Dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Tight & Tone

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Tight & Tone

Garantija: 24mėn.
Puikus pasirinkimas moterims, kenčiančioms nuo įvairių rūšių inkontinencijos, dubens skausmų, neseniai susilaukusioms kūdikio, norinčioms atlikti kėgelio pratimus dubens sveikatos gerinimui.

Detalus aprašymas

More details

Kegel8
Kaina:179,00 €
Išparduota


manufacturer_74.jpg
Dubens raumenų treniruoklis inkontinencijai gydyti Kegel8 Tight & Tone

Dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Tight & Tone - tai tin veiksmingas ir lengvas būdas atsikratyti nemalonių pojūčių ir diskomforto, kurį sukelia silpni dubens dugno raumenys. Treniruoklio dėka galite namų sąlygomis atlikti procedūras, padedančias įveikti įvairių rūšių šlapimo nelaikymą, dubens skausmus, diskomfortą lytinių santykių metu. Visų šių sutrikimų priežastis yra silpni dubens dugno raumenis, kuriuos Kegel8 Tight & Tone treniruoklis  efektyviai stiprina ir reabilituoja specialių programų dėka.


Savybės:


 • Lengvai naudojamas Kegel8 treniruoklis leidžia džiaugtis pastebimais rezultatais jau po kelių savaičių;
 • Kliniškai pagrįstos treniruočių programos padeda pasiekti itin veiksmingų rezultatų;
 • Treniruoklyje įdiegtos programos siūlo efektyvius gydymo būdus skirtingiems atvejams: inkontinencijai, dubens stiprinimui, skausmui, pogimdyviniam etapui;
 • Dubens raumenų treniruoklis kruopščiai atrinktų automatinių pratimų pagalba stiprina silpnus dubens dugno raumenis;
 • Treniruoklis atstato dubens raumenis, net jei jie yra per silpni tradiciniams Kėgelio pratimams.
 • IIa klasės medicininis prietaisas.

Mediciniškai pagrįstas gydymo būdas


Kegel8 Tight & Tone treniruoklis siūlo kliniškai pagrįstas treniruočių/terapijos programas, skirtas įvairaus pobūdžio šlapimo pūslės silpnumo sukeltiems sutrikimams gydyti - nuo stresinės iki ūminės inkontinencijos. Vos per 12 savaičių galėsite įsitikinti, kad šis gydymas namų sąlygomis yra itin efektyvus. Neignoruokite Jūsų kūno siunčiamų simptomų, nes jie nepraeis be Jūsų įsikišimo. Kiekviena kelionė prasideda nuo vieno žingsnio - o su Kegel8 treniruokliu esate jau vienu žingsniu arčiau prie stabilios Jūsų dubens ir bendros sveikatos būklės.

IIa klasės medicininis prietaisas.


Dubens dugno raumenų stiprinimas


Moteris savo sveikata turėtų rūpintis nuolat - Kėgelio dubens stiprinimo pratimus reikėtų atlikti ne tik po gimdymo, bet ir esant įprastai sveikatos būklei. Tačiau tai ne visada taip paprasta, kaip atrodo. Mes negalime “pamatyti” savo dubens dugno raumenų, tad esame linkusios juos ignoruoti tol, kol jie mus nuvilia. Kada iš tikrųjų reikėtų susirūpinti dubens raumenų būkle? Šlapimo nelaikymas, dažnas šlapinimasis, nepatogumai lytinio akto metu - tai gana aiškūs ženklai, jog šios problemos nebegalima ignoruoti. Mes siūlome jums 12 savaičių treniruočių planą, kuriuo pasinaudojo jau tūkstančiai patenkintų vartotojų - šių treniruočių metu galite itin veiksmingai ir greitai reabilituoti bei sustiprinti savo dubens raumenis.
Silpno dubens dugno raumenys plonėja ir sunyksta. Kai jie suglemba ir praranda elastingumą, mus ištinka įvairūs fiziniai nepatogumai. Ignoruodami susilpnėjusio dubens dugno siunčiamus ženklus, susidursite su šiais negalavimais:
 • Silpna šlapimo pūslė
 • Inkontinencija
 • Fekalinė inkontinencija
 • Prolapsas
 • Seksualinė disfunkcija

