 39,99 € -30%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Kojų šildyklė Beurer FW20
3 tempertūros nustatymai, paviršius pralaidus orui, tikslus elektroninis temperatūros regulaivimas, tinka net didelę pėdą turintiems žmonėms.
31,00 € 34,44 € -10%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kojų šildyklė Beurer FWM45
2 masažo nustatymai, 2 temperatūros nustatymai, šildymas ir masažas gali būti naudojami atskirai, tinka net didelę pėdą turintiems žmonėms.
49,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kojų šildyklė Beurer FWM50
AKCIJA!
Kojų šildyklė Beurer FWM50
1 masažo nustatymas, 1 temperatūros nustatymas, šildymas ir masažas gali būti naudojami atskirai ypač švelnus paviršius.
47,50 € 55,88 € -15%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių lempa Medisana IRH 100W
AKCIJA!
Infraraudonųjų spindulių lempa Medisana IRH 100W
Infraraudonųjų spindulių lempa Medisana IRH 100W - modernus prietaisas, identifikuojantis ir gydantis nosies, gerklės, ausų ligas bei užtikrinantis veido ir kūno odos priežiūrą. Lempos pagalba stiprinamas organizmas ir stabdomas virusų dauginimąsis. Prietaiso galingumas - 100W, projektuojamas kartu su stovu.
14,90 € 19,87 € -25%
10-15 darbo dienų
IŠPARDUOTA
Infraraudonųjų spindulių lempa Beurer IL21
Infraraudonųjų spindulių lempa stiprina organizmą ir stabdo virusų dauginimąsi, padeda esant peršalimo ligoms, įvairioms odos ligoms, stimuliuoja kraujo apytaką, malšina skausmus, stimuliuoja raumenų įtempimą, skatina žaizdų gijimą.  
38,60 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių lempa Beurer IL50
Infraraudonųjų spindulių lempa stiprina organizmą ir stabdo virusų dauginimąsi, padeda esant peršalimo ligoms, įvairioms odos ligoms, stimuliuoja kraujo apytaką, malšina skausmus. Spinduliavimo laukas 30x40 cm.  
65,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Juosmens ir kaklo šildytuvas Beurer HK49
Juosmens ir kaklo šildytuvas su magnetiniu tvirtinimu. Itin švelnus, malonus odai, orui pralaidus apvalkalas. Greitai įkaista.
37,99 €
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Šildoma pagalvėlė Medisana HP 605
AKCIJA!
Šildoma pagalvėlė Medisana HP 605
Šildoma pagalvėle MEDISANA HP 605 - unikali net 4 temperatūros nustatymus nurinti pagalvė sauganti nuo perkaitimo. Medvilninis pagalvės uždangalas gali būti skalbiamas 30 laipsnių temperatūroje.
22,89 € 33,66 € -32%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Šildanti paklodė Medisana HU 665
AKCIJA!
Šildanti paklodė Medisana HU 665
Šildanti paklodė MEDISANA HU 665, turinti net 3 temperatūros nustatymo padėtis su lengvai valoma medžiaga. Paklodės šildymo mechanizmas - automatinis (išsijungia po 180 minučių). Garantuota apsauga nuo perkaitimo.
20,79 € 30,57 € -32%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šildanti paklodė Medisana HDW
AKCIJA!
Šildanti paklodė Medisana HDW
Šildanti paklodė MEDISANA HDW turi net 4 skirtingus temperatūros nustatymus. Esant poreikiui, galima pasinaudoti specialiu turbo šildymu bei automatinio išsijungimo funkcija po 180 minučių. Su šia paklode neina perkaisti, o jos matmenys tinkami 180-130 cm lovoms. 
51,50 € 72,53 € -29%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Nugaros ir kaklo šildytuvas Beurer HK58
Išskirtinės formos nugaros ir kaklo šildytuvas. Itin švelnus, malonus odai, orui pralaidus apvalkalas.
42,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Daugiafunkcinis šildytuvas Beurer HK55
AKCIJA!
Daugiafunkcinis šildytuvas Beurer HK55
Lengvai užsideda ant pilvo, nugaros ir sąnarių. Suvyniojus galima naudoti kaklui. Malonus odai, orui pralaidus apvalkalas.
42,00 € 46,67 € -10%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šildoma pagalvėlė Beurer HK63
3 temperatūros nustatymai, automatinis išjungimas po 90 min, tikslus elektroninis temperatūros reguliavimas, medvilninis užvalkalas.
37,00 €
9-10 darbo dienų
IŠPARDUOTA
Akumuliatorinė šildanti pagalvėlė Hydas
AKCIJA!
Akumuliatorinė šildanti pagalvėlė Hydas
Šildanti pagalvėlė Hydas - tai belaidis vandeniui atsparus šilumos šaltinis naudingas bet kurio metu laiku.
52,49 € 69,99 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių lempa Beurer IL30
Infraraudonųjų spindulių lempa stiprina organizmą ir stabdo virusų dauginimąsi, padeda esant peršalimo ligoms, įvairioms odos ligoms, stimuliuoja kraujo apytaką, malšina skausmus, stimuliuoja raumenų įtempimą, skatina žaizdų gijimą.  
42,00 €
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Rodoma 1 - 19 iš 19 prekių
Šildytuvai, šildyklės

Sergant cukriniu diabetu, sutrikus skydliaukės veiklai, sumažėjus hemoglobino kiekiui kraujyje, dėl širdies, kraujagyslių ligų ar tam tikros anatominės struktūros, gali sutrikti kraujotaka. Apie tai dažnai byloja šąlančios galūnės ar visas kūnas. Žinoma, rankos ar kojos šalti gali ir dėl daugelio kitų priežasčių, dėl kurių Jums nevertėtų jaudintis. Įvairių sričių šildyklės, šildytuvai kūnui – nepamainoma Jūsų šildymo įranga.

Pakeitėte mitybą, išbandėte įvairius mankštos pratimus, masažus, o šąlančios galūnės vis tiek neleidžia atsipalaiduoti? O gal reikalingas tam tikrų vietų šildymas po traumų? Siūlome įvairią pripažintų gamintojų įrangą kūno šildymui:

 • Juosmens srities šildytuvas;
 • Kaklo ir pečių srities šildytuvas;
 • Šildantis pledas,
 • Kojų šildyklė;
 • Šildoma antklodė;
 • Šildanti paklodė;
 • Šildoma pagalvėlė ir t.t.
BioMed.lt asortimente: infraraudonųjų spindulių šildytuvai, elektriniai šildytuvai, akumuliatoriniai šildytuvai.

Taip pat rekomenduojame infraraudonųjų spindulių šildytuvus - lempas su vibromasažo galvutėmis ar be jų. Infraraudonųjų spindulių masažas:

 • Stimuliuoja kalogeno gamybą;
 • Gerina kraujotaką;
 • Didina deguonies lygį kraujyje;
 • Didina baltųjų kraujo ląstelių kiekį kraujyje ir t.t.
BioMed.lt siūlo Jums išbandyti efektyvias ir veiksmingas priemones kūno šildymui.