Reduced price! Elektrinis dantų šepetėlis Visiomed ProSonic Micro 2 (žalias)

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Elektrinis dantų šepetėlis Visiomed ProSonic Micro 2

Garantija: 24mėn.
Šepetėlis švelniai, bet veiksmingai masažuoja dantenas bei valo burnos ertmę net sunkiai pasiekiamose vietose. Šereliai atlieka aukštos amplitudės šluojamuosius judesius ir puikiai išvalo visus dantis.

Detalus aprašymas

More details

Visiomed
9,99 €
Kaina:8,49 €
-15%
Išparduota

Prekės aprašymas
Elektrinis dantų šepetėlis Visiomed ProSonic Micro 2


Elektrinis dantų šepetėlis rekomenduojamas visiems, kas skiria daug dėmesio nuolatinei ir efektyviai burnos higienai. Taip pat tiems, kas tikisi baltesnių dantų efekto.


Šepetėlis generuoja 30.000 pulsų per minutę. Technologija „Action power sonic“ leidžia neatlikti jokių sukamųjų valymo judesių. Užtenka tik pridėti šepetėlio antgalį prie dantų, o šepetėlis pats atliks visą darbą. Šepetėlis švelniai, bet veiksmingai masažuoja dantenas bei valo burnos ertmę net sunkiai pasiekiamose vietose. Šereliai atlieka aukštos amplitudės šluojamuosius judesius ir greitai juda, ko pasekoje yra puikiai išvalomi visi dantys. Šios technologijos dėka tūkstančiai mikroburbuliukų pasiekia net sunkiai pasiekiamas burnos dalis ir apsaugo nuo ėduonies ir dantenų uždegimo. Švelniai masažuoja, stimuliuoja ir užtikrina sveiką dantenų būklę.


„Sonic“ technologijos dėka pašalinama iki 100% bakterijų ir 2 kartus geriau balinamas dantų paviršius.

Atgalis turi liežuvio apnašų valiklį.

Maitinimas baterijomis.