Šiuo metu 1 iš 2 moterų, sulaukusių 50 metų, susiduria su prolapsu (lyties organų nusileidimu), o 1 iš 5 moterų turi atlikti gimdos šalinimą (vidutinis amžius - 35-55 metai). Kegel8 treniruoklis nesukelia streso ir leidžia nesunkiai įveikti dubens stiprinimo pratimus, atstatančius dubens dugno raumenis. Stiprus ir sveikas dubens dugnas suteikia šlapimo pūslei bei žarnynui tinkamą atramą bei užtikrina deramą jų  funkcionavimą, tad padeda išvengti negalavimų.Silpnas dubens dugnas

CNgxia9NhblVu9yMaUc-fGWJ9pjnSk_EBqj8nwOL
Silpnam dubens dugnui būdinga:

 • Nevalingas šlapimo nutekėjimas
 • Išsipūtęs pilvas
 • Sumažėjęs jautrumas
 • Suprastėjęs seksualinis gyvenimas

Stiprus dubens dugnas

8ne69WTZt3nQYaj71WcF07FLn8Lj6_Llukxihn_b


Stipriam dubens dugnui būdinga:
 • Kontroliuojami dubens raumenys
 • Plokščias ir stangrus pilvas
 • Stiprios makšties sienelės
 • Kokybiškas seksualinis gyvenimas

Dubens dugno raumenų silpnumas ir nevalingas šlapimo nutekėjimas


Nei vaistai, nei specialūs įklotai šios problemos išspręsti negali, ir tai taip pat nėra neišvengiamas senėjimo padarinys. Kegel8 Tight and Tone treniruoklis ne tik sutvirtina dubens dugną, bet ir padeda atgauti pasitikėjimą savimi, tad kuo greičiau imsitės veiksmų, tuo greičiau galėsite džiaugtis gyvenimu nebesirūpindami su tualetu susijusiais nepatogumais.


ItwV_s6ldyMMb6VBv1k7CcAgwbtcr78z5r7d6nzB


Kitos silpnų dubens dugno raumenų sukeliamos problemos:
Išsipūtęs pilvas


Pastebėjote, jog Jūsų pilvas nebėra toks plokščias ir stangrus, koks buvo anksčiau? Išsipūtęs pilvas bei silpnas dubens dugnas yra tiesiogiai susiję reiškiniai, lydimi apatinės nugaros dalies skausmų. Tai reiškia, jog Jūsų dubens raumenys nesuteikia vidiniams organams tinkamos atramos. Jei Jūsų dubens dugnas susilpnėjęs, svarbu vengti atsilenkimų - jie pakenks dar labiau. 


Dubens skausmai


Skausmą malšinantys vaistai nėra pats tinkamiausias sprendimas, jei jus kamuoja dubens skausmas. Dauguma skausmo malšintojų gali skatinti priklausomybę bei sukelti vidurių užkietėjimą. Tai itin kenkia dubens dugno raumenims - tad kaip reikėtų išvengti šio užburto rato? Kegel8 treniruoklis siūlo sprendimą: “Pain Relief” skausmo malšinimo programa efektyviai blokuoja skausmo signalus, kad šie nepatektų į smegenis bei atpalaiduoja raumenis, kad jų nesurakintų spazmai. Naudodami treniruoklį tikslioje skaudamoje vietoje tiesiogiai veiksite reikiamą sritį nevargindami ir neizoliuodami viso kūno.


Sumažėjęs lytinis potraukis


Kai dubens raumenys susilpnėję ir suglebę, lytinio akto susiduriama su nemaloniais pojūčiais,  daug sudėtingiau pasiekti orgazmą. Su Kegel8 treniruokliu vos per kelias savaites galite ne tik pagerinti savo bendrą fizinę savijautą bei atsikratyti nepatogumų, bet ir kartu su partneriu džiaugtis padidėjusiu lytiniu potraukiu miegamajame.Kaip veikia Kegel8 dubens raumenų treniruoklis?


