Jonizuotas čiužinys VIDA10 ANION SYSTEM

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Jonizuotas čiužinys VIDA10 ANION SYSTEM

Aukštas (23cm) vidutinio kietumo jonizuotas viskoelastinis čiužinys. Ozono ir anijonų sistema, sojų ir bambuko pluoštai. Viskoelastano tankis - net 63 Kg/m3.

More details

Vida10

Prekės aprašymas


Vida10 LOGO.jpg

VIDA10 ANION SYSTEM viskoelastinis jonizuotas čiužinys yra itin aukštas - net 23cm aukščio, taip pat ir anatomiškai profiliuotas, kad miegodami jaustumėtės itin patogiai ir kuo geriausiai pailsėtumėte net ir per trumpą laiką. Ypač aukštas viskoelastano tankis - net 63 Kg/m3.

Gamybos proceso pabaigoje kiekvienas VIDA10 čiužinys yra laikomas hiperbarinėje (itin aukšto slėgio) kameroje ir ozonuojamas, taip sunaikinant bet kokias parazitų formas, virusus, bakterijas, mikrobus, sporas, pelėsį, grybelį. Todėl Jūs gaunate visiškai sterilų produktą, o dėka viskoelastano ir čiužinio vidinio 3D korio, dalis likusio ozono dar ilgą laiką saugos Jūsų čiužinį ir jis išliks sterilus.

Čiužiniai VIDA10 hiperbarinėje kameroje taip pat yra prisotinami ir anijonų, kurie dažnai vadinami "oro vitaminais". Anijonai - tai gyvybiškai svarbios dalelės, keičiančios deguonies elektrinį krūvį. Tik neigiamą krūvį turintis deguonis maitina ląsteles, o negaudamos maisto ląstelės silpsta, tampa neatsparios virusams.
Deguonis, turintis teigiamą krūvį, oksiduoja cholesterolį ir nusėda ant kraujagyslių sienelių, didėja infarkto, insulto rizika ir pan.. Dėl šių priežasčių išaugo susidomėjimas gydomosiomis ir higieninėmis anijonų savybėmis. Gydymo įstaigos pradėjo vis dažniau taikyti anijonų terapijas.
Čiužinys VIDA10 ANION SYSTEM - tai asmeniniai anijonų terapijos seansai namuose.

Jonizuoto čiužinio VIDA10 ANION SYSTEM sudėtis:
- Trikotažinis audinys su sojos ir bambuko anglies pluoštais. Jis švelnus ir gerai sugeria drėgmę, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, idealiai tinka alergijų kamuojamiems žmonėms, o taip pat yra ir geras termoreguliatorius.
- Viskoelastanas "Heat Sensitive" 2,5 cm (tankis 63 Kg/m3).
- Viskoelastanas "Super Soft" 1,5 cm.
- Palaikanti medžiaga "Flexilin".
- Medžiaga "Level", užtikrinanti natūralią stuburo atramą, nesukelia spaudimo, nevargina raumenų.
- Medžiaga "Hi Pur", ypač atspari dinaminiam spaudimui, kad čiužinys daug metų išliktų tobulos formos.
- Orui laidus 3D audinys, kad čiužinys "kvėpuotų" net ir padėtas ant kieto lygaus pagrindo.

Šis anatominis čiužinys sukurtas taip, kad žmogui ant jo gulėti būtų patogiausia. Pernelyg minkštas čiužinys gali išprovokuoti stuburo problemas, o per kietas - kraujo apytakos sutrikimus. Šis anatomiškai profiliuotas čiužinys tolygiai paskirsto apkrovą, atkartoja gulinčio žmogaus kūno kontūrus ir poilsio metu išlaiko optimalioje padėtyje.

3D oro cirkuliacija – oro kanalų sistema leidžia orui pasklisti po visą čiužinį. Tai sukuria nepalankią aplinką mikroorganizmams, dulkių erkutėms, mažina prakaitavimą. Visa tai ir dar daugiau pakelia šio čiužinio higienos standartus į naują lygmenį.

Ypač minkštas ir švelnus bambuko anglies pluošto audinys su mikroelementais nesukelia alergijų, todėl idealus naudoti žmonėms, kurie alergiški vilnoniams ar kitokiems audiniams. Audinyje bambukas išsaugo daugelį pačiam augalui būdingų savybių. Viena svarbesnių bambuko savybių - labai geras vandens absorbavimas: sugeria net tris kartus daugiau vandens nei paties svoris. 

Sojos pupelių proteino pluoštas yra natūralus pluoštas, sudarytas iš 16 amino rūgščių. Šis pluoštas teigiamai veikia žmogaus odos paviršių, gerai sugeria drėgmę, reguliuoja šilumos pusiausvyrą - miegodami nekaisite ir nešalsite.