Kegel8 treniruoklis privers dubens dugno raumenis vėl sugrįžti į aktyvų gyvenimą. Neuroraumeninės bei nervinės elektrostimuliacijos pagalba, treniruoklis siunčia elektros impulsus gilyn į raumenis per aptakios formos vaginalinį zondą. Pulsavimas verčia raumenis susitraukti, jie stiprėja ir stangrėja, gerinama cirkuliacija bei atgaivinama visa dubens sritis. Tai lengviausias pratimas, kokį tik esate atlikę, jo metu bus kruopščiai ir itin efektyviai stimuliuojami visi reikiami raumenys, nes Kegel8 treniruoklis stimuliuoja net 90% dubens dugno raumenų, tuo tarpu, įprasti Kėgelio pratimai veikia vos 40% dubens raumenyno.
GyDXbB9pV26zCVzKnqDnV8gu-iGGieZ7e0AlxnYeLNtTEqbacHVNxXMRakFZi1jOMCePDvBXTg5qRfu7


Kas vyksta procedūros metu?


Švelnus ir komfortiškas Kegel8 treniruoklis leidžia laisvai reguliuoti intensyvumo lygį visos treniruotės metu. Pradedant itin švelnia raumens stimuliacija, baigiant stipresniais raumenų susitraukimais - galite kontroliuoti kiekvieną terapijos žingsnį. Visos programos metu treniruoklis sutrauks ir atpalaiduos raumenis, taip stiprindamas dubens dugną.

Komplektą sudaro:


Valdymo pultelis:
Įrenginyje rasite 9 kliniškai pagrįstas dubens pratimų programas, skirtas asmeniniam naudojimui namuose, kurias sudaro įvairių pratimų deriniai, taip pat gydymas stimuliacija ir skausmo malšinimas.  Treniruoklyje taip pat yra 3 laisvai nustatomos programos, kurių nustatymus gali keisti įprastas vartotojas arba fizioterapeutas, atsižvelgdamas į savo paciento poreikius.

Kegel8 Tight & Tone

Patogiai procedūrai pritaikytas zondas:Nedidelio svorio makšties zondas yra itin aptakios formos, tad juo nesunku naudotis, jis užtikrina patogų bei veiksmingą raumenų stiprinimą.Smailėjanti zondo forma reiškia, jog jis patogiai įsistato į makštį bei pasiekia visą dubens raumenyną, tad kiekvienas Kegel8 sukeliamas susitraukimas pasiekia reikiamus raumenis.
Kegel8 Tight & Tone
Treniruoklio programos:

 • Dubens dugno mankšta - stiprinkite savo dubens dugno raumenis specialios mankštos pagalba.
 • Programa intymumui  - programa, skirta lytiniam potraukiui stiprinti.
 • Inkontinencija - platus programų, gydančių įvairaus pobūdžio inkontinenciją, pasirinkimas.
 • Specializuoti pratimai - atpalaiduokite bei stiprinkite dubens dugno raumenis specialių pratimų pagalba.
 • Laisvai nustatomos programos - išsaugokite įrenginio atmintyje asmeninius treniruočių nustatymus.

IA6ZsYl68mU9Q3j8k_orgM_QF9Uej4q7tajO6IoR

Kokiais atvejais nereikėtų naudotis Kegel8 Tight & Tone treniruokliu?


Nėštumo metu

Kegel8 treniruoklis yra skirtas naudotis po nėštumo praėjus 6 savaitėms.


Jei turite širdies stimuliatorių


Gali būti, jog treniruoklis nepaveiks Jūsų širdies stimuliatoriaus veiklos, tačiau prieš naudojantis treniruokliu, būtina pasikonsultuoti su gydytoju.


Jei sergate kuria nors dubens vėžio forma.

Kita informacija

Programos

9 Paruoštos naudojimui | 3 Laisvai nustatomos

Rekomenduojama

Visų rūšių šlapimo inkontinencijai

Silpniems dubens dugno raumenims

Lytiniam jautrumui didinti

Pogimdyviniam periodui

Gali būti naudojamas su:

Makšties zondu | Analiniu zondu | Kegel8 Klean | KE Gel

Komplektą sudaro:

Tight & Tone valdymo pultelis | 9v baterija | Specialus zondas | Jungiamasis laidas | Instrukcija.

Garantija

2 metai

Svoris (kg)

0.4250

Populiariausios paieškos
Kegel8 treniruokliai